Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
18.969
Cevap
21
Favori
885.605
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ===>HTC Desire HD | Ana Konu<===
Giriş
    1028 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dillon aeron

ben biraz önce baktım da video ayarlarında en yüksek ayar olarak 14 mbps var daha yükseği yok.
    şu ana kadar takılma yok.
    virtous kullanmaktayız.

edit: şimdi dank dedi

30 fps yi anladık (frame per second)
    14 mbps ne (eğer megabit per second ise ikisinin arasındaki fark ne yok ikiside aynı şey ise millet 24 fps e burun kıvırırken biz ne diye 14 mbps e razı oluyoruz)

artııııııı
    camera 360 gibi fotoğraf appleri varken video çekimi için app bulunurmu ne tavsiye edersiniz.
    yani video player değil de video çekiyer app demek istedim :)

valla son edit: bu dilon aeron benim nickim değil ben armydc benim oğlan girmiş gene foruma nick ölece kalıvermiş.
    quote:

Orijinalden alıntı: dillon aeron

ben biraz önce baktım da video ayarlarında en yüksek ayar olarak 14 mbps var daha yükseği yok.
    şu ana kadar takılma yok.
    virtous kullanmaktayız.

edit: şimdi dank dedi

30 fps yi anladık (frame per second)
    14 mbps ne (eğer megabit per second ise ikisinin arasındaki fark ne yok ikiside aynı şey ise millet 24 fps e burun kıvırırken biz ne diye 14 mbps e razı oluyoruz)

artııııııı
    camera 360 gibi fotoğraf appleri varken video çekimi için app bulunurmu ne tavsiye edersiniz.
    yani video player değil de video çekiyer app demek istedim :)

valla son edit: bu dilon aeron benim nickim değil ben armydc benim oğlan girmiş gene foruma nick ölece kalıvermiş.

...
    |
    |

• Binbaşı
    1190 Mesaj
    Merhaba,

Telefon 23'ünde kaydı geçmiş olarak görünüyor. Bu tarihten itibaren mi sayacağım 23-24 diyerek? O şekilde olursa yarın 30 iş günü doluyor. (Pazar hariç saydım.)

Hiç arayıp sormadım iş günü içerisinde gönderirlerde değişim alamam diye O yüzden bilmiyorum işlemler nasıl gerçekleşecek. Yarın arayayım mı yoksa bugün mü arayayım? Bugün ararda telefonunuz yapıldı gönderiyoruz derlerse yıkılırım.( Yurtdışından parça bekleniyor yazıyor nette ) Birde anında değişim alabilecek miyim? Sıkıntı çıkarırlar mı ?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

Merhaba,

Telefon 23'ünde kaydı geçmiş olarak görünüyor. Bu tarihten itibaren mi sayacağım 23-24 diyerek? O şekilde olursa yarın 30 iş günü doluyor. (Pazar hariç saydım.)

Hiç arayıp sormadım iş günü içerisinde gönderirlerde değişim alamam diye O yüzden bilmiyorum işlemler nasıl gerçekleşecek. Yarın arayayım mı yoksa bugün mü arayayım? Bugün ararda telefonunuz yapıldı gönderiyoruz derlerse yıkılırım.( Yurtdışından parça bekleniyor yazıyor nette ) Birde anında değişim alabilecek miyim? Sıkıntı çıkarırlar mı ?

parasını alıp sensation al hocam
    |
    |

Ey güzel Ülkem;
    Varlığını, Birliğini, ananı, babanı, Tüm değerlerini, Dinini, Bayrağını , Vatanını Milletini, Adını Soyadını,
    Attığın her adımı, Soludugun her nefesi,
    ATATÜRK'e borçlusun.
    Atatürk'ü de ALLAH'a borçlusun. Allah'tan kork, ATA'na ihanet etme...

• Binbaşı
    1190 Mesaj
    @*XhsyPhoiDeus*

Kontratlı alan birinden satın aldım. O yüzden para iadesi alamam diye biliyorum. Sizinki de hayırlı olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

@*XhsyPhoiDeus*

Kontratlı alan birinden satın aldım. O yüzden para iadesi alamam diye biliyorum. Sizinki de hayırlı olsun.

hıımm evet o zaman alamazsınız tabi..
    Eyvallah sağolun... size daha iyileri nasip olsun ..
    |
    |

Ey güzel Ülkem;
    Varlığını, Birliğini, ananı, babanı, Tüm değerlerini, Dinini, Bayrağını , Vatanını Milletini, Adını Soyadını,
    Attığın her adımı, Soludugun her nefesi,
    ATATÜRK'e borçlusun.
    Atatürk'ü de ALLAH'a borçlusun. Allah'tan kork, ATA'na ihanet etme...
  • Yarbay
    5255 Mesaj
    Herkese selam dhd kullaniken konunun ilk baslrinda cok mesajim vardi hatirlayan hatirlar.

site actim tamamen amatorce

Burda yazilanlari temize gecme ve duzen olusturma babinda Dhd ile ilgili psylasimlarinizi yapabilirsiniz.

Saygilarimla.

www.yesilcin.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba dude kardesligi dhdimi bende aldim, dhden yaziyorm (via HTC sense ) :)), ilk sorumu da soruyorum...Skype yukledim video call yapamyrum (arka cami kullanarak video call yapıldığını okumuştum ), var midir bi çözümü canlar...herkese iyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cihaz değiştirilmiş sanırım gözüm aydın Canavarım gelsin artık

http://imageshack.us/photo/my-images/824/93100606.jpg/

( Görüntü yüklemede problem var sanırım forumda linki yazdım. )

Yanlış anlamadım değil mi? Cihaz değişmiş, parça değişmemiş?
    |
    |

Orijinalden alıntı: merakist

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: merakist

KEndi alacağım cihazı çok uygun bir fiyata bulduğum için acil fiyatı düşürdüm.
    Bir günlük fiyat 850 lira

telefon bir haftalıktır Kayıtlıdır Jeilbrek yapılmıştır. Android en son sürüm yüklüdür. Android marketteki bütün programları ücretsiz indirebiliyorsunuz içinde 50$ lık orjinal oyunlar yüklüdür. 8 GB hafıza kartını hediye olarak yanında vereceğim .Çiziksiz ve sıfır ayarındadır. Samsun P1000 Tablet PC . Ayrıntılı bilgi içini benimle irtibata geçebilirsiniz. 0507 771 90 62

fiyat: 850 lira

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-1-haftalik-sifir-ayarinda-desire-hd-54981221/detay/?

1-En son android versiyonu bilmiyorsunuz.Şu an telefonunuzda olan 2.2 sürümü yani en son sürüm değil.
    2-Jeilbrek (Jailbreak) android için geçerli bir olay değildir.Sadece i-phone'lara yapılan bir işlemdir.Androidde kısıtlama yoktur zaten.Sadece bazı programlar root hakkı istediğin için cihazlar root yapılır..
    4-8 Gb hafıza kartı hediye demişsiniz zaten telefon ile birlikte geliyor hafıza kartı.Hediye falan değil yani..
    3-Cihazı satmak istiyorsanız 2.el bölümüne ilan açın orda daha çok müşteri bulabilirsiniz..

İnsanları yanıltmayın yada bilmiyorsanız öğrenin.

Bunların dışında cihaz temiz görünüyor.Fiyatıda oldukça uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 26 Temmuz 2011; 21:52:06 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ratmuhyaka

Merhaba dude kardesligi dhdimi bende aldim, dhden yaziyorm (via HTC sense ) :)), ilk sorumu da soruyorum...Skype yukledim video call yapamyrum (arka cami kullanarak video call yapıldığını okumuştum ), var midir bi çözümü canlar...herkese iyi günler...

Tango programı ile arka kameradan görüntülü görüşme yapabilirsin.
    |
    |

HTC One (M8)

HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera™ // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™

• Yarbay
    3962 Mesaj
    Cihazım geldi. Daha açmak nasip olmadı. Mesai bittikten sonra inşallah Cihazı ilk olarak ne kadar şarj etmem gerekiyor.
    |
    |

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    @The MasteR

Telefonu yeşil led yanana kadar şarj edebilirsiniz. Bir de sizden birşey rica edeceğim. SD kartınızın içindeki klasörleri söyleyebilir misiniz? İçine hiç program yüklemeden önceki hali neymiş lazım da bana. SS alırsanız yeter. Hayırlı olsun telefonunuz bu arada
    |
    |
    Hafıza kartının içindekileri silin. Ardından teli kapatıp açtıktan sonra, gerekli dosyaları oluşturur ve hafıza kartında ki dosyalar teli ilk açtığınız günkü dosylar olur. Sadece Pc Suit eksik olur. Onuda sitesinden indrebilirsiniz.
    |
    |

Chevrolet Cruze 2012 HB 1.6 LT WTCC Ed. Plus AT/6**Honda Civic 2013 Elegance Eco 1.6L Benzin/LPG Otomatik Modulo Body Kit 18" König SJ02 **Honda Civic 2008 HB Sport 1.8L Benzin Otomatik**Sony Bravia KDL 47W805 **Sony BDV-E4100 3D Blu-ray Ev Sineması Sistemi**Samsung 46F6270 Smart**Samsung R522 P8700**Apple iPhone 6**Apple iPhone 6Plus**Sony Playstation 4**MSI GE70 2OE-201TR**Saitek x52
  • Yarbay
    3962 Mesaj
    Telefonu 2-3 saat kullandıktan sonraki görüşüm

-Hapörlör sesi az.
    -Kamerası 8MP gibi gözükmüyor.
    -Şarj gerçekten çabuk bitiyor.
    -Mesaj ve E-mail'e mp3 koyamadım.

Android 2.2 yüklü.

Widget'lardan kişileri ekledim ama gruplara kişi ekleyemiyorum ? Kişi ekle dediğimde hiç bir isim göremiyorum.

Önerebileceğiniz program vs. varmıdır acaba ?. Hiçbir bilgim yokta

Şarj süresi nedir acaba ? Kaç saat sürüyor full şarj olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 28 Temmuz 2011; 11:15:41 >
    |
    |

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar,
    bugün telefonumun kulaklık ve usb giriş bölümünü çok tozlandığı için sildim, kolanyalı mendille sildim yalnız, muhtemelen ıslandığı için kısa devre mi oldu anlamadım ama şimdi telefon çalar çalmaz hopörlör açık modda açılıyor.

yanıtla diyorum, hopörlör açık olduğu için bi bağırtı geliyor, sonra ekrandan hoporloru kapat diyorum.

bir de usb ile bilgisayara bağladığımda direk Navigasyon- ARAC PANELİ programı açılıyor. hem taktığımda hem de usb den çıkardığımda,

var mıdır başına gelen, ne yapmak lazım,

?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 29 Temmuz 2011; 7:32:47 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Şeffaf bir kabın dışından çekiyor. Suyun içine girmiş olsaydı sudan çıktığı anda kamera lensinin önünde su damlacıklarının yüzünden görüntüde bozulmalar olmalıydı. (eğer telefonun sağ kalabildiğini var sayarsak :) )
    |
    |
    biz de telefona kavuşalım diye gün sayıyoruz burada...
    |
    |
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.