Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.908
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki linkden indirdim ama yükleme yaparken abordet diye mesaj geliyor. Dolayısı ile yüklenmiyor. Bu arada 4EXT recovery kullanıyorum.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1672537
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Aşağıdaki linkden indirdim ama yükleme yaparken abordet diye mesaj geliyor. Dolayısı ile yüklenmiyor. Bu arada 4EXT recovery kullanıyorum.

İndirdiğin dosya hatalı olabilir. Tekrar indirip dener misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2181679 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi indirdiğim dosya hata varmış. Nightles diye geçen enson rom u indirdim. Rom çok güzel ama oyun oynamadan. Az bir süre mobil internet kullanarak 9saat de şarjım %50 indi. Pil süresini uzatmanin yolu var mı acaba.
    Birde bildirim çubuğun dan parmakla sağ sol yaparak ekran parlaklığını açıp kapama yi iptal etmeme rağmen özellik kapanmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamunpatra -- 12 Eylül 2014; 15:58:12 >
  • Bu rom la tam 12 saat de pil seviyesi %39 â indi. Bundan önce kullandığım rom olan mini v5 de çok yoğun kullanmama rağmen çok kolay birgün yetiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

quote:

İndirdiğin dosya hatalı olabilir. Tekrar indirip dener misin?

4EXT güncel mi

• cncsenol kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımı kaçırdın sanırım. Yüklemeyi yaptım. Sorun pil çabuk bitiyor. Ve ekran parlaklığı ayarlardan kapamama rağmen durum çubuğundan elim deydikce değişiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yazdıklarımı kaçırdın sanırım. Yüklemeyi yaptım. Sorun pil çabuk bitiyor. Ve ekran parlaklığı ayarlardan kapamama rağmen durum çubuğundan elim deydikce değişiyor.

aynen hızlıca bi göz gezdirmiştim dediğin olay roma eklenmiş ek bi özellik status bar brignes control yada durum çubuğu ekran parlaklık ayarı gibi birşey olacak onu kapatabilirsiniz. genelde yeni rom yükledikten birkaç şarj sonrası batarya düzeliyor deniyo ama cm romlar genelde sense romlardan şarj ve performans olarak geride gördüm
  • İyi günler arkadaşlar,

Severek kullandığım desire s'in dokunmatiği bozulduğu için geçen ay değiştirmiştim. Şimdi de düşürdüğüm için ekranı kırıldı ve hiç görüntü gelmiyor ekrana. Ekran fiyatları da biraz pahalı. Başka biryerinde problem varmı emin değilim, bu yüzden tekrar masraf yapmak ta istemiyorum açıkcası. . Uygun fiyata ekran gönderebilecek var mı aranızda. Çıkma da olur. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler...
  • johnsin kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süre önce denemiştim ve beğenmedim.

• Gençler dediğim gibi yıllardır kullandığım desire s telefonumu ablama verdim yeni aldığım zenphone 5 kullanıyorum ama özelden desire s ilgili soruları elimden geldiği kadar cevaplarım :)

• arkadaşlar merhaba. HTC Desire S cihazımın alttaki fonksiyon tuşları çoğu zaman çalışmıyor. power tuşu ile birkaç defa açıp kapatmak zorunda kalıyorum. bir süre sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Format attıktan sonra sanki düzelir gibi oluyor, ama bir süre sonra aynı sorun tekrarlıyor. Sizce ekranı mı değiştirtmek gerekir. Ve değiştirmem gerekirse ne önerir siniz. Yetkili Servise mi göndermek gerekir. Daha önce garanti devam ederken servise göndermiştim ve değiştirmişlerdi. Ama böyle bir sorunum yoktu tabi o zaman.
  • arkadaşlar clockwork recovery 5.0.2.0 le svhd 2.1.0 kurdum lakin aramada mikrofonu çalıştıramadım hansfree açıkken ses gidiyor lakin normal konuşmada ses gitmiyor makina eski ama hala bir meraklısı vardır umuduyla yardım bekliyorum. Romu yeniden kurdum defalarca
  • quote:

Orijinalden alıntı: djsabay

arkadaşlar clockwork recovery 5.0.2.0 le svhd 2.1.0 kurdum lakin aramada mikrofonu çalıştıramadım hansfree açıkken ses gidiyor lakin normal konuşmada ses gitmiyor makina eski ama hala bir meraklısı vardır umuduyla yardım bekliyorum. Romu yeniden kurdum defalarca

Farklı bi rom dene. SVHDyi çok uzun zaman kullandım ve hiç sorun yaşamamıştım. Farklı bi rom denediğinde de aynı sorun olacak mı acaba. (kurulumdan önce full wipe yapmayı unutma)
  • arkadaşlar foruma yeni üye oldum telefonum HTC Desire S 510e . telefonda yazılar ve görünüm küçük buna hangi roomu ve nasıl yüklerim detaylı açıklayacak bir arkadaş varmı.Telefonumun android sürümü 4.04 htc sense sürümü 3.6 teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cananil41 -- 10 Kasım 2014; 14:24:02 >
  • Arkadaşlar telefon iyice yavaşladı bos ram 30 40 mb kalıyor hiç root falan atmadım bir kere atayım dedim hafıza kartı gold kartmiymis neymiş .
    Root atsak rom yuklesek hızlanır mı

• Dostlar şimdi kendi başıma geldiği için belirtmek istedim benim emektar ın pil sorunu vardı haliyle ömrü bitmişti yeni batarya arastırayım dedim düzgün bir tavsiye de bulamadım türk firması olması nedeniyle sertec batarya (HTC Desire S | incredible S BG32100 Batarya (1450 mAh)) aldım 10 gündür kullanıyorum orjinal bataryasını aratmadı bana fiyatıda 23.79 a geldi bence uygun geldi aynı sıkıntıyı ceken olur diye paylaşma gereği duydum. Ben o çin bataryalarından cok cektim de belki birine faydam olur
  • 2181679 kullanıcısına yanıt
    ilgine çok tesekkür ederim dostum bir sürü rom kurdum hic birinde o sorun yok sacede svhd de yapıyor makina s-on su mesur hboot 2.0.2 sürümü olandan sanırım onla bir alakası var s-off işide saatlerce ugrastım olmadı artık boyle idare ediyorum :)
  • Telefon kanı gibi nasil hizlandiracagiz bunu ya bir gün duvara atacağım bunu

• dostum orjbal 4.0.4 kullanıyorsan kasıyor zaten benide sinir etti bence rootla git svhd rom unu kur 4.0.4 sence 4.1 lite yüklü ben bir üsür rom denedim bu hepsinden den iyi bence her özellik çalışıyor hızlı saçma hataları yok memnun kalırsın bence 4.4.4 dersen xda da var güzel bir sorum ama henüz küçük hataları var onuda cok beğenmiştim ama o hatalar canımı sıktı pacman v24 var 4.2.2 di sanırım bence oda kasıyor biraz svhd en ii si kısacası şimdiye kadar keşfettiklerim arasında
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.