Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
25.316
Cevap
115
Favori
715.721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    668 Mesaj

Hocam playstore de var bir kaç program oradan yapabilirsiniz. Sorarsanız işe yarıyor mı yoksa yaradı mı diye değişen birşey olmuyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serkan1216 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

lensi koruyacak bir kalınlık yok normal ekrana yapıştırdığınız ekran koruyucu kadar bir kalınlığı var.
    |
    |
    radonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    778 Mesaj
    Selam arkadaşlar şuan arkadaşta htc 10 siyah renk 1 haftalık cihaz var almanya'dan almış pasaport kaydını yaptırmış sıfır cihaz düşünen olursa mesaj atabilir siniz saygılar

|
    |

Çok güzel durmuş ;) Ama arka taraf sadece az kavisli yeri kaplıyor galiba? Lazer kesim yapılan yerleri ve ses açma kısma yerlerini koruyan parçalar da var mı dostum?

|
    |
    realceday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lazer kesim yapılan yeri korumaya yetecek kadar geniş arka taraf. Yanlar için de ayrıca parçalar var ama pantolon cebine koyan biri iseniz telefonu sadece yanlarda bulunan ince uzun bölümler zamanla çıkabiliyor.
    |
    |
    MikaHakkinen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Lazer kesim yapılan yeri korumaya yetecek kadar geniş arka taraf. Yanlar için de ayrıca parçalar var ama pantolon cebine koyan biri iseniz telefonu sadece yanlarda bulunan ince uzun bölümler zamanla çıkabiliyor.

Alıntıları Göster
    Forumda bir arkadaş vardı sakın ekrana jiletin yapiştrmayın gorilla glas özelligini kaybediyor diyordu.Geçen gün telefonu düşünürünce metal kasanın 3 köşesi çizildi allah korudu birşey olmadı fakat birdahaki sefere ekran kırılabilir sizce kırılmaz cam yapıştırmaya gerek var mı ? ve önerebileceginiz kılıflar var mı ?

• Yüzbaşı
    873 Mesaj

Hocam ekran ne kadar gorılla glass olsa da cızılme vs olabılır yanı dıkkatlı kullanacaksanız kılıfsız kullanılabılır ama cam da suan tr pıyasasındakı camlar telefonu full kaplamıyor hatta ekranda da ufak bır bosluk kalıyor ben yaptırdım ama hos degıl bence mecburıyetten yaptırdım ama full body olayı daha ıyı bence hem gorsel olarak bırsey kaybetmıyorsunuz hemde ufak caplı darbelerde etkılı olabılır tabı cam kadar olmaz ama jelatınden daha kalın ve dayanıklı yapısı mevcut cam da olsa telefonu dıkkatlı kullanmak gereklı sakar bırısı ısenız cam kullanabılırsınız kılıf konusunda da fazla pahalı ya kacmanıza gerek yok bence seffaf sılıkon kılıflara yonelebılırsınız hem gorsellıgını kaybetmıyor
    |
    |
    PweckTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Daha kılıfları almadan indirim bitmiş spigenin sitesinde. Daha satmadan indirimi kaldırmak nedir yahu, amazonda 12$ olan ürün bizde 80TL.

İyi bari dün sipariş vermişim ekstra bide ramazan için indirim kuponu vardı çıkıyordu ana sayfasına ilk girişte reklamı, gerçi sahur vaktinde geçerliydi ama bi deneyim dedim belki düşer ve %15 indirimde öyle kaptım 2 ürünü 70 tl ye aldım :)

Şuanda %40 indirim var daha ucuza geliyor 65.88 geldi benimki mesala 70 tl olan iptal ettim yeni sipariş veriyorum...

Hocam spigen sitesinde siparis iptali nasil oluyor ?

Iade sekmesi var ama iptal etmeyi goremedim de.

o işte iptal ve iade işlemleri diye geçiyor zaten kargolanmadı ürün...

Bu durumda oradan İade etmek istiyorum seçeneğini mi seçmemiz gerekiyor ?

benim iptal edilmiş görünüyor siparişim...

Benimki de iptal gözüküyor. Ancak kredi kartıma yansıyan bir ücret iadesi henüz yok.

Sizde de durum aynı mı ?

• Yüzbaşı
    855 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daha kılıfları almadan indirim bitmiş spigenin sitesinde. Daha satmadan indirimi kaldırmak nedir yahu, amazonda 12$ olan ürün bizde 80TL.

İyi bari dün sipariş vermişim ekstra bide ramazan için indirim kuponu vardı çıkıyordu ana sayfasına ilk girişte reklamı, gerçi sahur vaktinde geçerliydi ama bi deneyim dedim belki düşer ve %15 indirimde öyle kaptım 2 ürünü 70 tl ye aldım :)

Şuanda %40 indirim var daha ucuza geliyor 65.88 geldi benimki mesala 70 tl olan iptal ettim yeni sipariş veriyorum...

Benimki de iptal gözüküyor. Ancak kredi kartıma yansıyan bir ücret iadesi henüz yok.

Sizde de durum aynı mı ?

Banka salak salak hata veriyor online girerken göremiyorum büyük ihtimalle yansımamıştır bayram yüzünden

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >

• Yarbay
    2516 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sizde de durum aynı mı ?

Banka salak salak hata veriyor online girerken göremiyorum büyük ihtimalle yansımamıştır bayram yüzünden

Bunların işine güven olmaz.

Benim de Pazartesi günü iade sağlanacağına dair düşüncem var.

İrtibatta kalalım bence.

• Yüzbaşı
    885 Mesaj

Spigenden uyelik acmadan siparis vermistim durumunu da goremiyorum siz telefonla arayip mi iptal ettirdiniz hocam

|
    |
    emperor1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

Spigenden uyelik acmadan siparis vermistim durumunu da goremiyorum siz telefonla arayip mi iptal ettirdiniz hocam

Hocam benim üyeliğim var. Üye sayfasından iptal ettim.

Bu sabah mail geldi iptal olduğuna dair. Ayrıca sitede hesabım kısmında da iptal gözüküyor.

Üyeliğiniz yoksa mutlaka telefonla bilgi almanızı tavsiye ederim. Zira site üzerindeki bilgilendirme sistemleri hiç sağlıklı değil.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaslar htc 10 orjinal arka çelik kasa fiyatı ne kadardır biliyormusunuz
    Arkadaşlar Samsung bölümüne gireyim dedim okumak için ne çok sorunu varmış cihazın biz şükredelim HTC sağ olsun öyle çok fazla problem çıkarmadı bizlere sanırım.
    |
    |
    103 Mesaj
    Arkadaşlar bugün telefonumu Güneşli 212 avm mediamarktdan aldım 2900 TL ye peşin olarak. Bu telefonu almayı düşünüyorsanız 1 an bile düşünmeyin ekranı sharpmış tianmaymış asla takılmayın hayatımda elime alıpta ilk günden bu kadar etkilendiğim başka bir telefon olmadı (xperia z4, iPhone 6 Plus ilk çıktığı zamanlarda xperia neo ve galaxy s2 hatta s4 buna dahil) carbon gray rengi gerçekten efsane. Bir eksiği yok galaxy s7 edge almadığıma pişman olmadım ki ben karakter olarak almadığım üründe deli gibi aklı kalan bir insanımdır. Bir Sony sever olarak Sonyden beklediğim kaliteyi ve deneyimi HTC bana yaşattı sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Ben cihaza atom karınca diyorum hocam sürekli 5,5-6 inch telefon kullanıp buna geçince küçük ve atik geldi :) bir de kılıf ekran koruyucu vs çıksa ekran çizilmeye başladı artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 9 Temmuz 2016; 2:27:17 >
    |
    |
    YesWeKhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gs01

Ben cihaza atom karınca diyorum hocam sürekli 5,5-6 inch telefon kullanıp buna geçince küçük ve atik geldi :) bir de kılıf ekran koruyucu vs çıksa ekran çizilmeye başladı artık :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu gün aldım bu telefonu; şarj olurken ısınması dışında bir problemi yok gayet başarılı bütün özellikleriyle tatmin edici. telefon yurt dışı cihaz ve imei kaydı yapılmamış 4 ay vaktim var, imei kaydını yapmanın en pratik yolu nedir? ilk kez yaptıracam çok bilgim yok bu konuda, ayrıca telefonun türkiye'de garantisi filan devam ediyor mu nasıl olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? eğer etmiyorsa direk rootlamayı düşünüyorum cihazı

• Yüzbaşı
    885 Mesaj

ben de aynı konudan muzdaribim hocam bi yakınınızın eş dost akraba rica ediceksiniz 4 ay ıcınde ulkeye gırmıs olan bırısı varsa e devlet uzerınden kayıt yaptıracaksınız harc bedelını yatırdıktan sonra harc bedeli de 138tl. Garantiye gelince Htc'ye sorarsanız var ama onlar da servıse gonderın sevise kalmıs yapıp yapmamak dıyolar kısacası garantı yok dıyelım bız ona. Ama kvk nın yurtdısıdan gelen cıhazlar ıcın sattıgı garantı paketı var eger cıhazı kullanmaya basladıktan 1 ay ıcınde kayıt ettırırsenız bu hızmetı satın alarak saydalanabılırsınız fıyatlarını bılmıyorum. Pasaport bulamadınız harc bedelı de cok geldıyse dırek ımeı cakın gıtsın , zaten pasaport kaydının avantajı garantı olayıydı o da suphelı. ımeı kaydı ıcın bılgı almak ıstersenız mcks'nin sitesinde mevcut
    |
    |
    Enes Mf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

ben de aynı konudan muzdaribim hocam bi yakınınızın eş dost akraba rica ediceksiniz 4 ay ıcınde ulkeye gırmıs olan bırısı varsa e devlet uzerınden kayıt yaptıracaksınız harc bedelını yatırdıktan sonra harc bedeli de 138tl. Garantiye gelince Htc'ye sorarsanız var ama onlar da servıse gonderın sevise kalmıs yapıp yapmamak dıyolar kısacası garantı yok dıyelım bız ona. Ama kvk nın yurtdısıdan gelen cıhazlar ıcın sattıgı garantı paketı var eger cıhazı kullanmaya basladıktan 1 ay ıcınde kayıt ettırırsenız bu hızmetı satın alarak saydalanabılırsınız fıyatlarını bılmıyorum. Pasaport bulamadınız harc bedelı de cok geldıyse dırek ımeı cakın gıtsın , zaten pasaport kaydının avantajı garantı olayıydı o da suphelı. ımeı kaydı ıcın bılgı almak ıstersenız mcks'nin sitesinde mevcut

Alıntıları Göster
    Arkadaslar telefonum galiba brick oldu yardimci olabilcek var mi alt tuslar calismayinca yeniden baslattim telefonu bir daha acilmadi

• Yarbay
    5740 Mesaj

Sağolun. Türk Telekom bayiisinden almıştım, oraya götürdüm. Yarın iki hafta olacak.
    |
    |
    Can5753 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.