Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

telefon cebimde çalarken çıkarmaya çalıştığımda cebimden çıkaramadan telefon açılıyor. çözümünü bilen ya da başına gelen var mı?

yok mu beyler başına böyle bişey gelen? bi türlü çözemedim bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

dün arkadaşın biri fax yerine kullanabileceğimiz bir app varmı yada ne tavsiye edersiniz die sormuştu
    pek cevap veren olmadı ben de merak ettim ??

Aslında böyle bi app benimde işime yarayabilir. Varmıdır bu konuda bi bilgisi olan
  • Arkadaşlar opera mini açılmamaya başlamıştı , marketten biraz önce güncelleme yaptım. Şimdi de türkçe karakter sıkıntısı çıktı. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • merhaba arkadaşlar, dhd mi sabah full şarj ettim, masada öylece dururken 4 saat sonra bir baktım ki %75 kalmış pili, özelliklerden baktığımda ise şöyle bir şey gördüm en çok twitter (%33)(twitter kullanmam ben buarada ) ve takvim (%27) kullanmış. pil tüketim grafiğinin resmini çektim. bir bakarmısınız grafikteki uyanık olma durumunda ciddi bir şekilde pil harcanmış, bu "uyanık" dediği nedir. masada duran telefon durduk yere wifi filan herşey kapalıyken neden böyle pil yesin?
     ===>HTC Desire HD | Ana Konu<===

not: resim eklemeyi tam beceremedim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armanbicakci -- 11 Temmuz 2011; 16:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

dün arkadaşın biri fax yerine kullanabileceğimiz bir app varmı yada ne tavsiye edersiniz die sormuştu

Aslında böyle bi app benimde işime yarayabilir. Varmıdır bu konuda bi bilgisi olan

@gaara şuna bi bak istersen. benim gözüme çarptı ama inceleyemedim

http://www.brighthub.com/mobile/google-android/articles/99243.aspx

• quote:

quote:

quote:

Hmm, indirdim kurcalarım bi ara. Teşekkür ettim

• quote:

quote:

quote:

quote:

işe yarıyor mu haber ver

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

işe yarıyor mu haber ver

Üyelik falan istiyor, ayrıca evdeki Fax-Yazıcıyı kurcalayıp ayarlarını yapamam lazım uzun zamandır fax ile işim olmadı Vaktimin olduğu bi gün denerim kısmetse, artık hangi gün olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 11 Temmuz 2011; 18:34:02 >

• deprem oldu
  • quote:

deprem oldu

geçmiş olsun birşey yoktur umarım...
  • hafif atlattık çok şükür

yaw milllet Besmele çeker ben tuttum foruma yazdım
    kafaya bak
  • arkadaşlar

telefonum bekleme sırasında bazı zamanlarda sık sık olmak üzere ekranı kendiliğinden açıyor. neden olur acaba Tap tap var ondan mıdır.
  • quote:

deprem oldu

Geçmiş olsun.
    Bilecik 4.7 diye belirtiyor android "son depremler" uygulaması.
  • son depremler uygulaması faydalı gerçekten öğrenmem iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Üstadlar telefonun şarjının bana yetmeyeceğini düşünüyorum. Orjinal 2 batarya ve cradle tarzı birşey bana ne kadara mal olur ?

Bana kalırsa cradle ve ekstra batarya yerine şöyle bir PowerSkin iyi gider.
    http://www.power-skin.com/battery-cases/ap1508des/htc-desire-inspire.html

Ben de almak üzereyim bunu.

Aslında iyi fikir ama şarj konusunda ne denir ? varmı yorumu olan

• Neden Galaxy S değil de HTC Desire HD ? (İkisi arasında kalmış birisi olarak soruyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Üstadlar telefonun şarjının bana yetmeyeceğini düşünüyorum. Orjinal 2 batarya ve cradle tarzı birşey bana ne kadara mal olur ?

Bana kalırsa cradle ve ekstra batarya yerine şöyle bir PowerSkin iyi gider.
    http://www.power-skin.com/battery-cases/ap1508des/htc-desire-inspire.html

Ben de almak üzereyim bunu.

Aslında iyi fikir ama şarj konusunda ne denir ? varmı yorumu olan

Burada bir kaç resmi açıklama mevcut.

http://www.engadget.com/2011/06/17/powerskin-battery-case-pumps-juice-to-htc-inspire-4g-desire-hd/
    http://www.product-reviews.net/2011/06/17/powerskin-battery-case-collection-now-includes-htc-desire-hd-inspire-4g/

• Bende fatih aka (alimakgrav) dan desire hd almıştım hemde kayıt için ekstra ücret verip, @toojai arkadaşa olduğu gibi bugünde bana mesaj geldi cihaz kayıt dışı ve ayın 18'inde kapatılacak diye. Acaip moralim bozukk ne yapacağımı bilmiyorum. Satıcıdan daha cvp gelmedi.
    Bir sorum olacak Kapatılan cihaz yeniden açılır mı bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macellanus

Bende fatih aka (alimakgrav) dan desire hd almıştım hemde kayıt için ekstra ücret verip, @toojai arkadaşa olduğu gibi bugünde bana mesaj geldi cihaz kayıt dışı ve ayın 18'inde kapatılacak diye. Acaip moralim bozukk ne yapacağımı bilmiyorum. Satıcıdan daha cvp gelmedi.

Yaşadığını bende yaşadım arkadaşım. Tabii ki açılır. Zaten sadece hatta kapalı olacak cihazı multimedya olarak kullanmaya devam edebilirsin. Benimde aldığım arkadaş kayıtlı diye verdik zaten kayıtlıydı kaydeden lavuklar hata yapmıstı. 3 gün kapalı kaldı sonra durum düzeltildi. Eğer sana satan arkadasta üçkağgıtcılık yoksa düzeltilir. Varsa gecmis olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

quote:

Orijinalden alıntı: macellanus

Bende fatih aka (alimakgrav) dan desire hd almıştım hemde kayıt için ekstra ücret verip, @toojai arkadaşa olduğu gibi bugünde bana mesaj geldi cihaz kayıt dışı ve ayın 18'inde kapatılacak diye. Acaip moralim bozukk ne yapacağımı bilmiyorum. Satıcıdan daha cvp gelmedi.

Yaşadığını bende yaşadım arkadaşım. Tabii ki açılır. Zaten sadece hatta kapalı olacak cihazı multimedya olarak kullanmaya devam edebilirsin. Benimde aldığım arkadaş kayıtlı diye verdik zaten kayıtlıydı kaydeden lavuklar hata yapmıstı. 3 gün kapalı kaldı sonra durum düzeltildi. Eğer sana satan arkadasta üçkağgıtcılık yoksa düzeltilir. Varsa gecmis olsun...

İşin orjinal tarafı ilk aldığımda MCKS den kayıtsız görünüyordu sonra satan arkadaş halletti ve siteden baktığımda kayıtlı olarak gördüm, ancak şimdi tekrar kayıt dışı bu nasıl olabiliyor peki ?

• 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.