Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Dün telefonu media markt'ta inceledim de, hakkaten çok tipsiz bir telefon

Beyaz renk cok tipsiz evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Saati tekrar getirdim widgetlerden ama üzerine tıklayınca alarm ayarı çıkıyordu şimdi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • encılın E kullanıcısına yanıt
    Çıkması lazım. Wignet ayarlarına bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    encılın E kullanıcısına yanıt
    Wignet in üzerine uzun bas. Sol üstte düzenle çıkıyor. Oradan Ayarlarına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lansker -- 11 Temmuz 2016; 9:22:39 >
  • Arkadaşlar şu parmak izi ve güvenlik olayını tam olarak anlayamadım yakında alıcam da aklımdaki soruyu gidermek istiyorum. Güvenlik için bir desen oluşturduk diyelim parmağımızı tarattığımızda bize deseni sormadan açıyor değil mi ?
  • Arkadaşlar merhabalar yaklaşık 3 günden bu yana ben de htc 10 kullanıcısıyım. Seçimimi siyah modelden yana kullandım.

Telefonun olumsuz tarafını çok fazla göremedim. Elde duruşu, görüntüsü, bilhassa kulaklık sesi çok iyi. Batarya ömrü fena değil. Belki bir çıt daha yukarda olabilirdi.

Yalnız telefonum gece yatarken bütün uygulamalar ve mobil veri kapalı olduğu halde epey şarj tüketiyor. Dün gece %58 de bıraktığım şarj yüzdesi 3 saat içinde %52 ye düşmüştü. Daha da ilginci mobil veri açıkken böyle bir durum söz konusu değil. Her şey çok normal. Mobil veriyi kapattığım zaman şarj hızla boşalmaya başlıyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
  • cnkylgn kullanıcısına yanıt
    Açıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnkylgn

Arkadaşlar şu parmak izi ve güvenlik olayını tam olarak anlayamadım yakında alıcam da aklımdaki soruyu gidermek istiyorum. Güvenlik için bir desen oluşturduk diyelim parmağımızı tarattığımızda bize deseni sormadan açıyor değil mi ?

Açıyor dostum sıkıntı yok. Olur da başkası parmağı ile açmaya çalıştı ve açamadı bikaç seferden sonra deseni soruyor cihaz.

Sadece konum ile ilgili şehir seçenekleri çıktı.kurulu alarmı sileyim derken oldu bu.kurulu alarm yerine komple alarm özelliğini silmişim.niye silinirki bu özellik

• encılın E kullanıcısına yanıt
    Başka saat wignet I dene. Alarm geliyor başka wignet lerde de. Sende neden olmadı anlamadım.

• emrah_0101 E kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan uygulamalara girin hocam asagida yazanlari devre disi birakin. Benim 11 saat boyunca %1 sarjim gitti. Bi kac sayfa once bi arkadasimiz paylasmisti bunu ismini hatirlayamadim ama bulabilirseniz ona tesekkur edin
    Google
    E tablolar
    Slaytlar
    Dokumanlar
    Hangouts
    Exchange
    Google play filmler
    Google play muzik
    Fotograflar
    Google uygulamasi
    Keep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smugglers -- 11 Temmuz 2016; 11:28:17 >
  • Muhteşem bir cihaz htc10 htc ler hep muhteşemdi androidin prensi ama keşke tasarım m7-8-9 çizgisinde olsaydı...
    Yardımların için teşekkür ederim arkadaşım ama olmuyor.hepsini denedim.havadurumu ile ilgili resime dokununca bilgiler çıkıyor ama saate dokununca eskiden olduğu alarm ayarları sayfası açılmıyor.fabrika ayarlarınamı dönsem

• telefonda hala farklı rom deneyen olmadı mı ya tecrübeler aktarılsın artık da bizde bir şeyler yapmaya başlayalım :D
  • bluecat1 B kullanıcısına yanıt
    Bu işler biraz kısmet, iphone tarafında veya samsung tarafında kalite süreçlerinin daha iyi işlediğini sanmıyorum. Tamir istemeyin, servise verdiğinizde cihazınız yurt içi garantili ise ayıplı ürün olması nedeni ile değişimini talep edin. Biraz uğraştırabilir ama açılıp kapanması içinize sinmiyorsa bu yöntemi kullanabilirsiniz. Garantiniz yurt dışı ise veya yok ise o zaman tamirden başka çareniz yok. Hard reset olayına gelirsek şuradan faydalanabilirsiniz hard reset kılavuzu
  • şu usb c şarj aletini orjinal yada iyi bir marka makul bir fiyata bulan oldu mu ?
    her yerde yanıma taşımaktan sıkıldım işe bir tane atayım bari diyorum.
  • Arkadaşlar merhaba.

Benim telefonu çocuk sağolsun vurdu yere sağında solunda ufak cizikler oldu.

Bende bu durumdan rahatsizim.

Arka kapak gold renk komple degistirmek istesem nasil yapabiliriz bize maaliyeti ne olur.

Yardımlarınızı rica ederim....

• Silmaril S kullanıcısına yanıt
    Dönüştürücü taşısanız daha mantıklı olabılır gittiğiniz yerlerde eski tip vardır diye tahmin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Mf

telefonda hala farklı rom deneyen olmadı mı ya tecrübeler aktarılsın artık da bizde bir şeyler yapmaya başlayalım :D

Farklı rom kurdum ben. Xda'da ice romu var oldukça güzel. Birkaç eksiği var. Onlarda düzelince harıka olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: smugglers

Ayarlardan uygulamalara girin hocam asagida yazanlari devre disi birakin. Benim 11 saat boyunca %1 sarjim gitti. Bi kac sayfa once bi arkadasimiz paylasmisti bunu ismini hatirlayamadim ama bulabilirseniz ona tesekkur edin
    Google
    E tablolar
    Slaytlar
    Dokumanlar
    Hangouts
    Exchange
    Google play filmler
    Google play muzik
    Fotograflar
    Google uygulamasi
    Keep
    quote:

Orijinalden alinti: Tomris Hatun

Google
    E tablolar
    Slaytlar
    Dokumanlar
    Hangouts
    Exchange
    Google play filmler
    Google play muzik
    Fotograflar
    Google uygulamasi
    Keep

Çok teşekkür ederim. Deneyip gözlemleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.