Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Miui yeni arayüze geçiyor ve dhd ye radio geliyor.

beklemedeyiz.
    inşallah geçen hafta ki gibi batarya sorunu tekerrür etmez çözene kadar çok can sıkıntısı yaşadım

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Arkadaşlar benim arka kapaktaki hTC yazısındaki h harfimin parlak kısmı düşmüş :( böyle bir şey yaşayan oldumu. Çözüm önerisi olan varmı?

arkadaşınkide düşmüştü. serviste 2tl. yapıştırdılar yenisini.
  • kusura bakmayın vakit darlığından soruyorum
    htc nin windows mobile işletim sistemini kullanan hd2 den başka modeli varmı
    sıfır yada 2. el lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

kusura bakmayın vakit darlığından soruyorum
    sıfır yada 2. el lazım

htc hd7, htc 7 mozart, htc 7 tropy, htc 7 surround, htc 7 pro sanırsam bunlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

quote:

Arkadaşlar benim arka kapaktaki hTC yazısındaki h harfimin parlak kısmı düşmüş :( böyle bir şey yaşayan oldumu. Çözüm önerisi olan varmı?

HTC'nin servisi hangisi şu anda?
  • quote:

quote:

sıfır yada 2. el lazım

htc hd7, htc 7 mozart, htc 7 tropy, htc 7 surround, htc 7 pro sanırsam bunlar var.

teşekkür ederim
    1.7.15 i kurdun mu?
  • quote:

quote:

quote:

sıfır yada 2. el lazım

teşekkür ederim
    1.7.15 i kurdun mu?

Kurdum radio için bluetooth açık olması gerekmiyor ve şimdilik iyi ama pil konusuna şimdlik birşey diyemicem görsellik olarak daha güzel olmuş. :)

• pil konusunda daha önceki postum dikkatini çekmiştir umarım
  • quote:

pil konusunda daha önceki postum dikkatini çekmiştir umarım

Evet ama denemedim. sen hangi kernel ve radio yu kullanıyorsun.

benim radio 12.56 kernel lormod
  • quote:

quote:

pil konusunda daha önceki postum dikkatini çekmiştir umarım

Evet ama denemedim. sen hangi kernel ve radio yu kullanıyorsun.

benim radio 12.56 kernel lormod

1.7.8 i ilk kurdupumda batarya çok kötüydü. gece 12 den sabah altıya %35 yedi ama o app i kurunca toparladı. sende de aynısı oldumu?
    çünkü miui forumlarda çok şikayet vardı.

miui kendisi cyanogenmod kernelle geliyor daha önce lordmod kurmuştum son iki versiyondan sonra bi daha kurmadım açıkçası
    radio ise 12.54.60.25u_26.09.04.11_m2 lakin bu radio yu tavsiye ile falan kurmadım
    çook önceden kurmuştum öyle kaldı. tecrübelerini beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 15 Temmuz 2011; 19:49:49 >

• ekran koruyucu uyguladım ve artık o gün ışığındaki ekranda oluşan parlama yok. bu çok iyi oldu
    isteyen olursa yardımcı olabilirim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_50772698/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50772698

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan681 -- 15 Temmuz 2011; 22:28:58 >
  • arkadaşlar swiftley için Türkçe de desteklensin diye konu açmıştım forumlarında kimse tınlamaz demiştim ama en azından az çok vote yapmışlar sizlerde desteklerseniz iyi olur.http://support.swiftkey.net/forums/116689-1-swiftkey-x-ideas-/suggestions/1923689-add-turkish-laguage-please-#comments
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

quote:

HTC'nin servisi hangisi şu anda?

teleservis
  • iyi günler arkadaslar benim bi sorum olucak yaklasık bir haftadan beri DHD kullanıcısıyım, sorunum internet kullanımı hakkında. telefon uyku modunda bile (gece 12-1 den sabah 9 a kadar) 20 mb internet harcıyor hic bir sey yapmadan bunu engellemek için önerilerinizi bekliyorum. bu arada telefon rootsuz geldiği gibi kullanıyorum custom rom'la hem internet hem de pil ömründen tasarruf sağlanabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar.

Sd kartıma bilgisayardan müzik atıyorum ancak çalmıyor yürütme hatası alıyorum.

Bazıları çalıyor bazıları çalmıyor ve uzantılarıda aynı şarkıların.

Acaba neden böyle yapıyor yardım lütfen.

İyi günler.
  • USB hata ayıklama modu nedir? Açık veya kapalı olması ne işe yarar?

Ayrıca HTSSence hesabı herhangi bir ücret talep ediyor mu? Üye olurken, veya daha sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desone

iyi günler arkadaslar benim bi sorum olucak yaklasık bir haftadan beri DHD kullanıcısıyım, sorunum internet kullanımı hakkında. telefon uyku modunda bile (gece 12-1 den sabah 9 a kadar) 20 mb internet harcıyor hic bir sey yapmadan bunu engellemek için önerilerinizi bekliyorum. bu arada telefon rootsuz geldiği gibi kullanıyorum custom rom'la hem internet hem de pil ömründen tasarruf sağlanabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler

Ayarlardan senkronizasyonu kapıtırsanız veri alışveriş i yapmaz
  • Otomatik update bulmayan cihazları manuel olarak 2.3 e geçirmek için bir anlatım mevcutmudur acaba?
    Nasil yapabilirim bu update olayını. Telefonum 2.2.1 de ve yazılım güncel diyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: desone

iyi günler arkadaslar benim bi sorum olucak yaklasık bir haftadan beri DHD kullanıcısıyım, sorunum internet kullanımı hakkında. telefon uyku modunda bile (gece 12-1 den sabah 9 a kadar) 20 mb internet harcıyor hic bir sey yapmadan bunu engellemek için önerilerinizi bekliyorum. bu arada telefon rootsuz geldiği gibi kullanıyorum custom rom'la hem internet hem de pil ömründen tasarruf sağlanabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler

Ayarlardan senkronizasyonu kapıtırsanız veri alışveriş i yapmaz

tesekkurler cevap için kapattım su anda senkronizasyonu fakat facebook whatsup gibi uygulamalardan bildirim almaya devam edebilecekmiyim bu şekilde

• 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.