Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

İlanınızı inceledim hocam size küçük bir tavsiye vereyim fiyatınızı bence biraz daha düşürün satmak istiyorsanız Tr garantili A9 u ben 1400'e aldım kız arkadaşıma ise 1379'a aldık. Hayırlı satışlar dilerim :)

Hocam satılmaz ise sorun değil kullanırım zaten sorunsuz sıkıntısız bir cihaz yanlız şu da var o fiyatlara şu anda almak mümkün değil ;)

Katılıyorum sana dostum. Telefon satarken, o günkü değerine göre fiyatlandırma yapmalısın. Ürünün sıfırına zam gelecek, ikinci eline gelmicek olur mu? Kaldı ki telefonu eski fiyatına göre fiyatlandırdın, sattın. Yeni alacağın telefonu zamlı alacaksın. Bu durumda ikinci el satan enayi durumuna düşmez mi?

Bir ürün satarken sıfırı satılıyorsa mutlaka o günkü fiyatlarını inceler, ona göre fiyatlandırırım ki şimdiye kadar sattıklarımı hep belirlediğim fiyata satmışımdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

İlanınızı inceledim hocam size küçük bir tavsiye vereyim fiyatınızı bence biraz daha düşürün satmak istiyorsanız Tr garantili A9 u ben 1400'e aldım kız arkadaşıma ise 1379'a aldık. Hayırlı satışlar dilerim :)

Hocam satılmaz ise sorun değil kullanırım zaten sorunsuz sıkıntısız bir cihaz yanlız şu da var o fiyatlara şu anda almak mümkün değil ;)

Katılıyorum sana dostum. Telefon satarken, o günkü değerine göre fiyatlandırma yapmalısın. Ürünün sıfırına zam gelecek, ikinci eline gelmicek olur mu? Kaldı ki telefonu eski fiyatına göre fiyatlandırdın, sattın. Yeni alacağın telefonu zamlı alacaksın. Bu durumda ikinci el satan enayi durumuna düşmez mi?

Bir ürün satarken sıfırı satılıyorsa mutlaka o günkü fiyatlarını inceler, ona göre fiyatlandırırım ki şimdiye kadar sattıklarımı hep belirlediğim fiyata satmışımdır.

Doğrusu da bu zaten dostum ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

Arkadaşlar bu cihazda sistem güncelleme bildirimini nasil kapatiriz,bir daha böyle bir uyari versin istemiyorum.ben android 6 dan memnunum açıkçasi

Hakkında -> yazılım güncellemeleri -> Tüm tik leri kaldır. Bildirim almazsınız daha

Gene geliyor sistem gunceleme bildirimi hocam :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun sıfırı 2400 TL geçen media markta da gördüm baya fiyat bindirmişler heosiburada bile 2500 den satıyor o zaman bizim telefonun 2. El fiyatı ne kadar olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Telefonun sıfırı 2400 TL geçen media markta da gördüm baya fiyat bindirmişler heosiburada bile 2500 den satıyor o zaman bizim telefonun 2. El fiyatı ne kadar olur?

Hocam ben gecen gun vatana gittim orda 1559 liraydi bizim telefon

• quote:

Telefonun sıfırı 2400 TL geçen media markta da gördüm baya fiyat bindirmişler heosiburada bile 2500 den satıyor o zaman bizim telefonun 2. El fiyatı ne kadar olur?

O fiyat media marketin şişirmesi, Tamam A9 gerçekten mükemmel bir telefon ama sonuçta donanım belli, ülkemizdeki marka algısı belli vs... Bu telefonun sıfırına 3000 tl de isteseler 2. el fiyatı 800 tl ile 1200 tl arası değişir tahminimce. Zaten sıfırını da o rakamlara satamazlar, nasıl ilk çıktığında 2500 tl civarındaydı sonradan fiyatları rayına girdi, şimdi yine aynı şey olur bence.

Elden çıkarmak isteyenler varsa, telefon değişimi için vs... acele etmelerinde fayda var, çünkü yeni modeller çıktıkca çok daha hızlı değer kaybedip, gözden düşer cihaz. Zaten A9 un türkiyede popülaritesi düşük, Gider samsungun saçma orta sınıf cihazlarına dünya para verirler ama A9 dan bihaberler.

• A9 ilk çıktığında da 2500-2600 civarıydı. O yüzden 1600 e yurtdışından getirtmiştim Şuan türkiye fiyatları 1600
  • İkinci el bölümünde ilan açtım fiyatı da 1200 yaptım daha napayım Vatan bilgisayardan alınma 2 aylık tertemiz cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

A9 ilk çıktığında da 2500-2600 civarıydı. O yüzden 1600 e yurtdışından getirtmiştim Şuan türkiye fiyatları 1600

1600 liraya Türkiye garantili cihaz yok en düşük 2100 lira 1600 e bulursanız bana da haber edin 2 adet lazım.

• quote:

İkinci el bölümünde ilan açtım fiyatı da 1200 yaptım daha napayım Vatan bilgisayardan alınma 2 aylık tertemiz cihaz

Çok iyi fiyat 2 aylık ve garantili faturalı cihaz için. Hayırlı satışlar. Ben 900 tl ye satmıştım yurt dışı pasaport kayıtlı cihazımı.
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Hocam Balikesir Vatan'da 1599 yaziyordu gecen hafta gormustum ama teshir mi bilmiyorum normal camlarin icindeydi lazimsa bi arayip sorun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 14 Şubat 2017; 12:51:56 >
  • Son 1150 diyorum halen pazarlık ediyorlar satıştan çekeceğim sanırım :)

• quote:

Son 1150 diyorum halen pazarlık ediyorlar satıştan çekeceğim sanırım :)

Ölücüler heryerde hocam 😃😃

• quote:

Son 1150 diyorum halen pazarlık ediyorlar satıştan çekeceğim sanırım :)

Sat hocam bekletme, aslında istediğiniz rakamda gayet mantıklı. Sabırlı olmak lazım, illaki satılır.
  • Merhabalar, 2. El yurtdışı kayıtlı 3 GB ram 32 GB modeli aldım. Sorunum şu telefonu fabrika ayarlarına döndürmeye çalıştığımda telefonda ki veriler silinmiyor açıldığında açma kapama ve ses düğmeleri çalışıyor fakat ekran dokunmatigi çalışmıyor. Ses açma ve kapama sesiyle telefonu resetliyorum düzeliyor ama amaca ulaşmadan. Hard reset yöntemi de aynı şekilde sonuçlanıyor. Telefonu güncelleme var mı diye kontrol etmeye çalıştığımda denetleniyor diyor sürekli ama öyle kalıyor (donmuyor ama güncelleme bulundu yada bulunamadı demeden bekliyor sürekli) bu konuda yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlar varsa sevinirim

• Mesajlar ve tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar satmaktan vazgeçtim kullanmaya devam edeceğim

• serkanky kullanıcısına yanıt
    dogru karar hocam artan kurla beraber telefonlar da pahalilasti elinizdeki cihazı tutmak cok mantikli bir karar

• Arkadaşlar 800-1000 TL ye bu telefonlar satılmaz daha düşük özellikli telefonlar bile çok pahalı artık kıymetini bilin cihazı ben bozulup kırılana kadar kullanacağım...

• quote:

Arkadaşlar 800-1000 TL ye bu telefonlar satılmaz daha düşük özellikli telefonlar bile çok pahalı artık kıymetini bilin cihazı ben bozulup kırılana kadar kullanacağım...

Aynen bende kırılıp bozulana kadar kullanmayı düşünüyorum. Hatta bozulan parça tamir edilebilecek durumda olursa parça alıp değiştiririm.
  • Ben 800 liraya Samsung a3 2016 cihazımı satıp. 1000 liraya ilk sahibinden a9 u aldım.

A9 niree a3 niree

Evet ikinci eli biraz ucuz ama buda yine bize yaradı

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.