Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nougat uyumlu diğer sürümleri dene belki biri olur. Ben öyle yapıyorum, hangisi uyarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NothingMan1907 N kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklık sesi olarak A9 tercihimdir kamera konusunda bilgim yok açıkçası fakat Xperia da 1280x720 çözünürlüklü ekran var yani 2017 yılında o çözünürlükte ekranlı telefon almak o kadar para vermek bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası ama karar sizin yine de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NothingMan1907

Arkadaşlar öncelikle hepinize saygılar, benim bütçem htc a9 ve xpreia x compact a yetiyor. Siz olsaydiniz hangisini tercih ederdiniz? İsteklerim; kulaklık sesi ve kamerasi

Hocam kendin söylemişsin zaten kamera ve ses için her türlü htc bu cihaz seni üzmez kamera ve ses konusunda... Zaten bir kullanan bir daha vazgeçemiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Nougat uyumlu diğer sürümleri dene belki biri olur. Ben öyle yapıyorum, hangisi uyarsa.

2 tanesini denedim kuruldu ama kamera acikirken hata verip kapatiyordu ben de başka denemedim

• Beyler 7.0 guncelleyenler boomsounda degisen bi sey oldumu?kulaklik konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: NothingMan1907

Arkadaşlar öncelikle hepinize saygılar, benim bütçem htc a9 ve xpreia x compact a yetiyor. Siz olsaydiniz hangisini tercih ederdiniz? İsteklerim; kulaklık sesi ve kamerasi

Dün teknosa da x compact modelini inceledim kamera olarak a9 un yanından geçemez zaten kulaklık sesinde a9 piyasanın en iyilerinden kesinlikle a9 tavsiye ederim.

İkisi arasında a9. Lakin çok acil değil ise biraz bekle o zamana kadar da para biriktirebilirsen bir amiral gemisi modeli al çünkü a9 ara model bir cihaz. Sadece müzik için alınabilir fakat diğer performans gerektiren olaylarda sizi üzebilir ve ayrıca Ram in 2 gb olması bazı durumlarda sıkıntı çıkarıyor.

ikisi de değil de 200 daha verip xperia x daha mantıklı. one a9 görünüş olarak çok hoş yalnız performansta sıkıntıları var. ama yine de compact ile arasında kalsam a9'u alırım: Compact hem ciddi kalın hem de sony compact serisinde plastik kullanıyor.
  • nigdes N kullanıcısına yanıt
    illa bu ikisi mı olacak zenfone 3 alabilirsiniz.

• Arkadaşlar cvplariniz için teşekkür ederim, en iyisi az daha bekleyip para biriktirip amiral gemisi almak daha mantıklı geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kef_15

İkisi arasında a9. Lakin çok acil değil ise biraz bekle o zamana kadar da para biriktirebilirsen bir amiral gemisi modeli al çünkü a9 ara model bir cihaz. Sadece müzik için alınabilir fakat diğer performans gerektiren olaylarda sizi üzebilir ve ayrıca Ram in 2 gb olması bazı durumlarda sıkıntı çıkarıyor.

Aslında 2gb ram yeterli ama cihazın ram yönetimde sıkıntı var, acaba android 7.0 ile düzelir mi dedim ama düzelme yok sanırım. Htc nin A9 için vereceği son büyük güncelleme olur 7.0 sanırım. Yeni sürümü denemekde nasip olmadı,çok önce vermesi lazımdı aslında güncellemeyi

• Arkadaşlar tahminlerime göre Cuma veya Cumartesi günü Nougat güncellemesini alacağız.

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Artık gelmesin moduna aldım kendimi, belli ki google yine her zamanki gibi sorunlu bir yazılım yaptı ki firmalar verdiklerini geri çekti, durdurdu vs. Zaten google ne zaman adam akıllı yazılım üretecek onu bilmiyorum. Google'dan aldığı buglu yazılımları adam etmek için firmalar uğraşıyor resmen.
  • arkadaşlar mesaj geldiğinde ekran ışığı yanmıyor. Tuş kilidini açıp öyle bakıyorum nereden geldiğine. Bu böyle midir yoksa bir yerden ayar mı yapmak lazım?
  • Bolca internette gezinirim, whatsapp'ta yazışırım, instagram kullanırım, (facebook ve twitter kullanmıyorum), gün içinde müşterilerimle konuşmak için telefonu da sıklıkla kullanırım, cihazın harika ses çıkışı kalitesiyle bir güzel de müzik dinlerim, her günün sonunda da cihazı şarj ederim, bunlar sizin için yeterli ise, ram imiş, ekran ışığı süresi imiş gibi değerlerle hiçbir ilginiz olmaz. Cihazı da büyük bir keyifle kullanırsınız. Zira bunları yaparken cihazımda takılma, kasma gibi sorunlar yaşamıyorum.

Android yeni sürüm gelsin, bir türlü gelmedi, lanet olsun hala gelmedi gibi beklentileriniz de yoksa, bu fiyata, bu şıklıkta, bu ergonomide, bu ebatlarda daha iyi ve şık bir cihaz bence yok.

Yaklaşık 1 senedir büyük bir keyifle kullanıyorum ve en az 1 sene daha hatta fazlasında da kullanmaya devam edeceğim.

Bunlar da benim cihaz hakkındaki fikirlerim, yardımcı olabildi isem ne mutlu...

• beyler elimde samsungun orjinal 5v 2.0 amperlik şarj aleti var telefonu bununla şarj etsem sizce sıkıntı olurmu. amperi 0.5 daha fazla ona keza. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

beyler elimde samsungun orjinal 5v 2.0 amperlik şarj aleti var telefonu bununla şarj etsem sizce sıkıntı olurmu. amperi 0.5 daha fazla ona keza. ?

Ben 2.1A ile şarj ettim sıkıntı olmadı. Daha hızlı şarj oluyor
  • yazıklar olsun HTC'ye şu telefonda nougat kullanamadan sattırdı bana telefonu.
  • Hangi firma amiral gemisi hariç güncelleme verdi ki bu kadar isyan ediyorsunuz? Eski telefonum Sony C4 kullanıcıları hala Android 6.0 bekliyor üstelik Eylülden önce yurtdışına verilmeye başlandı. Biraz gec olsun yeter ki duzgun olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

beyler elimde samsungun orjinal 5v 2.0 amperlik şarj aleti var telefonu bununla şarj etsem sizce sıkıntı olurmu. amperi 0.5 daha fazla ona keza. ?

Ben 2.1A ile şarj ettim sıkıntı olmadı. Daha hızlı şarj oluyor

Zamanla pil performans düşer diyenler varda kararsız kaldım..

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.