Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efendi_24

ARKADAŞLAR BU CİHAZI SATIN ALMAYI DÜŞÜNÜYOM TAVSİYENİZ NE OLABİLİR BİRDE KUTU İÇERİ HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

Tavsiye derken beklentin neler ki neyi tavsiye edelim.Kutuda bir adet cd,kulaklık,usb kablo ve ac şarz cihazı var.bunun haricinde kullanma klavuzları falan filan.Bende bunlar çıktı sanırım herkeste bu durum böyle zira değişik bir şey çıkana rastlamadım.
  • Coredroid v5.2 yi dört gözle beklemekteyiz.Sekizinci gün arkadaşım çarşamba akşamı demiş ama sitede hala bir ışık yok.Bakalım Sergio ve ekibi bizi inşallah fazla merakta bırakmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shademan34
    Coredroid v5.2 yi dört gözle beklemekteyiz.Sekizinci gün arkadaşım çarşamba akşamı demiş ama sitede hala bir ışık yok.Bakalım Sergio ve ekibi bizi inşallah fazla merakta bırakmazlar.

sende mi coredroid kullaniyosun? :) ne zaman cikacakmis yeni versiyon peki?
  • Orijinalden alıntı: sonsuzFB

İNTERNET GEÇİŞİ VE HOTSPOT'TA SAYFALAR AÇILMIYOR.... LÜTFEN YARDIM...
    Telefonun internet bağlatığısını pc'dekullanmakta sorun yaşıyorum, usb geçişinde de bağlandığı halde web sayfaları açılmıyor, hotspot yapıp wi-fi ile bağlandığımda da yine bağlanıyor ama web sayfaları açılmıyor. Bu benim için çok önemli zira evde internet bağlantısını ancak bu şekilde kullanabiliyorum, şimdi eski samsungumu taktım windows mobile internet paylaşımından takır takır hem netbooktan hem pcden nete giriyorum. Sorun ne anlamış değilim. 3g bağlı gözüküyor, telefonun kendi tarayıcısından sayfaları görüntüeyebiliyorum ama pc veya netbook'ta usb den de bağlı olsa hotspot wi-fi ile de bağlı olsa sayfalar gelmiyor, bağlanmayla ilgili de bir hata vermiyor, bağlı gözüküyor.
    Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ? çözümü için ne önerirsiniz... Acil çözmem gerekiyor, ikide birde sim kart değiştirmekten telefonun kapağı zarar gördü...
    şimdiden teşekkürler

Arkadaşım çok enterasan bir durum.Sen telden nete girebiliyor musun? eğer girebiliyorsan çok rahatlıkla bilgisayarlara da internet verebilirsin.Hotspot app de ayarlarını inceledim bahsettiğin tarzda bir ayar bulamadım.sadece şifreleme ile ilgili ayarlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Coredroid v5.2 yi dört gözle beklemekteyiz.Sekizinci gün arkadaşım çarşamba akşamı demiş ama sitede hala bir ışık yok.Bakalım Sergio ve ekibi bizi inşallah fazla merakta bırakmazlar.

Sekizinci_gün arkadaşım bu hafta çıkar demiş.Belki çarşamba akşamaı yani bugün demişti ama coredroidroms.com sitesinden takip ediyorum v5.2 henüz yok.Ben v5.0 kullanıyorum çokta memnunum ya sen?
  • Bugün ben de kulübe katıldım. Herkese merhabalar arkadaşlar. Cihazla geçen ilk günde gerçekten hiç sıkılmadım. Şimdi versiyon güncelleme ve yazılım gibi diğer "customization"lar ile cihazı nasıl daha keyifli hale getiririm bu başlık sayesinde ve sizlerin yardımıyla öğreneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

Bugün ben de kulübe katıldım. Herkese merhabalar arkadaşlar. Cihazla geçen ilk günde gerçekten hiç sıkılmadım. Şimdi versiyon güncelleme ve yazılım gibi diğer "customization"lar ile cihazı nasıl daha keyifli hale getiririm bu başlık sayesinde ve sizlerin yardımıyla öğreneceğim.

Öncelikle aramıza hoşgeldin.Sana tavsiyem forumda bulunan 56 sayfayı da aynı ciddiyetle okuman.İnan bana okuduğuna hiç pişman olmadığın gibi bir çok konuda fikir sahibi olarak saçma sapan sorular sormayacaksın.Mesela rom nasıl yüklenir yada teli nasıl root ederim gibi:)))
  • Arkadaşlar daha önce de sormuştum, tatmin edici bi cevap gelmemişti. Bi arkadaş Audio Manager diye bi program önermişti fakat bu programdan da halledemedim sorunu. Neyse şimdi kısaca tekrar anlatayim sorunumu...

Telefonu ilk aldığımda Android 2.2 sürümü mevcuttu ve güncelleştirme ile 2.2.1 sürümüne geçtim. 2.2 Sürümünü kullandığım zaman telefonu titreşim modunda kapatıp açtığıma açılıştaki Quietly Brilliant ekranında ses gelmez telefon sessiz sedasız açılırdı. Bundan 1 ay kadar önce telefonu 2.2.1 sürümüne güncelledim ve herşey o zaman başladı.Şimdi Android 2.2.1 kullanıcısıyım yine aynı şekilde telefonu titreşim modunda kapatıp açtığımda açılışdaki Quietly Brilliant ekranında ses çıkartıyor. Genelde sabah erken saatte kalkıp telefonu açtığım için ev sakinlerinden şikayet alıyorum :) Uzun lafın kısası telefunu sessiz sedasız nasıl açabilirim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

Bugün ben de kulübe katıldım. Herkese merhabalar arkadaşlar. Cihazla geçen ilk günde gerçekten hiç sıkılmadım. Şimdi versiyon güncelleme ve yazılım gibi diğer "customization"lar ile cihazı nasıl daha keyifli hale getiririm bu başlık sayesinde ve sizlerin yardımıyla öğreneceğim.

Öncelikle aramıza hoşgeldin.Sana tavsiyem forumda bulunan 56 sayfayı da aynı ciddiyetle okuman.İnan bana okuduğuna hiç pişman olmadığın gibi bir çok konuda fikir sahibi olarak saçma sapan sorular sormayacaksın.Mesela rom nasıl yüklenir yada teli nasıl root ederim gibi:)))

Merak etme dostum. Ben forumda şerbetli sayılırım. İnceliyorum dünden bu yana başlığı. Teşekkür ederim sana da

• kenyack
    Şerbetin avatarında ki johnny bravo gibiyse gerçekten şansa ihtiyacın olacack:)))))
  • Orijinalden alıntı: shademan34

Orijinalden alıntı: sonsuzFB

İNTERNET GEÇİŞİ VE HOTSPOT'TA SAYFALAR AÇILMIYOR.... LÜTFEN YARDIM...
    Telefonun internet bağlatığısını pc'dekullanmakta sorun yaşıyorum, usb geçişinde de bağlandığı halde web sayfaları açılmıyor, hotspot yapıp wi-fi ile bağlandığımda da yine bağlanıyor ama web sayfaları açılmıyor. Bu benim için çok önemli zira evde internet bağlantısını ancak bu şekilde kullanabiliyorum, şimdi eski samsungumu taktım windows mobile internet paylaşımından takır takır hem netbooktan hem pcden nete giriyorum. Sorun ne anlamış değilim. 3g bağlı gözüküyor, telefonun kendi tarayıcısından sayfaları görüntüeyebiliyorum ama pc veya netbook'ta usb den de bağlı olsa hotspot wi-fi ile de bağlı olsa sayfalar gelmiyor, bağlanmayla ilgili de bir hata vermiyor, bağlı gözüküyor.
    Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ? çözümü için ne önerirsiniz... Acil çözmem gerekiyor, ikide birde sim kart değiştirmekten telefonun kapağı zarar gördü...
    şimdiden teşekkürler

Arkadaşım çok enterasan bir durum.Sen telden nete girebiliyor musun? eğer girebiliyorsan çok rahatlıkla bilgisayarlara da internet verebilirsin.Hotspot app de ayarlarını inceledim bahsettiğin tarzda bir ayar bulamadım.sadece şifreleme ile ilgili ayarlar var.

Evet gerçekten ilginç durum, telefondan giriyorum sorunsuz şekilde... bilgisayara da usb ile bağladığımda telefonun bağlantısını paylaşı seçiyorum bilgisayarda ağa bağladı gözüküyor, güvenlik duvarı kapalı ama web sayfaları açılmıyor. hotspot ile de wi-fi üzerinden bağlanıyorum , bağlandı diyor, veri akışı gösteriyor, telefonda 3g aktif ama yine web sayfaları açılmıyor, hem netbook hem de desktopta durum böyle... ne yapacağımı şaşırmış durumdayım... pc'lerde sorun yok dediğim gibi wm ile rahat rahat giriyorum...

• @armydc
    programın işine yaradığına sevindim. sorununa gelince yüklediğin rom ile ilgili olduğunu düşünüyorum. ben 3 aydır kullanıyorum telefonu ve daha rom işine girmedim.
    bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
    ben bu programı çok başarılı buldum ,her türlü işimi pc üzerinden halledebiliyorum. program geliştirildiğinde yada daha iyi bir program çıktığında onun da portable olanını buradan paylaşırım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Sekizinci_gün arkadaşım bu hafta çıkar demiş.Belki çarşamba akşamaı yani bugün demişti ama coredroidroms.com sitesinden takip ediyorum v5.2 henüz yok.Ben v5.0 kullanıyorum çokta memnunum ya sen?

rom guzel gercekten. revolution hd kurmustum once ama daha sonra coredroid kurdum. memnunum. :)

• FatihMehmet* selamlar,

Yukarıda yazdığım gibi önce diğer operator ikaz sesi cızırtısı ile başladı sanki hoperlör patlak gibi cızırtılı boğuk bir ses geldi.
    Ama konuşmada bir sorun yoktu 1-2 hafta sonra birgün 3 saat boyunca kimseyi duyamadım ama onlar beni duyuyordu.
    Ondan 1 hafta sonra kimseyi duyamamaya başladım. Hoperlörün olduğu yere hafif bastırınca 1-2 kere çok kısa ses duydum sonra hiç gelmedi.
    İstanbulda oturuyorum. Yaklaşık 1 hafta bekledim ve cihazınızı değiştirdik dediler. Bugün teslim aldım.
    Şuan konuşmada bir sıkıntı yoksa bir şey yaparlar mı bilmiyorum.

Kolay gelsin
  • Ercanekon
    Verdiğin romun linkinin altında birde 113.1 mb uptade linki var bu nedir? Rom yayınlanır yayınlanmaz patch mi yayınladılar.Yoksa ikisi birden mi kurulacak? Yada bende v5.0 var patcj le v5.2 ye mi yükseltecem romu? Bilen varsa bir açıklama yapabilir mi?
  • ark lar bi anda htc desire hd sd cardi gormemeye basladi ...yukledigim seyler engelliyor olabilir mi? lutfen yardim sd card mi yoksa bozuldu nasil anliyabilirim
  • Evet dostlar birkaç gündür test ediyorum ama farkeden birşey olmuyor. Sorunum şu çektiğim fotolar ve videolar silinip duruyordu. Benmi yanlış birşey yapıyorum diye irdeledim ayarları maalesef benimle ilgisi yok yada yanlıs bir ayara denk gelmedim. Bir kaç program indirdim. O programlarla foto çektim video çektim. Teli restart ediyorum hooop gidiyor tüm foto ve videolar. Araştırdım klasör isimlerini değistirerek deniyorum gene olmuyor. Şimdi tek çare çektiğim fotoları önce atıyorum pc'me yada atmadan restart etmiyorum. Yerli yabancı forumlarda bu konudaa bir çözüme ulasan yada sorunun neyden kaynaklandığını bilen arkadaslar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreampark -- 14 Nisan 2011; 8:37:33 >
  • Merhaba,

Ultimate Droid 3.2.5 Android 2.3.3 Romunu kullanıyorum. Bu romda müzik dosyaları bluetooth üzerinden nasıl paylaşılır acaba? Şimdi yürütülüyor da menüye basınca paylaş seçeneği gelmiyor.
  • quote:

Ercanekon
    Verdiğin romun linkinin altında birde 113.1 mb uptade linki var bu nedir? Rom yayınlanır yayınlanmaz patch mi yayınladılar.Yoksa ikisi birden mi kurulacak? Yada bende v5.0 var patcj le v5.2 ye mi yükseltecem romu? Bilen varsa bir açıklama yapabilir mi?

birisi 30 mb olan update diyor. ama üzerinemi kurulacak acaba bu update?

CoreDroid_Desire_HD_GB_2.3.3_V5.3_Release_Version.zip

http://hotfile.com/dl/114363053/0fb34e3/CoreDroid_Desire_HD_GB_2.3.3_V5.3_Release_Version.zip.html

CoreDroid_Desire_HD_GB_2.3.3_V5.3_Release_Version.zip 258.8Mb
    CoreDroid_Desire_HD_GB_2.3.3_V5.3_Update_patch.zip 30.5Mb

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.