Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinan681

İki sorum var arkadaşlar.

1* 720p video kayıt çekerken izlediğimde takılmalar olduğunu görüyorum. orj. içinden çıkan microSd yi kullanıyorum. Class2.
    class2 den üstün bir microSD almaktan başka bir çare var mıdır? alternatif video kaydedidici vs, yada farklı bir çözüm?

2* Telefonu açtığımda çalışan ihzmetlerde bazı programları çalışır olarak görüyorum. herhangi bir program kurmadan windowstaki gibi açılış programlarını devre dışı bırakabileceğim bir çözüm var mıdır?

Teşekkürler.

güncel

• quote:

quote:

İki sorum var arkadaşlar.

1* 720p video kayıt çekerken ..............
    2* Telefonu açtığımda çalışan ihzmetlerde bazı programları çalışır olarak görüyorum. herhangi bir program kurmadan windowstaki gibi açılış programlarını devre dışı bırakabileceğim bir çözüm var mıdır?

Teşekkürler.

güncel

1. soru, net yanıtını bilmiyorum ama hızlı kart daha sorunsuz çalışabilir. Yine de class 2 kart ile normal şartlarda sorun olmamalı.
    2. soru, bunu yapabilmek için root yetkisi ve starup manager gibi bir uygulama gerekir yani yanıt hayır.

• telefon cebimde çalarken çıkarmaya çalıştığımda cebimden çıkaramadan telefon açılıyor. çözümünü bilen ya da başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivarge

HTC Desire HD de USB OTG(tel'e flash disk bağlama) özelliği varmıdır?

XDA forumlarında biraz araştırdım.Anladığım kadarıyla kernel değişimi ile olabiliyormuş.İngilizcesi iyi olan biri yardım edebilir mi?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=937939

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=702742

Kimse bilmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

Buda resmii :D

===>HTC Desire HD | Ana Konu<===

dostum satmayı dusunuyorsan ne kadara satıcaksın ?
  • arkadaşım bi ilan açtım buyur inceleyebilirsin !http://forum.donanimhaber.com/m_50573632/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50573632
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboyz

selam arkadaşlar.

htc dhd almayı düşünüyorum bende. sizlere danışmak istedim başta. merak ettiğim bi kaç durum var, yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana.

samsung galaxy s ile htc arasında kalmıştım ancak bi antisamsungcu olarak ne kadar iyi de olsa galaxy s den vazgeçtim. iphone 4'ü de fiyatından dolayı eleyip htc dhd almaya karar verdim.

telefonu inceledim, gayet hoş tasarım, arayüz, malzeme kalitesi. ancak benim en çok kullandığım özelliği müzik olacak sanırım. evet böyle de garip bi insanım :)

bi kaç yerde mp3 ses kalitesinin kötü olduğunu okudum, doğrumudur?

htc dhd en uygun nereden alınır?

androidtelefonlari.com güvenilir midir?

saygılarımla.

mp3 kalitesi nasıl kötü olabilir ya :) ben bir çok mp3 çalarda bir çok telefonda müzik dinledim, bu alet cidden çok iyi. kulak içi kulaklık + dolby kullanırsan memnun kalmama şansın yok bence ;)

• Harika bir alet,insanlar ne diye i phone alirlar anlamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinosam55 -- 10 Temmuz 2011; 23:34:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BuRAk-

quote:

Orijinalden alıntı: oldboyz

selam arkadaşlar.

htc dhd almayı düşünüyorum bende. sizlere danışmak istedim başta. merak ettiğim bi kaç durum var, yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana.

samsung galaxy s ile htc arasında kalmıştım ancak bi antisamsungcu olarak ne kadar iyi de olsa galaxy s den vazgeçtim. iphone 4'ü de fiyatından dolayı eleyip htc dhd almaya karar verdim.

telefonu inceledim, gayet hoş tasarım, arayüz, malzeme kalitesi. ancak benim en çok kullandığım özelliği müzik olacak sanırım. evet böyle de garip bi insanım :)

bi kaç yerde mp3 ses kalitesinin kötü olduğunu okudum, doğrumudur?

htc dhd en uygun nereden alınır?

androidtelefonlari.com güvenilir midir?

saygılarımla.

mp3 kalitesi nasıl kötü olabilir ya :) ben bir çok mp3 çalarda bir çok telefonda müzik dinledim, bu alet cidden çok iyi. kulak içi kulaklık + dolby kullanırsan memnun kalmama şansın yok bence ;)

Kötü demeyelim de vasat, dinlemeden alma, zamanla alışıyorsun... Ben Senheiser mm50 ile dinliyorum cx300 ün mikrofonlosu.
    iphone bu konuda çok daha başarılı.. ama ona mp3 yüklemek için göbeğin çatlar, silmek ise imkansızdır
    Sonuç: Desire Hd imden memnunum

• merhabalar vodafonedan kontratli olarak alicam kardesime bende cihazi sormak istedigim bi kac sey var galaxy s kullaniyorum ben suan rom yukleme ve root olayi galaxy s ile aynimi odin programinimi kullaniyorsunuz sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Üstadlar telefonun şarjının bana yetmeyeceğini düşünüyorum. Orjinal 2 batarya ve cradle tarzı birşey bana ne kadara mal olur ?

Bana kalırsa cradle ve ekstra batarya yerine şöyle bir PowerSkin iyi gider.
    http://www.power-skin.com/battery-cases/ap1508des/htc-desire-inspire.html

===>HTC Desire HD | Ana Konu<===

Ben de almak üzereyim bunu.

• heskese günaydın

miui 1.7.8 hafta sonunu tam bir hayal kırıklığı ile geçirmeme neden oldu.
    büyük bir hevesle "bakalım bu sefer ne yapmışlar" diye kurduk her şey iyi güzel hoş
    amma ve lakin tam bir batarya canavarı çıktı
    ben mi bir şekleri yanlış yaptım diyerekten tekrar takrar kurdum ama sonuç nafile
    1.7.1 e kös kös dönüş yaptık.
  • @woraz
    şu power skin de neyin nesi acaba
    vido suna baktım ama pek anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

@woraz

İçinde batarya olan kılıf, telefona takılırken sarj yerine giriyor bir ucu ve telefonun bataryası kullanılırken eş zamanlı kılıf içerisindeki bataryadan dolumu gerçekleşiyor. Amerika'ya gittiğimde görmüştüm bunlardan herkesin elinde kalın kalın iPhone'lar. Bunlar ne diye merak etmiştim, sonra bir mağazada karşılaştım. Çok mantıklı bir çözüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

quote:

@woraz

İçinde batarya olan kılıf, telefona takılırken sarj yerine giriyor bir ucu ve telefonun bataryası kullanılırken eş zamanlı kılıf içerisindeki bataryadan dolumu gerçekleşiyor. Amerika'ya gittiğimde görmüştüm bunlardan herkesin elinde kalın kalın iPhone'lar. Bunlar ne diye merak etmiştim, sonra bir mağazada karşılaştım. Çok mantıklı bir çözüm.

hımmm hakkettten iyi çözüm
    teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

@woraz

teşekkür ederim

Revolution kullanmamıştın sanırım hiç. 5.2.1'de CPU 1.22Ghz default oluyor updatele. İndiriyorum dosyaları kuracağım birazdan. (:
    Google Maps 5.7'de varmış üzerinde, çevrimdışı navigasyona izin veriyor artık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@woraz

teşekkür ederim

Revolution kullanmamıştın sanırım hiç. 5.2.1'de CPU 1.22Ghz default oluyor updatele. İndiriyorum dosyaları kuracağım birazdan. (:
    Google Maps 5.7'de varmış üzerinde, çevrimdışı navigasyona izin veriyor artık.

@dreampark
    senin tükanda varmı bu skinden

@woraz bey kardeşim
    ne demek istediğini anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 11 Temmuz 2011; 10:19:57 >

• @armydc

Maalesef sadece cihaz satıyorum
  • arkadaslar,

TomTom navigasyon programi ücretsiz nerden indirebiliyoruz?(orjinal rom kullaniyorunm)
  • dün arkadaşın biri fax yerine kullanabileceğimiz bir app varmı yada ne tavsiye edersiniz die sormuştu
    pek cevap veren olmadı ben de merak ettim ??
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.