Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

Spigenden uyelik acmadan siparis vermistim durumunu da goremiyorum siz telefonla arayip mi iptal ettirdiniz hocam

Hocam benim üyeliğim var. Üye sayfasından iptal ettim.

Bu sabah mail geldi iptal olduğuna dair. Ayrıca sitede hesabım kısmında da iptal gözüküyor.

Üyeliğiniz yoksa mutlaka telefonla bilgi almanızı tavsiye ederim. Zira site üzerindeki bilgilendirme sistemleri hiç sağlıklı değil.
  • Arkadaslar htc 10 orjinal arka çelik kasa fiyatı ne kadardır biliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Samsung bölümüne gireyim dedim okumak için ne çok sorunu varmış cihazın biz şükredelim HTC sağ olsun öyle çok fazla problem çıkarmadı bizlere sanırım.
  • Arkadaşlar bugün telefonumu Güneşli 212 avm mediamarktdan aldım 2900 TL ye peşin olarak. Bu telefonu almayı düşünüyorsanız 1 an bile düşünmeyin ekranı sharpmış tianmaymış asla takılmayın hayatımda elime alıpta ilk günden bu kadar etkilendiğim başka bir telefon olmadı (xperia z4, iPhone 6 Plus ilk çıktığı zamanlarda xperia neo ve galaxy s2 hatta s4 buna dahil) carbon gray rengi gerçekten efsane. Bir eksiği yok galaxy s7 edge almadığıma pişman olmadım ki ben karakter olarak almadığım üründe deli gibi aklı kalan bir insanımdır. Bir Sony sever olarak Sonyden beklediğim kaliteyi ve deneyimi HTC bana yaşattı sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

• YesWeKhan kullanıcısına yanıt
    Ben cihaza atom karınca diyorum hocam sürekli 5,5-6 inch telefon kullanıp buna geçince küçük ve atik geldi :) bir de kılıf ekran koruyucu vs çıksa ekran çizilmeye başladı artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 9 Temmuz 2016; 2:27:17 >
  • arkadaşlar bu gün aldım bu telefonu; şarj olurken ısınması dışında bir problemi yok gayet başarılı bütün özellikleriyle tatmin edici. telefon yurt dışı cihaz ve imei kaydı yapılmamış 4 ay vaktim var, imei kaydını yapmanın en pratik yolu nedir? ilk kez yaptıracam çok bilgim yok bu konuda, ayrıca telefonun türkiye'de garantisi filan devam ediyor mu nasıl olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? eğer etmiyorsa direk rootlamayı düşünüyorum cihazı
  • Enes Mf E kullanıcısına yanıt
    ben de aynı konudan muzdaribim hocam bi yakınınızın eş dost akraba rica ediceksiniz 4 ay ıcınde ulkeye gırmıs olan bırısı varsa e devlet uzerınden kayıt yaptıracaksınız harc bedelını yatırdıktan sonra harc bedeli de 138tl. Garantiye gelince Htc'ye sorarsanız var ama onlar da servıse gonderın sevise kalmıs yapıp yapmamak dıyolar kısacası garantı yok dıyelım bız ona. Ama kvk nın yurtdısıdan gelen cıhazlar ıcın sattıgı garantı paketı var eger cıhazı kullanmaya basladıktan 1 ay ıcınde kayıt ettırırsenız bu hızmetı satın alarak saydalanabılırsınız fıyatlarını bılmıyorum. Pasaport bulamadınız harc bedelı de cok geldıyse dırek ımeı cakın gıtsın , zaten pasaport kaydının avantajı garantı olayıydı o da suphelı. ımeı kaydı ıcın bılgı almak ıstersenız mcks'nin sitesinde mevcut
  • Arkadaslar telefonum galiba brick oldu yardimci olabilcek var mi alt tuslar calismayinca yeniden baslattim telefonu bir daha acilmadi
  • Sağolun. Türk Telekom bayiisinden almıştım, oraya götürdüm. Yarın iki hafta olacak.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    HTC One Max modelini kullanmıştım. Oyunlarda dahi, HTC 10'un normal kullanımı kadar bile ısınmıyordu. O da metal kasaydı. Endişelenmem o ki; ısınmadan dolayı, cihaza bir zarar gelir mi? Yoksa rahatsız edici değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

HTC One Max modelini kullanmıştım. Oyunlarda dahi, HTC 10'un normal kullanımı kadar bile ısınmıyordu. O da metal kasaydı. Endişelenmem o ki; ısınmadan dolayı, cihaza bir zarar gelir mi? Yoksa rahatsız edici değil.

Yardım kısmında şarjda iken ısınmasına normal yazdıklarına göre bir zarar olmaz herhalde olursa garantiye girer...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

HTC 10,
    Prag, Roma, Barcelona, Paris, Amsterdam, Berlin gibi yerlerden uygun fiyata nereden alınabilir?

Amsterdam da tren garindan cikip sola donup surekli giderseniz 10dk sonra mediamarkt var. yalniz donus sehiri hangisi ise oradan alin telefonu. tax free yaparsiniz daha ucuza gelir..urunu alirken media markttan tax free istiyorum de. yaninda.pasaportun olsun. ben berlinden bi telefon alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün telefonu media markt'ta inceledim de, hakkaten çok tipsiz bir telefon

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bence aşırı ısınma ile telefondaki ısıyı hissetmek farklı şeyler
    bizim telefondaki durum bence telefondaki ısının dışarı başarılı bir şekilde aktarımı
    bu da tlf için iyi birşey
    one max taki durum farkli olabilir haklisin ama harcanan guc ekran çözünürlüğü ve bircok sey günümüz de farkli ve daha cok ısı yaratıyor
    içiniz rahat olsun

• valla öyle bir durum varsa direk imei attırmak mantıklı gibi duruyor şuan o kadar para vermeye gerek yok zaten kuvvetle muhtemel dayanamayıp telefonu rootlarım. hem bi bakayım güzel rom vs var mı. teşekkürler ilgin ve yardımın için

• realceday R kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim dostum. Arka tarafı full kaplıyorsa çok iyi. Telefonu çantada taşıyorum. O yuzdenybiraz daha uzun süre gidebilir. Bir de Xtremeguard'ın korumaları gibi su ile mi uygulanıyor?

• Selfroot kullanıcısına yanıt
    telefon kapalıyken usb ile bilgisayara takar mısın bakalım pc cihazı algılayacak mı? eğer algılarsa bir kaç yöntem var telefonu açmak için deneyelim bakalım
  • Selfroot kullanıcısına yanıt
    Ses kısma + güç tuşu basarak açmayı dene. Güç tuşuna basılı tutup HTC yazısı gelince ses kısma tuşuna basarsan da safe mod ile açılıyor. Boot ekranına gelmeyi dene.

• Arkadaslar telefonun arka kasa orjinalinin fiyatini bilen varmi telefon celik saglam ama ust yan taraftan dustumu ezilme yapiyor

• Enes Mf E kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi icin servisleri arayip sormak lazim hocam faturam mevcut sizin de faturaniz varsa bi arayip sorun

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.