Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alalı 6 ay olmuştu 2 gün önce 1000 tl ye sattım arkadaşıma turkiye garantili nokta dahi cizik yoktu
  • Cyanogen yükleyen oldumu telefona?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Arkadaşlar 800-1000 TL ye bu telefonlar satılmaz daha düşük özellikli telefonlar bile çok pahalı artık kıymetini bilin cihazı ben bozulup kırılana kadar kullanacağım...

Aynen bende kırılıp bozulana kadar kullanmayı düşünüyorum. Hatta bozulan parça tamir edilebilecek durumda olursa parça alıp değiştiririm.

5 ay önce 1000 tl ye almıştım hocam şuan 1000 tl verselerde vermem çok memnunum bozulana kadar kullanırım zaten bu fiyat segmentinde başka cihaz yok daha düşük özellikli diğer markalar bile 1300-1400 tl gibi fiyatlardan başlıyor...

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 800-1000 TL ye bu telefonlar satılmaz daha düşük özellikli telefonlar bile çok pahalı artık kıymetini bilin cihazı ben bozulup kırılana kadar kullanacağım...

Aynen bende kırılıp bozulana kadar kullanmayı düşünüyorum. Hatta bozulan parça tamir edilebilecek durumda olursa parça alıp değiştiririm.

5 ay önce 1000 tl ye almıştım hocam şuan 1000 tl verselerde vermem çok memnunum bozulana kadar kullanırım zaten bu fiyat segmentinde başka cihaz yok daha düşük özellikli diğer markalar bile 1300-1400 tl gibi fiyatlardan başlıyor...

Aynen kalite telefon sizde iyi fiyata almissiniz satsaniz zaten zarardasiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharrem55k -- 15 Şubat 2017; 21:53:22 >

• 15 şubat itibariyle Sprint cihazlara nougat güncellemesi verilmiş. Avrupaya vermeleri 1 haftayı bulacak gibi :/

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen kalite telefon sizde iyi fiyata almissiniz satsaniz zaten zarardasiniz

Yok hocam satmam asla telefonumda zerre çizik sorun vs yok böyle sorunsuz cihaz satılır mı? Başka markaların cihazları sorunları ortada macera aramaya niyetim yok telefonda sorun olmayınca konuda ilerlemiyor yazacak birşey de bulamıyoruz

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Şubat'ın sonunu bulacak gibi

• Arkadaşlar htc güncelleme için acele etmiyor sanırım bırakın geç gelsin sorunsuz gelsin sorunlu gelecekse bir anlamı olmaz zaten 7.0 ile telefon uçacak değil biraz daha bekleyelim elbet güncelleme gelecek diğer markaların a9 ile çıkan modellerine güncelleme verilmeyecek bile düşünün artık beklemek en iyisi telefon bu haliyle bile çok iyi

• Zaten güncelleyince şarj sorunu yaşayacaksınız Nougatın şarj tüketimi daha fazla
  • quote:

Zaten güncelleyince şarj sorunu yaşayacaksınız Nougatın şarj tüketimi daha fazla

Güncelleme sonrası format attınız mi?

• Attim, batarya kalibrasyon yaptım herşeyi denedim ama yine de Marshmallow un şarj tüketim süresinin düzeyini yakalayamadım. Baktığımda program ve ya ekran çok fazla şarj tüketmiyor. Sistem tüketiyor.
  • quote:

Attim, batarya kalibrasyon yaptım herşeyi denedim ama yine de Marshmallow un şarj tüketim süresinin düzeyini yakalayamadım. Baktığımda program ve ya ekran çok fazla şarj tüketmiyor. Sistem tüketiyor.

Android 7 yükleyenlerin ortak sorunu sanırım, model ve marka farketmeksizin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Attim, batarya kalibrasyon yaptım herşeyi denedim ama yine de Marshmallow un şarj tüketim süresinin düzeyini yakalayamadım. Baktığımda program ve ya ekran çok fazla şarj tüketmiyor. Sistem tüketiyor.

Aynen, genel bir sorun. Dedim belki sorun sense arayüzüdür, farklı arayüzde denedim yine olmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Aynen, genel bir sorun. Dedim belki sorun sense arayüzüdür, farklı arayüzde denedim yine olmadı.

Hocam bu yeni güncellemeler ne zaman mutlu etti ki şimdi de etsin... Her gelen yeni sürüm eskisini mutlaka aratıyor. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek. Zaten A9 un batarya değeri düşük, birde güncelleme ile içine edecekler. İnşallah en kısa sürede yeni bir düzeltme güncellemesi yayınlarlar.

• İnşallah, Marshmallow a göre sistem daha akıcı ama bataryayı fazla yiyor malesef
  • Arkadaşlar real racing 3 te sadece benim tel mi kasıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu66

Arkadaşlar real racing 3 te sadece benim tel mi kasıyor?

Bende birkez denemek için yüklemiştim, akıcı değildi, zaten oyun oynamadığım için dert etmedim, silmiştim zaten. Normal bir durum yani, bir anormallik yok.

• https://youtu.be/5daR9rS6MPA

Android 7 videosu

• Bende hic kasmadan oynatiyodu ama

• MUZAFFER ayten M kullanıcısına yanıt
    Bende de ilk aldığım zamanlarda oynatıyor du. Geçenler de yükledim kasiyordu hafiften küçük laglar oluşuyordu.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.