Şimdi Ara

HTC bu yıl pazar payını ikiye katlamayı hedefliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ay sonra tanıttığı One M8 hemen satışa hazırken, Desire 816 ve Desire 610 hala ortada yok.. Bir şeyler yapıyorlar ama ne yaptıklarını kendilerinden başka bilen yok.. (Ağır HTC fanıyım)

• Yeni telefon güzel. 4k video gelmiyor ve mp düşük. Ama kamera farklı ve güzel. Alınası bir cihaz ama z2 bin tersi de kaldı kamera ve batarya konusunda. Z2 de de optik is yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyat politıkasıyla anca havasını alır htc. Telefonları on numara ona lafımız yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes fiyata laf etmiş de cihaz S5ten daha ucuz

Sadece size 6 ay sonra S5 kadar ucuzlamadığı için pahalı geliyor

• her şey fiyatlandırmada bitiyor.

• Bu yıl iyi satacak htc bana göre. One 2 en iyisi ve hemen satışa çıktı geçen yıl malum o yüzden kaybetmişti htc

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

En alınası cihazlar htcden çıkıyorken nasıl oluyorda düşüş yaşıyor anlamıyorum.

S5 gene rakiplerinin toplamının 3-5 katı satış yapar bu sene.

S5 şuanki halinden 10 kat daha iğrenç bi telefon olarak tanıtılsa bile heraldi gene en fazla satan android telefon olurdu.

insanları anlamak güç. eskiden nokia'ya yapılan biad şuanda samsung'a yapılıyor.
  • o fiyat politikasıyla zor goruluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

S5 şuanki halinden 10 kat daha iğrenç bi telefon olarak tanıtılsa bile heraldi gene en fazla satan android telefon olurdu.

insanları anlamak güç. eskiden nokia'ya yapılan biad şuanda samsung'a yapılıyor.

Ya abi bi git.S5'in çıkarılması hata.Sen hala S5'i savun.S serisinin kralı S3-S2.Git 2-2.5 milyar para ver.Oyunlar kassın.Menüler kassın.Afedersin ama bunu anca mallar alır.Git Z2 felan al.Kral bu sene Z2. ( LG G3 de olabilir.)

• her zaman yazdığım gibi lansmanları çok zayıf

sadece dünya kupası ile olmaz bu işler

Lg G2 dışında pekte makul fiyatı olan üst seviye cihaz görmedim.

Samsung tam bir facia

Sony den yeni ataklar var fakat fiyat bozuyor

HTC ye gelince piyasaya dikkat etmiyorlar sanırım

herkeste samsung görmek normal

bugün bile Hatay ın Dörtyol ilçesinde bile varlar.

Yani bırak htc yi sony bile buraya mağaza açmaz.

Zaten milletin teknoloji anladığıda yok yapıştır gitsin.

• Yeni one ın ön yüzündeki htc logosu yok mu telefonun bütün artılarını siliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan_Sahin_

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Ya abi bi git.S5'in çıkarılması hata.Sen hala S5'i savun.S serisinin kralı S3-S2.Git 2-2.5 milyar para ver.Oyunlar kassın.Menüler kassın.Afedersin ama bunu anca mallar alır.Git Z2 felan al.Kral bu sene Z2. ( LG G3 de olabilir.)

ben zaten samsung u eleştirmek için daha doğrusu ısrarla samsung alanları elestirmek için yazdım.

• Bu imla düzeniyle nasıl editör oluyorsunuz, anlaşılır gibi değil.

• Ucuza kalite nerede? Her girdigim HTC konusunda pahali diye dem vuruluyor. Cihazin ve yazilimin kalitesi ortada. Siz Elite fiyatina One M8 bekliyorsunuz sanirim. Tum yonleriyle iyi cihaz demiyorum ram, kamera ve pil konusunda daha iyi olabilirdi bana gore; fakat tum yonleriyle kuvvetli cihaz var mi?

Ortaya cikarilan is gayet kaliteli GSMArena incelemesini de gordukten sonra bu cihaz bence alinir, fiyati yuksek gelenler olabilir; ancak alternatiflerinden de yuksek bir fiyata sahip degil.

• "En alınası cihazlar htcden çıkıyorken nasıl oluyorda düşüş yaşıyor anlamıyorum." demiş arkadaş. Açıkliyim, 756 MB RAM'li amiral gemisine hiç update vermediği için. Beğenmediğiniz, sürekli çamur attığınız Samsun g aynı zaman denk gelen 512 MB RAM'li Galaxy S'e iki kere update vermişti. Anımsayın, siz anımsamasanızda alacak olanlar anımsıyor.

• quote:

dediğin doğru arkadaşım da pazarlama denilen illet varya o olmadımı olmuyor, misal ay fone gibi bir telefonun benim için çekici bir yanı yok ama başka insanlar için bir statü veya kendini diğer insanlardan ayrı gösterme aracı gibi bir anlam taşıyor bu yüzden değerli (benim için değil) ve çok satıyor
  • Bence pazar payını değilde kefeni ikiye katlayacak,bu fiyat politikası ile hiçbir şey yapamaz, bileşen üretimi yapmadığı için her şey maliyeti artırıyor,Apple gibi kaliteliyim yüksek fiyata satarım diyor ama olmaz helede cihazlarında bu kadar sorun varken...

• mcebi001 kullanıcısına yanıt
    Galaxy S5 2300den trye girdi, yeni nesil oneda öyle olacak %99 ihtimalle. Xperia z2de aynı şekilde olur, belkide one m8'den daha pahalı olur.

Şimdi htc pahalıda neye göre pahalı? General mobile'a göre mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: MuradinBronzeBeard

4 ultra pixel ve 3000 mah altı bataryalar ile anca babayı alır

Hem güldüm hemde çok hak verdim

+1
    Peter chou :D:D anca konuşuyor :D:D bu sene dahada kötüye gitmede sen :D bırak %10 pazar payını :D zte,huawei,zopo bilmem nelerde piyasada artık
  • Orhanyıldız
    fiyat politikası ıphone gibi başka ülkeleri bilmem ama bizim ülkemizde kolay kolay fiyatları düşmüyor ,fakat kasa sorunları olan çok one var yada pembe renk sorunlu kamerası olan one baya Bi fazla, ben daha önce desire x ve senseison xl modelini kullanmıştım ikiside servis görmüştü kısacası ıphone kadar stabil ürünlerin yoksa onun gibi yüksekten uçmayacaksın ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 28 Mart 2014; 23:04:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.