DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.611
Cevap
14
Favori
289.772
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4519 Mesaj
      29 Mart 2011 13:30:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Arkadaşlar hafıza kartını biçimlendiricem fakat sormak istediğim bişey var; biçimlendirme sırasında Ayırma Birimi Boyutu diye bir seçenek var 4096bayt'dan 64kilobayt'a kadar seçenekler mevcut ? Hangisini seçmeliyim bunlar hızda bir etki sağlar mı ?

Arkadaşlar şu konuda aydınlatın beni bi; yeni Team Class10 16GB microSD kartı aldım, bunu biçimlendirmem lazım.Bahsettiğim bölüm kafama takıldı.Birde exFAT ne oluyor, FAT32den dahamı iyidir? Lütfen biraz bilgi verin.

Mankind was born on earth, it was never meant to die here.
    • Yarbay
      5208 Mesaj
      29 Mart 2011 13:49:22
      Hocam chipin sayfasında bu formatları hakkında detaylı açıklaması vardı orayı bir incele ıstersen . Fat 32 yapmanın bir zararı yoktur..zaten telefonda 4 gb dan büyük dosyalarla uğraşılma z genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      2454 Mesaj
      29 Mart 2011 14:33:11
      quote:

Orijinalden alıntı: cmcntkn

Alıntıları Göster

Hayır rom o şekilde silinmez tabii ki. Cihaz fabrika ayarlarına geri döner sadece. Cihazın hafızasında kurulu olan uygulamalar vs. silinir. Eğer bu şekilde halledemezsek o zaman tekrardan rom yüklemen gerekecek.

Dedigin gibi yaptim oldu ,ardindan clokwork ile restore yaptim ,yine ayni halt ... gitti okadar ayar ve programlar okadar guvendik su androide olana bak ,cihazi satacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ka40 -- 29 Mart 2011; 13:34:45 >

i7 7700K/MSI Z270 SLI PLUS/MSI 1070 Twin Frozr/Samsung 850 EVO M2 /Samsung 850 EVO
    • Teğmen
      178 Mesaj
      29 Mart 2011 16:52:34
      quote:

Orijinalden alıntı: ka40

Alıntıları Göster

Dedigin gibi yaptim oldu ,ardindan clokwork ile restore yaptim ,yine ayni halt ... gitti okadar ayar ve programlar okadar guvendik su androide olana bak ,cihazi satacagim

kardeş hafıza kartı arızalı olabilir. bi arkadaşta aynı sorun oldu hafıza kartını değiştirdi şimdi sorunsuz kullanıyor.
      kartı çıkartıp kullan bakalım sorun devam ediyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isumairu79 -- 29 Mart 2011; 16:54:26 >

PSN: ismailozata
    • Teğmen
      167 Mesaj
      29 Mart 2011 17:40:55
      arkadaşlar merhaba,

bi yakınım umreye gidecek de , Desire HD nin arabistandaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

• Teğmen
      167 Mesaj
      29 Mart 2011 17:43:39
      arkadaşlar merhaba,

bi yakınım umreye gidecek de , Desire HD nin arabistandaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

• Çavuş
      79 Mesaj
      29 Mart 2011 19:54:48
      beyler sorum şu
      youtube dan video izlerken tam ekran olmasını istemıyorum o pencerede oynatsın varmıdır bi ayarı.
      ayrıca çok yavaş yapıyo video yüklemelerini nedne olabilir

• Teğmen
      197 Mesaj
      29 Mart 2011 20:25:30
      ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR TELEFONUN ROM UNU DEGİŞTRİDİM FAKAT ŞİMDİ TELEFON AÇILIYOR HTC YAZIOYR EKRAN SİAYH OLUYOR HEMEN TEKARA O BEYAZ HTC EKRANI ÇIKIYOR BUNU 10 SANİYEDE BİR TEKRARLIYOR

KAPATTIM AÇTIM FALAN OLMADI

VARMI BU KONUDA FİKRİ OLAN

intel i7-920 ocz gold 1600 mhz 6gb ram Sapphire Ati HD5870 1GB GDDR5 (directx 11) 40nm Pci-e 2.1 x16 Ekran Kartı gigabyte ex 58 ud 3r 750 watt epslon psu feel hercule kasa asus - sony blu ray 24 aoc 2 ms full hd lcs monitör logitec 2+1 microsoft set
    • Yüzbaşı
      748 Mesaj
      29 Mart 2011 22:10:43
      quote:

Orijinalden alıntı: armydc

Alıntıları Göster

ercanekon bey kardeşim igo yu başarılı bir şekilde kurdum ve çalıştırdım.
      yaw ne hoş bi şeymiş be. linkteki yardım için teşekkür ederim.

dinngg
      -hız sınırını aştınız

ben senin ağzını yerim yerim

güle güle kullan kardeşim

• Teğmen
      110 Mesaj
      29 Mart 2011 22:57:11
      quote:

Orijinalden alıntı: atakan35

ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR TELEFONUN ROM UNU DEGİŞTRİDİM FAKAT ŞİMDİ TELEFON AÇILIYOR HTC YAZIOYR EKRAN SİAYH OLUYOR HEMEN TEKARA O BEYAZ HTC EKRANI ÇIKIYOR BUNU 10 SANİYEDE BİR TEKRARLIYOR

KAPATTIM AÇTIM FALAN OLMADI

VARMI BU KONUDA FİKRİ OLAN

telefon kendi kendine restart atıyor romu düzgün yükleyememiş olabilirsin.Benim telefondada aynı sorun vardı.Servise yolladım romu değişti ama çözüm olmadı tekrar servise yolladım bakalım bekliyorum.

•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••
    • Binbaşı
      1725 Mesaj
      29 Mart 2011 23:04:10
      Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

• Yüzbaşı
      798 Mesaj
      29 Mart 2011 23:05:09
      quote:

Orijinalden alıntı: archers28

Alıntıları Göster

telefon kendi kendine restart atıyor romu düzgün yükleyememiş olabilirsin.Benim telefondada aynı sorun vardı.Servise yolladım romu değişti ama çözüm olmadı tekrar servise yolladım bakalım bekliyorum.

1- İndirdiğiniz rom dosyasının hatasız bir şekilde indiğinden emin olun.(MD5Checksum kontrolü yapın)

2- İndirdiğiniz rom dosyası hatalı ise tekrar indirin, hafıza kartına atın. Sonra sd kartı tekrar cihaza takın.

3- Cihazı Recovery menüsünde açın.(Cihazın pilini çkarıp tekrar takın, power tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna basılı tutarak Recovery menüsü gelene kadar elleriniz çekmeyin)

4- Romu kurun.

Nasıl yapacağınızı bilmediğiniz işlemler için bknz. İMZAM

• Yarbay
      6961 Mesaj
      29 Mart 2011 23:05:22
      şu an için desire s in romu dhd ye port edilmiş durumda kurdum gayet stabil çalışıyor.

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      29 Mart 2011 23:07:45
      orjinal stock romun linki vardı şimdi bulamıyorum.Verebilecek olan var mı :)

• Teğmen
      110 Mesaj
      29 Mart 2011 23:10:29
      quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••
    • Binbaşı
      1725 Mesaj
      29 Mart 2011 23:20:46
      quote:

Orijinalden alıntı: archers28

Alıntıları Göster

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

Max 1024

Min 255

Değerlerini alıyorum.

İlk başlarda bu kasıntılar yoktu sonraları olmaya başladı acaba indirdiğim programlardan dolayı mı?

Biz erenler gerçeğiyiz Has bahçenin çiçeğiyiz Hacı Bektaş köçeğiyiz Edep erkan yol bizdedir
    • Yarbay
      2044 Mesaj
      30 Mart 2011 11:16:00
      Arkadaşlar birşey soracağım. daha önce konusu geçmişti bunun. gsm ve 3g ayarları nasıl olması gerekiyor. (3g nadiren kullanıyorum ona göre tarif lütfen)
      ayarlar --> kablosuz özelliği --> mobil şebekeler : bölümündeki ayarlar nasıl olmalı:
      veri dolaşımı: işaret olsun mu?
      veri dolaşımı sesi: işaret olsun mu?
      şebeke modu : ??? -->bunu sadece gsm yaparsm arada bir hat gidiyor. 3g arada bir kullanıyorum ona göre ne yapmalıyım.
      şebeke operatörleri: avea
      hep açık mobil veriyi etinleştir: işaret olsun mu?

Sony Xperia X Compact - Toshiba Satellite P70-B-10X
    • Yüzbaşı
      562 Mesaj
      30 Mart 2011 11:42:54
      quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Arkadaşlar birşey soracağım. daha önce konusu geçmişti bunun. gsm ve 3g ayarları nasıl olması gerekiyor. (3g nadiren kullanıyorum ona göre tarif lütfen)
      ayarlar --> kablosuz özelliği --> mobil şebekeler : bölümündeki ayarlar nasıl olmalı:
      veri dolaşımı: işaret olsun mu?
      veri dolaşımı sesi: işaret olsun mu?
      şebeke modu : ??? -->bunu sadece gsm yaparsm arada bir hat gidiyor. 3g arada bir kullanıyorum ona göre ne yapmalıyım.
      şebeke operatörleri: avea
      hep açık mobil veriyi etinleştir: işaret olsun mu?

veri dolaşımı dediği yurtdışına çıktığında internete bağlansın/bağlanmasın. işaret olmasın bence, yurtdışında fatura çok kabarır
      sesinede nasıl isterseniz

şebeke modu bende sadece gsm. hat gitmesi aynı anda gsm ve mobil internet bağlantısı yapılamıyor diye biliyorum(2g için). hat gitti dediğiniz zaman muhtemelen cihaz veri çekiyordur.
      hep açık vs. bende işaretli. bazı programlar veri alışverişi için buna ihtiyaç duyuyor

• Yarbay
      3644 Mesaj
      30 Mart 2011 14:52:40
      arkadaşlar cihaza skype nasıl kurarım tavsiyesi olan varmı??

SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, PANASONIC PT-AX200U, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, WD HD TV LIVE HUB, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, LENOVO VIBE SHOT, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      30 Mart 2011 17:33:39
      Telefonun masaüstüne kısayol eklemeyi öğrendim ama kaldırmayı beceremedim bilen bir arkadas yardımcı olabilirmi acaba?

İnandılar, dövüştüler, öldüler. Bıraktıkları emanetin bekçisiyiz."

Kan Grubum: A Rh(+)
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.