Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu desire hd de arama sürelerinin toplamını gösteren yer neresi ve bunu sıfırlama yeri var mı bir türlü bulamadım
  • desire HD telefonumun flaş led lerinden bir tanesi beyaz ışık vermiyor. Mavi renk veriyor. Oda güçlü değil sanki patlamış gibi ne dersiniz problem ne olabilir sizce .?
  • ARKADAŞLAR TELEFONUM 2 GÜNDÜR WİFİ'YE GİRMİYOR BAĞLANIYOR DİYOR AMA SONRA BAĞLANTI KESİLDİ DİYOR MODEM İLE ALAKALI BİR SORUN YOK LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN.BU SORUNU ÇÖZMEM GEREKİYOR.TELEFONA AİT YENİ BİR YAZILIM GÜNCELLEMESİDE BULUNMUYORMUŞ ONUDA DENEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: environment

desire HD telefonumun flaş led lerinden bir tanesi beyaz ışık vermiyor. Mavi renk veriyor. Oda güçlü değil sanki patlamış gibi ne dersiniz problem ne olabilir sizce .?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatanga.1988 -- 8 Şubat 2017; 13:2:54 >
  • rehberi açamıyorum ve kayıt yapamıyorum. telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhabalar,
    3 yılı geçti maalesef bende 2 adet HTC Desire HD telefon almak gafletinde bulundum. O zaman için en iyi seçenek gibi göründüğü için bu telefonu tercih etmiştim. Ancak bir mal alınırken markanın yanında destek yönünden de sağlam firma olmasına dikkat edilmeli. Telefonun android sürümü bildiğiniz gibi en son 2.3.5 versiyonunda kaldı.Bu telefonların RAM ları 768 MB. 512 RAM lı olan bir çok cihazlara bile 4.x.x versiyonlu işletim sistemleri yüklenmesine rağmen bize neden yükseltme yapmadılar anlamak mümkün değil. HTC yi arayıp sorduğumda cihazların en verimli çalıştıkları sistemlerde kalmasına karar verdik dediler. Yeni çıkan programlar 4 ve üzeri versiyon istiyor. Yani biz telefonun aklını kaybedip sadece ALO demek için kullanacağız anlaşılan.
    Ancak bazı sitelerde hatta Youtub da bu telefonlara 4.1.1 veya 4.2.2 versiyonlar yüklemeyi anlatıyorlar. Fakat yabancı dil olması nedeniyle benim anlamam imkansız. Siz bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
    Teşekkür ederim.

• Vay be 14 ekimden sonra kimse mesaj yazmamış HTC Desire HD RIP
  • OtoTurk O kullanıcısına yanıt
    merhabaa senden sonrada kimse yazmamış :)
  • ilk akıllı telefonum, bir sürpriz olsa ve 2011 şubat mart ayına geri dönsek. çok mutsuzum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde ilk akıllı telefonum çok severek kullanmıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.