Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A9 un en zayıf yanı pili oda yeni sürümle bu hale geliyorsa ben yüklemiyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

Pil çok az dayanıyor bu surumde sistem çok fazla ve gereksiz bir güç tüketiyor. Bekleme modunda 6 saatte %5 pil eksilmesi yasaniyor. Acilen bunu düzeltmeleri lazım yeni bir yama ile...

Bence delik bayaği büyük tek yama kapamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Nougat'in genel sikintisi. Samsunglarda da pil tuketimi artti.

Google da bunun farkinda bu aşmak için beta sürümler cikariyor sürekli nougatta 7.1.2 betayi gelistiriciler icin kullanima sundu. 2-3 aya kalmaz pil icin bir surüm güncellemsi gelir diye düş7nüyorum

• muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Tek isi yazilim. Onu da nasil duzgun yapamaz akil alir is degil.

• Bana da nougat güncellemesi geldi fakat ota ile sistem değişitirilmiş diye hata verdi kuramadım.
    Htc Dev sayfasından otadaki güncelleme numarasını bularak RUU dosyasını indirdim bu defa "ERROR 132-SİGNATURE FAİL" yani imza hatası verdi.
    İndirdiğim stock rom içindeki Cid Numarasına baktım "BS_US001" olarak gösteriyor.
    Telefonumun cid numarası ise "BS_US002"
    Arkadaşlar telefonumu "UNLOCK" de ettim gene fayda etmedi. Biraz araştırdım telefonu s-off yapıp cid numarasını değiştirilip yapılabilir diye düşündüm. Bu defa Telefonu s-off yapamadım, sunshine diye bir yöntem de var ama bu da 25$ istiyor. Bunu verecek imkanım yok.
    Yardımlarınızı bekliyorum..
  • Bize daha bişey gelmedi....HTC bakalım avrupaya güncellemeyi ne zaman verecek
  • svmhkn S kullanıcısına yanıt
    http://dl3.htc.com/application/RUU_HIA_AERO_UL_M60_SENSE7GP_ATT_MR_NA_Gen_Unlock_1.57.617.60.exe?_ga=1.5744307.1024585985.1479423713

bunu indirip deneseniz?

25 dolara s off olayı mi olur ya büyük bi sacmalik bu. Beklemek daha mantıklı bir olay.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kef_15

25 dolara s off olayı mi olur ya büyük bi sacmalik bu. Beklemek daha mantıklı bir olay.

Ben 30 tl ye kargo geri gönderimi dahil gönderdim yaptilar

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    Hocam, söylediğiniz dosyayı indirip sorunsuzca kurdum ama bu defa nougat güncellemesi aynı hatayı veriyor

Yine mi ayni hatayi verdi 132 numarali yani? Bootloader modunu acin en ustte software status:original mi yoksa modified mi?

• Modified

Unlocked

S-on

Ruu yükleyince 132 Hatası alıyorum, ota da ise varyant sürüm hatası verip kurmuyor
    @degerli43

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svmhkn -- 12 Şubat 2017; 23:50:12 >
  • Arkadaşlar merhaba full kutu faturalı cihazımı satıyorum ilgilenenler dükkanıma veya ikinci el bölümüne bakabilir.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    İlanınızı inceledim hocam size küçük bir tavsiye vereyim fiyatınızı bence biraz daha düşürün satmak istiyorsanız Tr garantili A9 u ben 1400'e aldım kız arkadaşıma ise 1379'a aldık. Hayırlı satışlar dilerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 13 Şubat 2017; 14:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

İlanınızı inceledim hocam size küçük bir tavsiye vereyim fiyatınızı bence biraz daha düşürün satmak istiyorsanız Tr garantili A9 u ben 1400'e aldım kız arkadaşıma ise 1379'a aldık. Hayırlı satışlar dilerim :)

Hocam satılmaz ise sorun değil kullanırım zaten sorunsuz sıkıntısız bir cihaz yanlız şu da var o fiyatlara şu anda almak mümkün değil ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 13 Şubat 2017; 15:9:56 >
  • Şuan nougat'ı kullanıyorum. Hiçbir problemi yok şarj olsun performans olsun. Son derece memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: laweff

Şuan nougat'ı kullanıyorum. Hiçbir problemi yok şarj olsun performans olsun. Son derece memnun kaldım.

Cihaziniz hangi ülkenin? Ve bu ana ekran tema mi yoksa orijinal nougat mi böyle?

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt

Ana ekran böyle. Ben pixel launcher kullanıyorum.

Cihazım Hong Kong cihazıydı Avrupa cihazına çevirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

quote:

Orijinalden alıntı: laweff

Şuan nougat'ı kullanıyorum. Hiçbir problemi yok şarj olsun performans olsun. Son derece memnun kaldım.

Cihaziniz hangi ülkenin? Ve bu ana ekran tema mi yoksa orijinal nougat mi böyle?

Bendeki nougat teması böyle değil

Modified oldugundan ota kuramazsiniz. Daha once attigim 1.56.617=xx numarali ruu kurulmus muydu sorunsuz?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.