Şimdi Ara

HTC DESIRE HD A'DAN Z'YE KOMPLE TEKNİK REHBER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
105.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • desire s deki gingerbread desire hd ye port edilmiş ben kullanıyorum gayet güzel çalışıyor.
  • selam
    ben cm7 2.3 rc2 kurdum yalnız s off yaptım sadece radio off yapmadm hata verdi şarjın fazla gitmesiyle bi ilgisi olabilrmi onun
  • nerede, ne yaparken hata verdi biraz daha açıklayıcı olabilirsek daha iyi olur.
  • selam dostum skype için bir yardımın olabilir mi

indirebileceğim link veya nası kurarım gibi

skype sayfasından android için kurulum linki gönder seçince telefonunuza sms atılamıyor diyor

başka nasıl kurarım ?*

şimdiden teşekkür
  • Desire HD kullanıcılar Kulübü konusunda soruver istersen dostum. Ben hiç kullanmadığım için bir bilgim yok bu konuda ne yazıkki.
  • Cem kardes dhd exe dosyaları kurabiliyormuyuz ve swf oynatıyormu?
  • iyi günler cmctkn,
    yeni desire hd aldım ve telefona neler yapmalıyım ilk başta? tavsiyeleriizi bekliyorum.
  • Dostum exe uzantılı dosyaları çalıştıramazsın doğal olarak. exe uzantılı dosyalar sadece Windows pc'de çalışır.

Android--> .apk uzantılı olacak
    WinMobile--> .cab uzantılı olacak gibi her işletim sisteminin uygulama setuplarının uzantıları farklı oluyor.

swf için markette aratırsan belki birşeyler çıkar. Kesin bir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriekim

iyi günler cmctkn,
    yeni desire hd aldım ve telefona neler yapmalıyım ilk başta? tavsiyeleriizi bekliyorum.

Bana sorarsanız bu rehberde ne yazıyorsa hepsini baştan sona yapmalısınız. Yoksa verdiğiniz bir dünya parayı boşuna harcamış olursunuz. Takdir sizin tabii ki

Not: İlla orjinal rom kullanmak istiyorsanız, Revolution HD adlı custom romu yükleyin. Görünüm olarak orjinalle aynı olduğu için bir fark göremezsiniz. Sadece performans olarak geliştirilmiş bir romdur. Görünüm olarak herhangi bir değişiklik yapılmamıştır orjinal roma göre.
  • Elinize sağlık çok iyi çslışms olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmcntkn

quote:

Orijinalden alıntı: cagriekim

iyi günler cmctkn,

Bana sorarsanız bu rehberde ne yazıyorsa hepsini baştan sona yapmalısınız. Yoksa verdiğiniz bir dünya parayı boşuna harcamış olursunuz. Takdir sizin tabii ki

Not: İlla orjinal rom kullanmak istiyorsanız, Revolution HD adlı custom romu yükleyin. Görünüm olarak orjinalle aynı olduğu için bir fark göremezsiniz. Sadece performans olarak geliştirilmiş bir romdur. Görünüm olarak herhangi bir değişiklik yapılmamıştır orjinal roma göre.

Senin önerdiğin room hangisi peki yani ben illa orjinale benzemesin desem en performanslı hangisi?

• Cyanogen Mode RC3 kullanıyorum ben. Çok başarılı.

Pil sorunu olduğu söyleniyor ancak normal bir kullanımda (12 saat wi-fi, mail, twitter, facebook, hava durumu senkronizasyonu, 3 saat müzik dinleme) ile 36 saat kadar gidiyor şarjı.

Hızı orijinal romdan çok daha iyi. Gereksiz uygulamalar da yok.

Tavsiye edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmadran

Cyanogen Mode RC3 kullanıyorum ben. Çok başarılı.

Pil sorunu olduğu söyleniyor ancak normal bir kullanımda (12 saat wi-fi, mail, twitter, facebook, hava durumu senkronizasyonu, 3 saat müzik dinleme) ile 36 saat kadar gidiyor şarjı.

Hızı orijinal romdan çok daha iyi. Gereksiz uygulamalar da yok.

Tavsiye edilir.

Cevap için tesekkürler peki tavsiye ettiğin romu türkçe uygulamalı anlatımı varmı. Tabii uyumlu kernelleri ve radiosu?
  • Cyanogenmod7

Revolution HD

LeeDroid

CoreDroid

bunlar iyi romlar. Göz zevkinize göre istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz.

Sadece romu ve uyumlu radio dosyalarını bilgisayarına indirip burada anlatıldığı gibi kurulum yapacaksınız. Romun Türkçe anlatımına ihtiyacınız yok yani.
  • Eyvallah Cem bey, Revolution HD bu romu gördümde 2-3 kisi Cyanogenmod7 bini onerdi ama heralde 1-2 ay beklemem gerekecek iyice tanımam lazım cihazı ondan sonra denemelere baslarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

Eyvallah Cem bey, Revolution HD bu romu gördümde 2-3 kisi Cyanogenmod7 bini onerdi ama heralde 1-2 ay beklemem gerekecek iyice tanımam lazım cihazı ondan sonra denemelere baslarım :)

Desire HD için Cyanogen mode hakkındabilgileri bu adresten takip edebilirsiniz.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957336

Tavsiye edilen radio versiyonu: 26.04.02.17
  • selamlar. herşey güzel yeni rom yükledim, android sürümümü 2.3.3 e yükselttim, şuanki yazılım numaram 2.31.1400.1. diyelimki başka rom yüklemek istiyorum tekrardan yazılımı 1.32 ye mi indirmem gerekiyor yoksa bunun üzerinden direk yeni rom kurabilirmiyim?
  • Hayır tabii ki, downgrade, root, radio s-off, eng s-off bunların hepsi bir kere yapılan işlemler. Bunları yaptıktan sonra istediğiniz gibi rom değiştirebilirsiniz.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyceymaxo

selamlar. herşey güzel yeni rom yükledim, android sürümümü 2.3.3 e yükselttim, şuanki yazılım numaram 2.31.1400.1. diyelimki başka rom yüklemek istiyorum tekrardan yazılımı 1.32 ye mi indirmem gerekiyor yoksa bunun üzerinden direk yeni rom kurabilirmiyim?

Dostum hangi romu yükledin'de sürümü 2.3.3'e yükselttin? Ve nasıl performansı iyimi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.