Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (595. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.909
Cevap
45
Favori
470.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç duydunuz mu böyle bir şey arkadaşlar windows phone kurulumu
  • valla hiç rastlamadım öyle birşeye.
  • Öyle bir şey bence çok mümkün değil çünki windows lisanslı bir yazılım açık kaynak kodu değil bu yüzden driver ları bulman imkansız olur. 4.4.4 romlar var onlarda hız daha iyi ama kucuk aksaklıklar olabiliyor bence onları deneye bilirsin.
  • arkadaşlar stabil bir kit katlı rom biliyor musunuz bir de onu deneyeyim olmassa
  • Aşağıdaki rom u kullanıyorum. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

http://forum.xda-developers.com/htc-desire-s/development/rom-cyanogenmod-11-nightlies-t2922500
  • Arkadaşlar forum ölmüş:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htc desire s elveda artık yolumuz buraya kadarmış ne diyeyim benim açımdan çok sağlam bir telefondu ama artık android versiyonu eskidi güvenlik açısından pek tatmin etmiyor beni. ayrıca 4g yayın başlayınca kullanamıycam.. artık desire s babadan oğula emanet ediliyor oynasın çocuk bol bol başka forumlarda görüşebilmek dileğiyle herkese selamlar arkadaşlar
  • arkadaşlar aşağıdaki linkteki Boeffla Sound Control programını yükledim ama kernel desteklemediği için çalışmadı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.near.boefflasound

Anladığım kadarıyla istediğimiz kerneli yükleyemiyoruz. Telefonu desteklemesi gerekiyor. JellyFireBean v2 (Android 4.2.2) yüklü benim telefonda.

1- Kerneli flashify programıyla direkt telefon üzerinden yükleyebilir miyim? Yoksa illa bilgisayar üzerinden flashlamak mı gerekiyor?
    2- Kernel yüklediğimizde programlar ve rehber uçar mı?
    2- HTC Desire S'e uygun kernelleri nereden bulabilirim? Boeffla Sound Control'un çalışacağı bir kernel olduğunu anlamam mümkün mü?

NOT: Evet hala Desire S kullanıyorum ve 4G Türkiye'ye gelinceye kadar da -bozulmazsa- kullanmaya niyetliyim Sonuçta yapmak isteyip de yapamadığım birşey yok Belki 4G başladıktan sonra bile bir süre daha kullanırım. Sonuçta 3G sürecini (ve hala doğru düzgün oturmadığını, en azından benim buralarda) biliyoruz. Bu programı yüklemek istiyorum ki, bakalım sesi yükselecek mi mp3 çalarken.

Saygılarımla...
  • Bana göre en sağlam Android telefonlardandı, hatta şuan bile fabrika çıkışlı 0 ı olsa bazılarıyla kapışır. Kasa olarak da HTC sense olarak da çok iyiydi. Telefonun ses tuşları, açma kapama tuşu yani fiziksel tuşları bozulmasa ve özellikle bataryası dakikada yüzde birden su gibi gitmese daha iki sene kullanırdım. Gerçekten sağlam telefon.

• Şuan lolipop yükledim ve kullanıyorum. Telefon hiç eskimedi. Maşallah diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Şuan lolipop yükledim ve kullanıyorum. Telefon hiç eskimedi. Maşallah diyelim.

link verebilir misiniz? herhangi bir problem olup olmadığı konusunda bilgi verebilir misiniz? ben daha bu telefonu epey kullanmayı planladığım için lollipop harika olur.
  • Lolipop iyi güzel ancak artık telefon eskidiğini belli ediyor aşırı bir kasma var.En stabil çalışan JellyBean ve KitKat romlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeQuietDark

Lolipop iyi güzel ancak artık telefon eskidiğini belli ediyor aşırı bir kasma var.En stabil çalışan JellyBean ve KitKat romlar.

Ben android sürümü yükseldikçe düşük sistemlerde daha iyi çalışıyor diye biliyorum (saf android için). Google özellikle bu şekilde çalışması için optimize ediyor diye biliyorum yani.

Bende şu an JellyFireBean v2 var ve aşırı memnunum. Kısayolları falan harika. ama lollipop deneme imkanım olursa bu telefon ile hayır demem doğrusu.

hamunpatra sıkıntı yok demiş, siz sıkıntılı diyorsunuz. Belki de en iyisi hiç bulaşmamak. Teşekkürler görüşleriniz için...
  • Kestenbetsa K kullanıcısına yanıt
    Buradaki linkden indirip bakabilirsin

http://downloads.codefi.re/mustaavalkosta
  • arkadaşlar bu telefonu satmak istesek ne kadar ediyor acaba ikinci eli. Bilgisi olan var mı acaba.
  • hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    50 tl satabilirsen hemen sat
  • offhcu O kullanıcısına yanıt
    Emektar telefonumu 150 tl ye sattım. Yerine gm 4g aldım. Çok güzel sorunsuz 4 sene kullandım. Ama vadesi dolmuştu.

• Arkadaslar yeni m8 kullanicisiyim menu farkli geldi bugun hafiza uyarisi cikti sistemde 6.5 gb dolu galerilerde bi ikadar peki sistemde ne var bu kadar birde sd karrt almayi dusundum onerceginiz boyut veya marka varmi

• Arkadalar güncelleme yaparken bir sorunla karşılastım değişik adlı.exe yi çalıştırıyorum tel kapalı fakat next falan yazmıyorı hazırlanıyor ve sona geldiğinde kendini kapatıyor telfou ne yazıkki 1 sene daha kullanmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatefekaya1 -- 21 Ağustos 2015; 23:04:24 >
  • merhabalar, öncelikle buralarda cihazı kullanan biri hala var mı bilmiyorum ama bir şansımı deniyim dedim. cihazın sense 2.1'li stock romunu buldum. bunu telefonuma yükleyebilmem için hboot sürümümün bir önemi var mı? şu an hboot sürümüm 2.02.0002. downgrade mi yapmak lazım sense 2.1 kurmak için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 25 Ekim 2015; 20:11:38 >
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.