Yüzbaşı
02 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşalar yeni bir anakart alacağım. Msi olsun istiyorum. Cl15 3.000 mhz ram i7 6700 k işlemcim var. Msi başlıkta belirttiğim 3 kartın arasında bariz minimum 200 tl oynuyor. Hepsinde M2 silotu var. Teknik özellikleri hakkında bilgi ve tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Bir arkadaşımda konu başlığında belirttiğim sıfır anakart ve kingston 16 gb 2x8 savage black ddr4 2.800 mhz ram var. Her ikiside kuşlanılmamış sıfır (900 tl ye bırakıyor ikisini) Oyun bilgisayarı kurmak istiyorum. Bunlar kendi aralarında uyumlumudur hangi işlemciyle kombinlemeliyim? Ayrıca power supply ve ekran kartı tavsiyelerinize şiddetle ihtiyacım var. Deneyimleriniz doğrultusunda aynı ücretlere saha yüksek kombinler yapılabilir mi? Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürü bir borç bilirim.
Arkadaşlar merhaba
Ssd hdd aldım ve cihazı formatladım. Bütün ddraverları kurdum fakat ses alamadım. Denemediğim yöntem kalmadı. İçim rahat etmedi bir daha format attım yine aynı. Kafayı sıyırma noktasına geldim. Ssd taktıktan sonra biosta bazı değişiklikler yapmıştım acaba bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Biosun pilini çıkartıp resette yaptımda nafile. Acil uzman görüşüne ihtiyacım var
Arkadaşlar
Mümkünse samsung tab 8.9 ile ilgili bütün paylaşımları bu forumda insanlığın hizmetine sunalım.Moderatör arkadaşlar konuyu sahiplenirse şüphesiz çok faydalı bir konu olacaktır.Vira bismillah...
Arkadaşlar yakın zamanda çokta fazla araştırmadan goldmaster hdm-173 model media player aldım.Cihazdan birşey anlamadım açıkcası.Youtube falan bağlanıyorum ama bir türlü videoları seyredemiyorum.Kendimce ağ bağlantı ayarlarını yaptım ama nedense bişeyler eksik gibi.Bu konuda yardımı yada bilgi paylaşımı yapacak arkadaşlar yazarsa herkes faydalanır kanaatindeyim....
anakartimi bir arkadaşımdan aldım.Bana raid yaptığını söylemişti.Fakat kartın özelliklerinde raid yok yazıyor.raid olması yada olmaması önemli değil sistem kuramiyorum. windows bu diske kurulamaz hatası alıyorum bu kartın biosundan bu hatayı nasıl hallederim Yardım edecek birileri varsa çok memnun olucam...
Arkadaşlar
Zotac 1gb 256bit eco ekran katı aldım.Fakat henüz görüntü alama şansım olmadı.Elimdeki p4 3.0 işlemciyi ve 2 gb dd2 ramları kullanabilmek için biostar p4 m900 478 pin anakart almıştım.(1 ay önce)Acaba bu anakartmı desteklemiyor.Teknik servisini aradım exa bilgisayarın destekler dedi.Birde bu pcı silotlarının voltaj destekleme oranları model model değişiyormuş galiba.2.0 veya 1.6 gibi.Zira ekran kartımın 2.bir pin girişi yok.Diğer bir sebepte 400 wattlık casper psu olabilirmi.Ekran kartı sağlam başka bilgisayarda denendi.Teknik konulardan anlayan arkadaşların acil bilgilerine ihtiyacım var.Şimdiden emeği geçecek herkese teşekkürü borç bilirim.
Değerli ustalar
Öncelikle sistem bilgimi vereyim intel p4 3.00 - biostar p4 m900 478 pin anakart-2 gb ram-400 watt psu.Şimdi sorunum şudur.Kendi halinde bir sistem olan bu garibana zotac 9800 gt ekran kartı aldım.Ama gel görki bir türlü ekrana görüntü gelmiyor.Casper analog 19'' lcd ekranım var.Ama daha önce kullandığım asus en 7200 gs ekran kartımın dvı çıkışından görüntü alıyorum.Fakat bu kartı taktığımda görüntü vermiyor.Dvı-anaolg dönüştürücü arızalı olsa eski karttan görüntü alamazdım.Acaba Anakartım mı desteklemiyor diyecem inşallah öle değildir.Çünkü bu sistemin komple değişmesi anlamına geliyor.Yardımcı olmanızı temenni ediyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Beyazın kaderi kirlenmek,siyahın kaderi suçlanmaktır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 285
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 9.152 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.