Şimdi Ara

HTC 8X SES SORUNU.... BİLEN YARDIM ETSİN....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şubat ayında HTC 8X aldım ve aldığım günden beri konuşma yaparken ses sorunu yaşıyorum. Bu ses sorunu mikrofondan karşıya gidiş için geçerli. Yani birisi ile konuşurken karşımdaki kişi "sesin gittti. çok uzaktan geliyor. çok geriden geliyor" gibi şeyler söylüyor. Ne yaptı isem olmadı. Teknik servise de göndermek istemiyorum. Ama bilen yoksa galiba 4 aylık telefonumu göndermek zorunda kalacağım :(

Bilgisi olanların yardımını bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler

• zirtapoz18 Z kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlattım ama aynı sorun bende de var.
  • aynı sorun bende de var. caresi var mı yazılımsal vs??
  • Delirmek üzereyim problem yüzünden artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazınız garanti kapsamında ise servise verin,aynı sorun bende de vardı 4 günde halloldu + olarak sıfır kasa takmışlar cihaza :) üstelik kasada kırık ve kenarlarında sorun olmasına ragmen ayrıca böyle bir talepte de bulunmadım
  • Serviste hallolmuş mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmışsınız ben yeni fark ettim. Sesin derinden gelme sorunu çözüldü ama artık ses sadece KULAKLIK takınca derinden geliyor. Yani anlayacağınız sıfır kulaklığım var ama 5 kere takıp konuşamadım :D
    HTC yi çok seviyorum ama malesef sorunlara çözüm yok :D
    Şimdide telefon açıkken durduk yere sim i devre dışı bırakıyor.

ÇÖZÜM ise basit. KAPAT + AÇ ( işin kötü tarafı açılması uzun sürüyor :) )
  • zirtapoz18 Z kullanıcısına yanıt
    sevgili arkadaşım bu olay her marka her model telefonda olabilecek bir durum. Benim de yıllar önce nokia telefonumda aynı dediğiniz durum vardı. Hatta bende ahize den de inanılmaz az ses geliyordu. 3 kere sim kart değiştirdim yine olmadı. başka sim kart takınca düzeliyordu bazen. ilginç bir durumdu. Servisine vermiştim ve problem olmadığını ama yazılım güncellemesi yapıldığını falan söylediler. klasik laflar yani. Uzun lafın kısası bu durumun tek çözümü , eliniz yatkınsa mikrofonu kendiniz değiştirin ve ya bir kaç kez servise verince hiç olmadı belki bir ihtimal ürün değişimi yapıyorlar. Ama bu aylar süren sancılı bir süreç olabilir:) en iyisi kafaya takmamak. Bir not daha: hatta ben o telefonu birine satmıştım o zamanlar. Adam hiç bir şekilde şikayet etmedi gayet memnun kullandı. Ama ben dediğim gibi 3 kere hat değiştirdim yine olmamıştı:9 ilginç durumlar. Konu eski ama madem tekrar mesaj yazılmış, benim de iki cümle lafım olsun dedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.