Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
25.313
Cevap
115
Favori
715.293
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    5739 Mesaj

HTC One Max modelini kullanmıştım. Oyunlarda dahi, HTC 10'un normal kullanımı kadar bile ısınmıyordu. O da metal kasaydı. Endişelenmem o ki; ısınmadan dolayı, cihaza bir zarar gelir mi? Yoksa rahatsız edici değil.
    |
    |
    kel_bakkal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: silversmith

HTC One Max modelini kullanmıştım. Oyunlarda dahi, HTC 10'un normal kullanımı kadar bile ısınmıyordu. O da metal kasaydı. Endişelenmem o ki; ısınmadan dolayı, cihaza bir zarar gelir mi? Yoksa rahatsız edici değil.

Yardım kısmında şarjda iken ısınmasına normal yazdıklarına göre bir zarar olmaz herhalde olursa garantiye girer...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    11220 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

HTC 10,
    Prag, Roma, Barcelona, Paris, Amsterdam, Berlin gibi yerlerden uygun fiyata nereden alınabilir?

Amsterdam da tren garindan cikip sola donup surekli giderseniz 10dk sonra mediamarkt var. yalniz donus sehiri hangisi ise oradan alin telefonu. tax free yaparsiniz daha ucuza gelir..urunu alirken media markttan tax free istiyorum de. yaninda.pasaportun olsun. ben berlinden bi telefon alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşlar bence aşırı ısınma ile telefondaki ısıyı hissetmek farklı şeyler
    bizim telefondaki durum bence telefondaki ısının dışarı başarılı bir şekilde aktarımı
    bu da tlf için iyi birşey
    one max taki durum farkli olabilir haklisin ama harcanan guc ekran çözünürlüğü ve bircok sey günümüz de farkli ve daha cok ısı yaratıyor
    içiniz rahat olsun

|
    |
    silversmith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla öyle bir durum varsa direk imei attırmak mantıklı gibi duruyor şuan o kadar para vermeye gerek yok zaten kuvvetle muhtemel dayanamayıp telefonu rootlarım. hem bi bakayım güzel rom vs var mı. teşekkürler ilgin ve yardımın için

|
    |
    Tomris Hatun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için teşekkür ederim dostum. Arka tarafı full kaplıyorsa çok iyi. Telefonu çantada taşıyorum. O yuzdenybiraz daha uzun süre gidebilir. Bir de Xtremeguard'ın korumaları gibi su ile mi uygulanıyor?

|
    |
    realceday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

telefon kapalıyken usb ile bilgisayara takar mısın bakalım pc cihazı algılayacak mı? eğer algılarsa bir kaç yöntem var telefonu açmak için deneyelim bakalım
    |
    |
    Selfroot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ses kısma + güç tuşu basarak açmayı dene. Güç tuşuna basılı tutup HTC yazısı gelince ses kısma tuşuna basarsan da safe mod ile açılıyor. Boot ekranına gelmeyi dene.

|
    |
  • Binbaşı
    1678 Mesaj
    Arkadaslar telefonun arka kasa orjinalinin fiyatini bilen varmi telefon celik saglam ama ust yan taraftan dustumu ezilme yapiyor

Kesin bilgi icin servisleri arayip sormak lazim hocam faturam mevcut sizin de faturaniz varsa bi arayip sorun

|
    |
    Enes Mf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaslar telefonun arka kasa orjinalinin fiyatini bilen varmi telefon celik saglam ama ust yan taraftan dustumu ezilme yapiyor

Telefonun kasa çelik değil alüminyum. Çelik olsa çok ağır olur.

@Enes Mf

Hocam yanimda kuzenin bilgisayari var ve linux yuklu tepki vermiyor linux kapaliyken uab taktigimda zaten cihazi acmaya calisiyor oyle surekli acilistaki htc yazisina donuyor

@slapert

yok hocam sadece bootloader ekranina girebiliyorum ne download ne recovery nede safe mode ise yaramiyor
    |
    |
    Bahsedilenler: slapert , Enes Mf

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Bende ufak eziklik oldu acaba ne kadardır fiyatı

|
    |

Problem: Parmak izi cortladı.
    3 gün önce 4-5 güncelleme ( facebook, harita, htcnin kendi uygulamaları) vardı, güncelle dedim, bir kenara koydum telefonu. Bu arada bir de Spotify yüklemiştim güncelleme öncesinde. Bir saat sonra bir baktım pin istiyor restart atmış. Açtım " HTC beklenmedik bir sorunla karşılaştı rapor göndermek ister misin?" benzeri bir uyarı geldi. Hiçbir uygulama güncellenmemiş, her şey normal derken parmak izi okuyucu home tuşu olarak bile çalışmıyor, hiç tepki yok, hatta ayarlar menüsünde parmak izi menü girişlerine bile izin vermiyor. Telefonun tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor ama sensörde tık yok.

Fabrika ayarlarına döndüm ancak ilk kurulum adımında bile parmak izi okuyucu çalışmıyor. 2-3 kez fabrika ayarlarına döndüm, değişiklik yok. Telefona çok program yükleyen biri değilim pek de anlamam zaten.

HTC müşteri hizmetlerini aradım servise gönderin parmak izi sensörü arızalanmış dediler.

a) Bu sorunu servise gitmeden çözebilir miyim?
    b) İlla servise gitmeli diyorsanız sizlerden işini iyi yapan bir Htc servis önerisi bekliyorum?

İlgilenirseniz çok müteşekkir olurum.

• Yarbay
    2297 Mesaj
    quote:

quote:

sadece alüminyum olmuyor diye biliyorum. magnezyum la birlikte oluşturulan bir alaşım kullanılıyor olması lazım

hadi ya, telefonun garanti durumu nedir? yurt içi garantisi varsa direk gönder servise o zaman
    |
    |

Orijinalden alıntı: Enes Mf

hadi ya, telefonun garanti durumu nedir? yurt içi garantisi varsa direk gönder servise o zaman

hocam telefon yurtdisi cihazi bende yurt disindayim suanda ama hangi ulkeden alinmis burda versem garantiye kac gunde gelecek falan hic bilmiyorum

Orijinalden alıntı: TexasRanger

quote:

quote:

sadece alüminyum olmuyor diye biliyorum. magnezyum la birlikte oluşturulan bir alaşım kullanılıyor olması lazım

Telefon çelik olsa çok daha iyi olurdu varsın ağır olsun en azından darbede ezilmezdi şimdi yeni arka kapak alcam fiyatı ne kadar olacak merak ediyorun htc türkiye kolu berbat samsung ıphone bu konuda çok iyi ama htc 10 gerçekten çok iyi telefon bunuda belirteyim

|
    |

• Çavuş
    76 Mesaj
    Spigen TR müşteri hizmetleri ile konuştum HTC 10 kılıfları 1-2 hafta içerisinde ellerine ulaşacakmış.

|
    |
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.