Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
25.313
Cevap
115
Favori
715.358
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    32 Mesaj

htc servisiyle görüş muhtemelen vardır garantisi
    |
    |
    Selfroot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Cevap için teşekkür ederim dostum. Arka tarafı full kaplıyorsa çok iyi. Telefonu çantada taşıyorum. O yuzdenybiraz daha uzun süre gidebilir. Bir de Xtremeguard'ın korumaları gibi su ile mi uygulanıyor?

Evet suyun içine birazcık bulaşık deterjanı koyuyor o şekilde uyguluyorsun
    1583 Mesaj

Sağolasın dostum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    realceday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeş bootloader ekranina girebiliyorsan servise gitmeden cozebilirsin bence ama boyle uzaktan anlatmakla zor biraz ingilizcen var ise xda sitesinde bulabilirsin cçözümü

|
    |
    Arkadaşlar telefona root erişim izni verdim bootloader kilidini açarak. Şimdi ise s-off düşünüyorum ancak anladığım kadarıyla ücretli bir yöntem. Avantajları nelerdir, olmazsa olmaz mıdır? Yani custom rom da yükleyebiliyorum s-off yapmadan. Bunun dışında bize getireceği büyük bir artısı var mı? Varsa ücretsiz olarak uygulayabilir miyiz? Teşekkürler.
    |
    |

HTC 10™

#powerof10

★ Lenovo Y50-70 ★ Sony MDR-XB90EX ★ Sony Xperia Z ★ Edifier X600 ★ Canon SX150 ★
  • Yarbay
    4014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radonk

Kardeş bootloader ekranina girebiliyorsan servise gitmeden cozebilirsin bence ama boyle uzaktan anlatmakla zor biraz ingilizcen var ise xda sitesinde bulabilirsin cçözümü

Bootloader ekranından kastınız buysa girebiliyorum xda ya baktım ama bulamadım eğer konu linki olarak verirsen deneyebilirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Orijinalden alıntı: Selfroot

quote:

Bootloader ekranından kastınız buysa girebiliyorum xda ya baktım ama bulamadım eğer konu linki olarak verirsen deneyebilirim

Hocam buyuk ihtimal soft brick olmustur. Daha once m7 cihazinda olanlari duydum ama 10'da nasil oluyor islemler bilmiyorum. Cihaziniz s-on ve lockedmis bu halde rom atmaya mi kalktini ?
    Fikir acisindan bi bakin :https://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75898782&p=1&anchorToGo=75898782#75898782

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomris Hatun -- 9 Temmuz 2016; 20:33:00 >

• Yarbay
    4014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

quote:

Orijinalden alıntı: Selfroot

quote:

Hocam buyuk ihtimal soft brick olmustur. Daha once m7 cihazinda olanlari duydum ama 10'da nasil oluyor islemler bilmiyorum. Cihaziniz s-on ve lockedmis bu halde rom atmaya mi kalktini ?
    Fikir acisindan bi bakin :https://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75898782&p=1&anchorToGo=75898782#75898782

Maalesef hocam şarjdayken yeniden başlattım ve bu hale geldi hiç birşey anlamadım verdiğiniz konu unlocked cihazlar ile alakalı sanırım

|
    |

• Yarbay
    2763 Mesaj
    sihaz s-on lock konumda rom atamazsınız önce kilit açılmalı .. siz cihazı bir süre kapalı tutun sonra tekrar açmayı deneyin

Orijinalden alıntı: FuXiN

sihaz s-on lock konumda rom atamazsınız önce kilit açılmalı .. siz cihazı bir süre kapalı tutun sonra tekrar açmayı deneyin

berlindeyim suan hocam htc nin kendi teknik servisi yok burada saturn mediamarkt gibi yerlerle konustum kargo ile gonderiyoruz dediler ama bi telefon servisi buldum ve yazilimsal oldugunu 2-3 saatte halledebilcegini soyledi pazartesiye kadar bekleyip duzelmesse oraya goturecegim
    |
    |
    Arkadaşlar yakın zamanda bende htc 10 almak istiyorum. Sahibinden veya farklı telefonculardan sıfır yurtdışı cihaz almayı düşünüyorum. Aynı zamanda bir yaşlı bir akrabam umreden geleceği için onun pasaportuna kayıt yaptıracağız. Bu kayıt sırasında kendisininde olması gerekiyor mu ? Yada internetten kayıt yapılıyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    976 Mesaj

http://trendblog.net/fix-soft-bricked-android-device-first-aid-guide/
    güzel bir yazı uumarım yardımcı olur

|
    |

kayit islemi e devlet ten kolayca akrabanizin adina yapabilirsiniz oncesinde veya sonrasinda harci da iinternetten yatirabilirsin

|
    |
    theonur07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Portatif mangal olarak ta kullanabiliriz öyleyse!
    |
    |
    kel_bakkal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yalniz kimin uzerine kayit yapilacaksa onun e devlet hesabi olmali ve ayni zamanda onun yurda giris cikis belgelerini/bilgilerini isteyecek sistem.
    Harci dogrudan e devlet ekranindan harci ode secenegi ile e devlet sahibi kisinin adina yapmak lazim, bu yontem imei numarasini aciklama kismina oyomatik yazdiracak. Harici bir yontem ile odeme yaparsaniz imei aciklamaya yazdirin ve edevlet hesabi kullanilacak kisi adina parayi yatirin. Dekonttaki imei numarasi kritik. Biraz internette arastirirsaniz pek cok kaynak gorebilirsiniz, e devlet ekrani cok basit ve yonlendirici.

|
    |
    theonur07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HP Omen 880 Desktop Asus Artpro Monitor | Custom Desktop:ASRock Z77 Extreme6 Intel CI7 2600K Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz MSI GTX 1080 GAMING X Corsair H100i v2 Sandisk Extreme SSD SEAGATE ST2000DM003 Corsair RM1000i Cooler Master HAF X Philips 274E5 Creative SoundBlaster Z | MSI GE60 0ND Upgrade: Samsung 850 Evo Kingston V300 | WD Mycloud 2TB | Logitech G700S

Edifier S550 | Logitech Z906 | Samsung DA-F760 | Sennheiser Momentum 2.0 Wireless | Shure SE215 | Bang Olufsen E8
  • Yarbay
    3383 Mesaj
    Arkadaslar rün root yaptım. Freedom apk kurdum. Telefonu hasat etti. Stock roma nasıl dönerim?

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Yarbay
    3894 Mesaj

Note 4 kullanirken benzer bir sorun yasadik, daha dogrusu sebepsiz yere parmak izi tanimlamak istedigimde sensor calismiyor hatasi veriyordu. Sonuc olarak servise gitti ve parca degisti. Nemden kaynallaniyor olabilir. Size onerim uygulamalar sistem uygulamalarinda parmak izi okuyucusunu bulun ve bellek ve veriyi silerek restart yapin ve tekrar parmakizi tanimlamayi deneyin. Olmuyorsa bir format atarak deneyin(zaten servise giderse format yiyecek). Cozum olmuyorsa teleservice ve kvk bakiyor bildigim kadari ile yakindakine gonderin. Ben teleservice'i kullaniyorum ancak arada cok fark oldugunu sanmiyorum.

|
    |
    bluecat1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HP Omen 880 Desktop Asus Artpro Monitor | Custom Desktop:ASRock Z77 Extreme6 Intel CI7 2600K Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz MSI GTX 1080 GAMING X Corsair H100i v2 Sandisk Extreme SSD SEAGATE ST2000DM003 Corsair RM1000i Cooler Master HAF X Philips 274E5 Creative SoundBlaster Z | MSI GE60 0ND Upgrade: Samsung 850 Evo Kingston V300 | WD Mycloud 2TB | Logitech G700S

Edifier S550 | Logitech Z906 | Samsung DA-F760 | Sennheiser Momentum 2.0 Wireless | Shure SE215 | Bang Olufsen E8
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    Spigen Turkiye %30 indirimde ancak halen kiliflar on sipariste.... ne yapacağız bu kilif isini.. spigen alamadik gitti

|
    |

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaslar rün root yaptım. Freedom apk kurdum. Telefonu hasat etti. Stock roma nasıl dönerim?

TWRp Recover ile orjinal Dönün yedeğini alabilirsiniz (halen stockholm rom kullanıyorsanız)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İlginiz için Allah razı olsun, mesajım görülmedi sanmıştım. Sistem uygulamalarından parmak izi belleğini silip başlattım fark yok. Format dediğiniz menü üzerinden yapılan sıfırlama ise onu defalarca yaptım olmuyor. Şimdi de hard reset denen şeyi araştırıyorum forumlardan onu yapacağım. O da olmazsa servisten başka çare yok. Gönder servise kurtul diyebilirsiniz ama note 4ünüze yaptıkları gibi sensörü değiştirmeye kalkarlarsa yekpare kasa bütün özelliğini kaybeder sökülünce diye düşünüyorum. Ooof of kaç gündür depresyondayım, iphone se almadığıma çok pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluecat1 -- 10 Temmuz 2016; 14:45:06 >
    |
    |
    skid_row kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.