Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MoB1881

Selamlar

Telefonum Türkiyeden alınma , herhangi bir root rom vb. bir şey yok.
    Spb shell 3d full programını kurdum fakat program kendini kısa bir süre sonra kapatıyor.
    Crack li olarak versiyon paylaşan arkadaşlar ise bir yöntem anlattılar fakat buradaki asıl problem başladı.
    8- Android Terminal Emulator Uygulamasını açın ve Aşağıdaki kodları yazın
    su
    pm disable com.spb.shell3d/com.softspb.shell.service.LicenseService
    9- Yukarıdaki kodları yazdıktan sonra bir alt satıra geçip aşağıdaki kodları yazın...
    su
    pm enable com.spb.shell3d/com.softspb.shell.Home

yukarıdaki kodları yazdığımda
    permission denied hatası alıyorum.

bu konuda ne yapmam gerek, bu hataların sebebi root işleminin yapılmamış olmasımı. Telefonumu garanti dışı bırakmadan sadece bu programı kurmak adına bu kodları yazabileceğim bir program varmıdır.
    Teşekkürler...

Cihazınız Root'lu olmadığı için bu işlemleri yapamazsınız.
    SU komutunun açılımı Super User'dir.Root etmeden bu işlemi yapamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: isumairu79

quote:

Orijinalden alıntı: serintuna

2 adet sıfır pil 1600mah
    1 adet harici şarj adaptörü

set olarak 55liradır

tek olarak pil:20lira
    adaptör:15lira

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★

isteyen pm atsın...

isteyen arkadaş varsa ben 9,48$ den getirteyim
    http://www.dealextreme.com/p/3-7v-1600mah-battery-with-battery-charger-eu-plug-power-adapter-set-for-htc-desire-hd-50686

ben istiyorum arkadaşım 9.48 den 10 adet istanbuldayım nasıl buluşcaz nasıl halletcez mesaj atarsan sevinirim yada
    sallayıp ortalığı bulandırma bütün cevaplarını falan burdan yaz herkes okusun ama haber bekliyorum yarın hemen buluşalım yada bi şekilde halledelim 10 adet unutma

• TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim
  • quote:

TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim

Yahu dese ben şurdan aldım 10 tl kar ile satıyorum eyvallah der ses çıkarmayız.Ama herkes aklınca uyanık olmuş..

Ayrıca muhtemelen o pillerin 1600 mAh olmadığını bile bilmiyordur.
  • Arkadaşlar bende de 1 adet ölü piksel çıktı ne yazık ki 2 yıl teleservis garantili aldim. Teleservise bu sorun için gönderen var mı? Kaç günde geri gelir? Aslında pek belli olmuyor ama kafayı takinca..
  • Şu sadece harici şarjı aletini satan yer varmıdır Tr sitelerinde yada tekno marketlerde...İst/Beylikdüzünde eldende alabilirim satan varsa.
  • Arkadaslar uzun zamandır Ebuddy harici sosyal yazılım arıyordum. Sırf kişisel iletinin silinmemesine uyuz olmuştum
    androidnet den im+ pro kurdum.
    Süper tavsiye ederim
    Reklamsız tertemiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim

Yahu dese ben şurdan aldım 10 tl kar ile satıyorum eyvallah der ses çıkarmayız.Ama herkes aklınca uyanık olmuş..

Verdiğin siteden almak bazılar icin zahmetli, paypal üyeliğiydi. 10 gün kargo beklemeydi.. adam hazırda almıs getirmis. 10 lira kar koymus.
    Neticede bir sigara parası bu kadar büyültmeye gerek yok.
  • Arkadaşlar bu root işlemini yaptıktan sonra
    Visionary adlı bu programı kaldırabiliyormuyuz yoksa kalması gerekiyormu ?
    dosyalarıma girip SPB Shelli kurarken bir kaç kere yüklüyor diye mesaj çıktı telefon açılırkende bu probram tekrar çalışıyor gibi açıldı ki çalışıyor galiba.
    makinamda yavaşladımı ne psikoloij bir etkide olabilir :) bilmiyorum ama
    ne yapmalıyım acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

quote:

quote:

TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim

Verdiğin siteden almak bazılar icin zahmetli, paypal üyeliğiydi. 10 gün kargo beklemeydi.. adam hazırda almıs getirmis. 10 lira kar koymus.

anlayışın için teşekkür ederim...............

• quote:

quote:

quote:

TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim

anlayışın için teşekkür ederim...............

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

Arkadaşlar bende de 1 adet ölü piksel çıktı ne yazık ki 2 yıl teleservis garantili aldim. Teleservise bu sorun için gönderen var mı? Kaç günde geri gelir? Aslında pek belli olmuyor ama kafayı takinca..

en az 3 tane olması lazım diye biliyorum değişim yapılması için.
  • quote:

quote:

quote:

TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim

kar 10TL değil fiyat farkına biraz dikkat ediniz.
    acil ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum o yüzden herkes 10 gün bekleyebilir.

.............
    tabii beyefendi ile aranızda herhangi bir münasebet varsa bilemem...
    .............

Ayrıca bu satıcı arkadaş PM değil buradan yazda herkes okusun demişti...
    Bana PM'den yazdıklarını burada paylaşsın bakalım....

........

Sadece gülüyorum ...
    bu konu hakkında son mesajımdır! uzatmaya gerek yok.
    çskslın biri cahil vatandaşı yemeye çalışıyor o kadar.
    selametle

• quote:

quote:

quote:

TheNorth
    Ağzına sağlık kardeşim

Bizde onu diyoruz işte.Açıkca söylese eyvallah deriz.Ayrıca o piller 1600 mah ise ben 50 tane alayım

NOT: Ayrıca belirteyim 2 pil bir şarj aleti 15.92 $.TL olarak 24.07 ediyor.Demekki karı 10 tl değilmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 11 Nisan 2011; 23:33:52 >

• thenorth bey in yönlendirmesi ile spb shell i kurdum.
    iki gündür sorun yok. teşekkürler.

bir sorunum var Houston;
    masa üstüne favorite contacts widget ekledim normal rehberde bu favori kişilerin
    fotoları olmasına rağmen sbp ekranına geçince favori kişiler widgetinde fotoğrafları görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 12 Nisan 2011; 11:54:25 >
  • Elim de bir adet hiç kullanılmamış orjinal HTC E250 harici şarj cihazı var.Poşetinden dahi çıkarmadım.Aracımda kullanmak için 2 tane aldım.Birini kullanıyorum.Resimleri aşağıdadır.İsterseniz daha fazla resimde gönderebilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Şu sadece harici şarjı aletini satan yer varmıdır Tr sitelerinde yada tekno marketlerde...İst/Beylikdüzünde eldende alabilirim satan varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi austun1975 -- 12 Nisan 2011; 11:35:39 >

• cnr.kh :
    -Bana kalirsa henuz cikmadi sadece soylentisi uzerine yorum yapti sekizinci gun kardesim yoksa ne alaka :::) henuz plyasada yokkk

....
    arkadaş hangi yorumum veya yazım söylentiler üzerine oldu ki bugüne kadar. çamur atmak bu kadar mı kolay!!! test team diye bir grubu var her costum romun. üye ol kaydını yaptır gerekli şartları sağla senin de imkanın olur. zaten yazdıklarım tam ve düzgün okunmuş olsa.....

''v5.2 henüz normal kulanıcılara duyurulmadı yarında duyurabilir haftaiçini de bekleyebilir sergio paşa yani çıkmasını bekleyin.(coredroidroms.com).''

ibaresini de atlamamış olurdun. sizin gibi az uz çaba sarfetmeyen birinin daha dikaktli ve insaflı konuşmasını umardım.

LANDER:
    v5.0 da bazı otomatik eşitleme, hd cekimde bazen takılma, takvim kullanımında bazı eksikler vs vs gibi bazı küçük buglar var. açıkcası her kullanıcı için farklı öneme sahiptir eksiklikler. ben çok beğenmiştim. bi de yeni kurmuşsun. keyfini çıkar. elindeki kurulumu biraz kurcala sonra geçersin üst versiyona. zaten ben genelde stabil ve iyi romları zaman zaman açıklıyorum burda test sonuçlarıyla. ama yeni bir rom kuracak olanın ilk işi coredroid v5.2 olsun diyorum bugün itibarı ile.

...
    ve meraklısı için burda duyurayım çarşamba akşamı v5.2 nin ön görülen duyurlma tarihi.
    videosu:
    http://www.youtube.com/watch?v=9rfF5jUqCcI&feature=player_embedded

• daha önce bir arkadaş bahsetmişti;
    fotoğraf isimleri belli bir şey! den sonra (artık zamandan sonra mı desem yada sayıdan sonra mı desem bilemedim)
    tekrar 01 den isim vermeye başlıyor.
    o zaman ben de olmadı demiştim ama yanılmışım
    ben de de resim noları başa döndü.
  • Eski fotoğraflar silinince silinen fotoğraflara ait numaraları otomatik olarak yeni çekilen fotoğraflara veriyor cihaz.

Yani diyelim ki 167 tane fotoğraf çektin. 53 nolu fotoğrafı silip ondan sonra 168. pozu çektiğin zaman cihaz son çekilen fotoğrafı 168 değil 53 olarak numaralandırıyor. Aralardaki boşlukları olduruyor yani önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: austun1975

Elim de bir adet hiç kullanılmamış orjinal HTC E250 harici şarj cihazı var.Poşetinden dahi çıkarmadım.Aracımda kullanmak için 2 tane aldım.Birini kullanıyorum.Resimleri aşağıdadır.İsterseniz daha fazla resimde gönderebilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Şu sadece harici şarjı aletini satan yer varmıdır Tr sitelerinde yada tekno marketlerde...İst/Beylikdüzünde eldende alabilirim satan varsa.

Yanlış anlaşılmış galiba düzeltiyim, bana harici şarj adaptörü lazım...telefondan bağımsız pili şarj etmek için

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.