Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.908
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cncsenol

quote:

Orijinalden alıntı: johnsin

quote:

Kulaklıktaki mic çalışmıyor aynı problemi miui ve diğer cm11 romlarda da yaşıyorum sense romlarda sıkıntı yok :/

genel olarak nasıl peki? bide yukarıda bir arkadaşın bahsettiği zil sesi problemi sende de oldu mu? :/

Evet zil sesi problemi var fix dosyasını atmadım gerçi bunun dışında hızlı bi rom olmasına rağmen bazen donuyor şahsen günlük kullanım için önermiyorum :/

fix dosyasını arkadaşım, dün bir boşluk bulup denemiş. Değişen birşey olmamış arkadaşlar. Doğru uygulayamamış olma ihtimali de var tabi. Onun için denerseniz yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

quote:

quote:

Arkadaşlar batarya önerinize ihtiyacım var. Kaliteli bişey olsun istiyorum. Mümkünse Ebay , Aliexpress üzerinden verirseniz önerileri çok sevinirim. Teşekkürler.

ben bu ürünü aldım gayet memnunum,hatta ilk iki ay beklentimin de üstünde performans gösterdi batarya,sonra biraz düştü haliyle ama rahatlıkla tam gün idare ediyor ki ben sürekli ya wifi ya da 3G açık geziyorum ve tüm uygulamalarım aktif

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-htc-desire-s-g12-mucize-batarya-kosulsuz-iade-garantisi-164659738/detay

quote:

Evet zil sesi problemi var fix dosyasını atmadım gerçi bunun dışında hızlı bi rom olmasına rağmen bazen donuyor şahsen günlük kullanım için önermiyorum :/

Biraz daha bekleyelim ozaman,hataların düzeltildiği bir versiyonu çıkar büyük ihtimalle

Çok teşekkürler hocam. Ne kadar ekran süresi alıyorsun acaba ? Hatta mümkünse gsam battery monitor yükleyebilir misin?

usta bir gün geçmeden kaldırdım romu 2. el bi tel arayışındayım bu desire s'yi de ablama vereceğim için svhd kurdum button olayını da belki çözerim muhtemelen kalır kendisi kullanır zaten :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

Ben Sertec markalı bataryadan aldım, orjinal bataryadan farkı yok gibi, tavsiye ederim. Ama orjinal olsun diyorsanız hızlı al'da 40-50 tl civarında satılıyordu, bir bakın isterseniz. Tabi orjinalligi konusunda garanti veremem.

Gsam battery monitor uygulamasında ekran sürenizi kontrol ettiniz mi hocam? Etmediyseniz edebilir misiniz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz batarya ile?

Cevabınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Programı google play de bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ben Sertec markalı bataryadan aldım, orjinal bataryadan farkı yok gibi, tavsiye ederim. Ama orjinal olsun diyorsanız hızlı al'da 40-50 tl civarında satılıyordu, bir bakın isterseniz. Tabi orjinalligi konusunda garanti veremem.

Gsam battery monitor uygulamasında ekran sürenizi kontrol ettiniz mi hocam? Etmediyseniz edebilir misiniz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz batarya ile?

Cevabınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Programı google play de bulamadım.

buyur hocam:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm&hl=tr

• Ekran açık 2 saat 30 dak. 1 sa 33 dak max yaziyor en altta.

• quote:

Ekran açık 2 saat 30 dak. 1 sa 33 dak max yaziyor en altta.

Bir iki gün kullandıktan sonra daha net sonuçlar veriyor hocam. Özellikle tam şarj ettikten sonra bitmeye yakın (%5 kaldığında falan) bakarsanız çok sevinirim. Ekranın açık kalma süresi genel anlamda bataryayı ne kadar kullandığımızın bir sonucu sayılır.
  • Tamam hocam, gerçi benim batarya 5-6 aylık oldu yaklaşık. Sonuçları paylasirim buradan.

• quote:

Tamam hocam, gerçi benim batarya 5-6 aylık oldu yaklaşık. Sonuçları paylasirim buradan.

Çok teşekkürler hocam. Hangi bataryayı kullandığınızı da yazarsanız çok iyi olur..

• johnsin kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim arkadaşım. Cihazın 1 ghz'de çalışıyor değil mi? Oc yapıldığında şarj süresi epey fark ediyor çünkü.
  • quote:

Çok çok teşekkür ederim arkadaşım. Cihazın 1 ghz'de çalışıyor değil mi? Oc yapıldığında şarj süresi epey fark ediyor çünkü.

aynen işlemci hızı ile oynamadım,veriler iyi mi kötü mü yorum yapamıyorum çünkü başka bir pil ile kıyaslamadım,sen kendindeki ile kıyaslayıp yorum yaparsan sevinirim
  • quote:

quote:

aynen işlemci hızı ile oynamadım,veriler iyi mi kötü mü yorum yapamıyorum çünkü başka bir pil ile kıyaslamadım,sen kendindeki ile kıyaslayıp yorum yaparsan sevinirim

Benim bataryadan biraz daha iyi hocam.. Bu cihaz bence güzel sonuçlar. Günü iyi kötü çıkartır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Arkadaşlar xda'ya uzun zamandır girmiyordum. Yeni birkaç rom var. Deneyen arkadaşlar var mı, tavsiye edeceğiniz stabil çalışan romlar?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2752551

http://forum.xda-developers.com/htc-desire-s/development/rom-mokee-opensource-project-t2817875

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2780606

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2786794

Ben baya baktım kit kat romlara fakat forumda bahsedilenlere göre çoğu sorunlu görünüyor,stabil olana kadar yüklemeyi düşünmüyorum, Jb ile devam

• Kitkatlarin hepsi problemi hiç biri stabil değil. Ben kullandım ama ya zil ya ses ya rehber yani kısaca hepsi problemi.

• Kitkatlarin hepsi problemi hiç biri stabil değil. Ben kullandım ama ya zil ya ses ya rehber yani kısaca hepsi problemi.

• Selm arkadaşlar en stabil güncel rom önerecek var mi ?

• johnsin kullanıcısına yanıt
    Hangi stabil jb rom u kullanıyorsun acaba.

• arkadaşlar,
    üzerinde full müzik kontrol tuşları olan, ayrıca istediğimiz kulaklığı bağlayabileceğimiz kablolu bir kulaklık aparatı var mı bildiğiniz?

Sırf bu yüzden telefonda müzik dinleyemiyorum. müziği kontrol etmek için illaki telefonu cepten çıkarmak gerekiyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Hangi stabil jb rom u kullanıyorsun acaba.
    PACman v23 bence en stabil rom bu eğer saf android istersen...
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.