Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Can5753

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Dun whatsapptayken bi anda alt dokunmatik calismadi. Reset atınca düzeldi. Sizde de oldu mu boyle?

Hocam alt dokunmatikten kastınız nedir home tuşumu? Yoksa böyle bir sorun mu?
    https://youtu.be/2SudK7sQeco

Aynı sorun hocam. Sizde ki gibi alt taraf çalısmadı. Reset atınca duzeldi. Bir dahada yapmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

http://www.ultimateshield.co.uk/htc-10-screen-protector/

Teşekkürler
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Hocam Reşet dediğiniz hard reset sıfırlama mı? Bende yapmadan önce vardı hard Reset attım attığım gün 2kez 1 saat arayla oldu. Isınınca felan yapıyor sanırım bir yerde kısa devre olayı oluyor ya da dokunmatik ekran sıkıntı ben servise vereceğim değilim yaparlar mutlaka swap cihaz kullanmak istemiyorum para iadesi isteyeceğim. İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep Swap cihaz mı veriyorlar dersiniz? Benim cihaz da serviste o yüzden soruyorum... Kapalı kutu değişim istemiştim ama kafamda deli sorular...???
  • Bir gün kullandım. Cihaz çok ısınıyordu. Sizce bu sorun muydu arkadaşlar? Servis raporuna yazdırmadım normaldir diye fakat...!

Kara gözlü Hatçem, gel artık! Burnumda tütüyorsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Bir gün kullandım. Cihaz çok ısınıyordu. Sizce bu sorun muydu arkadaşlar? Servis raporuna yazdırmadım normaldir diye fakat...!

Kara gözlü Hatçem, gel artık! Burnumda tütüyorsun!

htc nin kendisi şarj da iken ısınması normal demiş daha önce kullandığınız telde hiç yoksa size çok fazla gelmiş olabilir heleki metal kasa olduğu için ısı daha çok iletiliyor bende çok endişelendim ancak tasarruf modunda daha az ısınma oldu bugün şarj ederken... normal kullanırken çok dert edecek ısınma olmuyor bende şarjda 45 dereceyi görüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 8 Temmuz 2016; 14:00:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Can5753

Hocam Reşet dediğiniz hard reset sıfırlama mı? Bende yapmadan önce vardı hard Reset attım attığım gün 2kez 1 saat arayla oldu. Isınınca felan yapıyor sanırım bir yerde kısa devre olayı oluyor ya da dokunmatik ekran sıkıntı ben servise vereceğim değilim yaparlar mutlaka swap cihaz kullanmak istemiyorum para iadesi isteyeceğim. İyi günler.

Reset dediğim kapatıp açtım cihazı. Bir daha yapmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hep Swap cihaz mı veriyorlar dersiniz? Benim cihaz da serviste o yüzden soruyorum... Kapalı kutu değişim istemiştim ama kafamda deli sorular...???

Hocam 2 tane z3 değiştim swap verildi. Z5 premium da swap, m7 de de swap cihaz verildi kapalı kutu vermiyorlar maalesef. 3bin tl verip swap cihaz kullanmak insanın canını sıkıyor. Hadi verdiler swap cihaz ama onlarında düzgün Gelceği meçhul. Telefonu nereye verdiniz ne kadar süre oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nohutlu Pilav -- 8 Temmuz 2016; 14:09:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Daha kılıfları almadan indirim bitmiş spigenin sitesinde. Daha satmadan indirimi kaldırmak nedir yahu, amazonda 12$ olan ürün bizde 80TL.

İyi bari dün sipariş vermişim ekstra bide ramazan için indirim kuponu vardı çıkıyordu ana sayfasına ilk girişte reklamı, gerçi sahur vaktinde geçerliydi ama bi deneyim dedim belki düşer ve %15 indirimde öyle kaptım 2 ürünü 70 tl ye aldım :)

Şuanda %40 indirim var daha ucuza geliyor 65.88 geldi benimki mesala 70 tl olan iptal ettim yeni sipariş veriyorum...

Hocam spigen sitesinde siparis iptali nasil oluyor ?

Iade sekmesi var ama iptal etmeyi goremedim de.

o işte iptal ve iade işlemleri diye geçiyor zaten kargolanmadı ürün...

Bu durumda oradan İade etmek istiyorum seçeneğini mi seçmemiz gerekiyor ?

benim iptal edilmiş görünüyor siparişim...

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Hocam playstore de var bir kaç program oradan yapabilirsiniz. Sorarsanız işe yarıyor mı yoksa yaradı mı diye değişen birşey olmuyor :(

• radonk kullanıcısına yanıt
    lensi koruyacak bir kalınlık yok normal ekrana yapıştırdığınız ekran koruyucu kadar bir kalınlığı var.
  • Selam arkadaşlar şuan arkadaşta htc 10 siyah renk 1 haftalık cihaz var almanya'dan almış pasaport kaydını yaptırmış sıfır cihaz düşünen olursa mesaj atabilir siniz saygılar

• realceday R kullanıcısına yanıt
    Çok güzel durmuş ;) Ama arka taraf sadece az kavisli yeri kaplıyor galiba? Lazer kesim yapılan yerleri ve ses açma kısma yerlerini koruyan parçalar da var mı dostum?

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Lazer kesim yapılan yeri korumaya yetecek kadar geniş arka taraf. Yanlar için de ayrıca parçalar var ama pantolon cebine koyan biri iseniz telefonu sadece yanlarda bulunan ince uzun bölümler zamanla çıkabiliyor.
  • Forumda bir arkadaş vardı sakın ekrana jiletin yapiştrmayın gorilla glas özelligini kaybediyor diyordu.Geçen gün telefonu düşünürünce metal kasanın 3 köşesi çizildi allah korudu birşey olmadı fakat birdahaki sefere ekran kırılabilir sizce kırılmaz cam yapıştırmaya gerek var mı ? ve önerebileceginiz kılıflar var mı ?
  • Hocam ekran ne kadar gorılla glass olsa da cızılme vs olabılır yanı dıkkatlı kullanacaksanız kılıfsız kullanılabılır ama cam da suan tr pıyasasındakı camlar telefonu full kaplamıyor hatta ekranda da ufak bır bosluk kalıyor ben yaptırdım ama hos degıl bence mecburıyetten yaptırdım ama full body olayı daha ıyı bence hem gorsel olarak bırsey kaybetmıyorsunuz hemde ufak caplı darbelerde etkılı olabılır tabı cam kadar olmaz ama jelatınden daha kalın ve dayanıklı yapısı mevcut cam da olsa telefonu dıkkatlı kullanmak gereklı sakar bırısı ısenız cam kullanabılırsınız kılıf konusunda da fazla pahalı ya kacmanıza gerek yok bence seffaf sılıkon kılıflara yonelebılırsınız hem gorsellıgını kaybetmıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daha kılıfları almadan indirim bitmiş spigenin sitesinde. Daha satmadan indirimi kaldırmak nedir yahu, amazonda 12$ olan ürün bizde 80TL.

İyi bari dün sipariş vermişim ekstra bide ramazan için indirim kuponu vardı çıkıyordu ana sayfasına ilk girişte reklamı, gerçi sahur vaktinde geçerliydi ama bi deneyim dedim belki düşer ve %15 indirimde öyle kaptım 2 ürünü 70 tl ye aldım :)

Şuanda %40 indirim var daha ucuza geliyor 65.88 geldi benimki mesala 70 tl olan iptal ettim yeni sipariş veriyorum...

Benimki de iptal gözüküyor. Ancak kredi kartıma yansıyan bir ücret iadesi henüz yok.

Sizde de durum aynı mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki de iptal gözüküyor. Ancak kredi kartıma yansıyan bir ücret iadesi henüz yok.

Sizde de durum aynı mı ?

Banka salak salak hata veriyor online girerken göremiyorum büyük ihtimalle yansımamıştır bayram yüzünden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sizde de durum aynı mı ?

Banka salak salak hata veriyor online girerken göremiyorum büyük ihtimalle yansımamıştır bayram yüzünden

Bunların işine güven olmaz.

Benim de Pazartesi günü iade sağlanacağına dair düşüncem var.

İrtibatta kalalım bence.

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Spigenden uyelik acmadan siparis vermistim durumunu da goremiyorum siz telefonla arayip mi iptal ettirdiniz hocam

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.