Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.611
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isumairu79

quote:

Orijinalden alıntı: archers28

quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

quadrant sonuçları vermiyor, servere bağlanmıyor. başka bir uygulama lazım..

Peki nereden ögreneceğim ben bu işlemci hızını?

Bir ara şarj sıkıntısı ile ilgili yazılarda işlemci hızını düşürün diyorlardı onu nasıl yapacağız?

• Beyler selamlar.

Birkaç kaygılarım vardı be hepsini bertaraf ederek ve sizlerin düşünceleri dahilinde gözümü karartıp :D bu gün DHD aldım. Şimdi şarja koydum

Bilmem kaç saaat bırakmayacağım. İlk akıllı telefon deneyimim bu değildi. HD2, wave, E72 de sayarsak bu 4. oluyor.

Bütün gün kurcaladım aleti. Yalnız bir çok uygulama pek tabi arka planda hala aktif. VE bildiğim pratikteki tüm yöntemleri denedim. Fakat bir türlü uygulamaları

kapatamadım. Mesela, web browser olsun, Navigasyon olsun arkaplanda aktif olmaya devam etti. Home tuşuna basılı tutuyorum uygulamaları görüyorum fakat nasıl kapatacağımı kestiremedim.

İnternetteki klavuzuna baktım. Kutudaki hızlı klavuzada baktım. Araştırdım pek bir şeye rastlayamadım. Yardımcı olurmusunuz ?
  • forumda 700 kere cevaplandı, arka plandakileri kapatmaya gerek yok. android onları otomatik ayarlıyor hiçbir zarrı yok onların. pil tükeytimi dahil hiçbirşeyi etkilemmiyor. günde 1 restart at yeter. taskkiller gibi programlar da asla kurmayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler selamlar.

Birkaç kaygılarım vardı be hepsini bertaraf ederek ve sizlerin düşünceleri dahilinde gözümü karartıp :D bu gün DHD aldım. Şimdi şarja koydum

Bilmem kaç saaat bırakmayacağım. İlk akıllı telefon deneyimim bu değildi. HD2, wave, E72 de sayarsak bu 4. oluyor.

Bütün gün kurcaladım aleti. Yalnız bir çok uygulama pek tabi arka planda hala aktif. VE bildiğim pratikteki tüm yöntemleri denedim. Fakat bir türlü uygulamaları

kapatamadım. Mesela, web browser olsun, Navigasyon olsun arkaplanda aktif olmaya devam etti. Home tuşuna basılı tutuyorum uygulamaları görüyorum fakat nasıl kapatacağımı kestiremedim.

İnternetteki klavuzuna baktım. Kutudaki hızlı klavuzada baktım. Araştırdım pek bir şeye rastlayamadım. Yardımcı olurmusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 30 Mart 2011; 20:54:40 >

• Merhaba

Arkadaşlar cihazı ilk aldığımdan 1 hafta sonra sd kart beklenmedik bir şekilde çıkartıldı diye hatalar veriyordu şimdi iste bu hataları çok sık yapıyor buda yetmez miş gibi sd kart çıkartıldı dedikten sonra kendini açıp kapıyor sinirimi bozmaya başladı.Cihaz yurt içi vodofondan alındı root filan hiç bir şey yok fabrikadan nasıl çıktıysa şuan da öyle.
  • 700 kere cevaba rastlamamış olabilirim. İnsanlık halidir. CVp için teşekkür ederim, Lakin GPS yazılımı açık olsa arka planda dursa dahi etkilemiyorsa pili, bu iş baya güzel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 30 Mart 2011; 21:04:34 >
  • ya sdkartta bozukluk var ya da sdkart yuvasında. başka bir sdkart ile dene önce. veya en önce telefonu restore et yani yeniden yükle. bunlarla düzelmezse telefon tamire gider maalesef...
    ayarlar --> sdkart ve depolama --> fabrika veri sıfırlama (önce rehberi felan yedekle)
    quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Merhaba

Arkadaşlar cihazı ilk aldığımdan 1 hafta sonra sd kart beklenmedik bir şekilde çıkartıldı diye hatalar veriyordu şimdi iste bu hataları çok sık yapıyor buda yetmez miş gibi sd kart çıkartıldı dedikten sonra kendini açıp kapıyor sinirimi bozmaya başladı.Cihaz yurt içi vodofondan alındı root filan hiç bir şey yok fabrikadan nasıl çıktıysa şuan da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 30 Mart 2011; 22:45:20 >
  • selam aranıza yeni katıldım :) bu telefon süper bir şey

iki sorum olacak cevap verildiyse özür yazılanları yeni okumaya başladım

1. widgetler çok büyük ben boyunu küçültüp ekrana sıgdırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim
    2. bundan önce nexus one kulalnıyordum mesaj ya da çağrı oldugunda ışık yanıp sönüyordu
    desire hd de bunu göremedim ya da ben ayarlayamadım.

şimdiden teşekkürler
  • @merakist menu.ayarlar.ekran.uyari yanip sonmesi buradan diledigini ayarliyabilirsin. Cihazin hayirli olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isumairu79

quote:

Orijinalden alıntı: archers28

quote:

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

quadrant sonuçları vermiyor, servere bağlanmıyor. başka bir uygulama lazım..

Peki nereden ögreneceğim ben bu işlemci hızını?

Bir ara şarj sıkıntısı ile ilgili yazılarda işlemci hızını düşürün diyorlardı onu nasıl yapacağız?

"cpu info" - "Set CPU" felan var galiba ama işini görürmü bilmiyorum denemedim hiç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail özata -- 31 Mart 2011; 5:41:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler selamlar.

gerek yok kapatmaya ama illaki canını sıkan bir uygulama varsa

ayarlar >> uygulamalar >> uygulamaları yönet >> çalışanlar

burada kapatmak istediklerine tıkla ve zorla durdur de

• Arkadaşın birisi hard format nasıl oluyor diye PM göndermiş burayada yazayım tekrar.

ses kısma tuşu ve power tuşuna basılı tutun
    çıkan ekranda factory reset seçin

factory reset seçmek için ses kısma ve açma tuşlarıyla factory reset üzerine gelip power bir kere basın...

bu kadar..

http://www.hard-reset.com/htc-desire-hd-hard-reset.html
  • arkadaşlar dün akşam spb shell 3d kurdum
    ekran kapkara oldu. hiç bir tuş çalışmıyor.
    hiç bir menuye giremiyorum.
    kapatıp açayım dedim beyaz ekrandan öteye gitmedi.
    sabah baktım şifre ekranı var. şifreyi girince eski ekranımı gördüm
    sonra gene kapkara oldu.
    yukarıdan açılan menu çalışıyor.
    başka hiç bir şey yok
    usb kanlosuyla bilgisayara bağlanabiliyor.
    htc sync yada disk sürücüsü seçenekleri ile bilgisayardan görebiliyorum.
    fakat başka hiç bir şey yok.
    teli eski haline getiremiyorum
    lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 31 Mart 2011; 7:34:31 >
  • arkadaşlar

bugun yarın

telefona invisible shield gibi bir kılıf alacağım yada wrapsol gibi

ne önerirsiniz? basit birşey istemiyorum

çin malı

forumda satan varsa daha iyi olur
  • Arkadaşlar bu duyulabilir dokunmatik sesi nasıl artırılıyor.ilk aldığımda numara çevirirken ses baya çıkıyordu şimdiyse hiç duyulmayacak kadar bi ses çıkıyor aynı ses tuş kilitindede çıkıyor aç kapa yaparken .bu sesi artrma imkanımız varmı şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorkan_2525 -- 31 Mart 2011; 10:00:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

arkadaşlar

bugun yarın

telefona invisible shield gibi bir kılıf alacağım yada wrapsol gibi

ne önerirsiniz? basit birşey istemiyorum

çin malı

forumda satan varsa daha iyi olur

Zagg öneririm biraz pahalı ama gerçekten koruyor anahtarla çizdim üstündeki koruyucu baya rezil oldu ama cama bişey olmadı
  • Telefonu ikinci el aldım kulaklığı yok
    orjinal kulaklığını satmayı düşünen var mı
    bir de önerebielceğiniz başka kulaklık varmı sesi güzel veren kumandalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

Arkadaşlar ekran koruması için zagg.com dan mı önerirsiniz yoksa farklı bir ürün var mı? Sipariş vermeliyim ki biran önce gelsin.

Bir de şu site var nasıl zaggla ayı kalite mi ki?
    http://www.devdef.com/products/for-htc-desire-hd

Ön tarafa ekran koruyucu al çinden 2-3tl ye ebayda var.Arka tarafada ya kaliteli bir kılıf al yada gelaskins den sticker yaptır.Kendi tasarımını yapabilirsin.

kesinlikle ön taraftaki koyucular zagg gibi korumuyor ekranı anahtarlıkla çizdim koruyucu mhavoldu ama ekranda zerre leke yok ve kaldırdıgında iz de bırakmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: armydc

arkadaşlar dün akşam spb shell 3d kurdum
    ekran kapkara oldu. hiç bir tuş çalışmıyor.
    hiç bir menuye giremiyorum.
    kapatıp açayım dedim beyaz ekrandan öteye gitmedi.
    sabah baktım şifre ekranı var. şifreyi girince eski ekranımı gördüm
    sonra gene kapkara oldu.
    yukarıdan açılan menu çalışıyor.
    başka hiç bir şey yok
    usb kanlosuyla bilgisayara bağlanabiliyor.
    htc sync yada disk sürücüsü seçenekleri ile bilgisayardan görebiliyorum.
    fakat başka hiç bir şey yok.
    teli eski haline getiremiyorum
    lütfen yardım

imdaaat
    telefon rootlu değil bu arada
  • zannımca telefondaki autoexec.bat yerine geçen dosyayı bulup ordan spb shell i silersen düzelcek.
    çünkü telefon normal açılıyo. şifre alıyor ondan sonra spb shell çalıştırınca işler karışıyor.
  • sbp shell normal uygulama kurulur gibi kurulmuyor mu telefona? Eğer öyleyse direkt ayarlardan uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Eğer cihaz hiç açılmıyorsa Recovery menüsünden formatlayabilirsiniz cihazı.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.