Şimdi Ara

HSBC E-Ticaret --İNDİRİM-- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
5.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Evet FIRSAT yazıp yolladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağol, ona da kayıt yaptım. Bakalım inşallah aksilik olmazsa iyi bir kampanya olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya kisiye ozel mi cunku kampanyalarda gozukmuyor

• ghost_41 G kullanıcısına yanıt
    nereden çıkardınız avantaj üye işyeri diye, tüm eticaret geçerlidir. AG, TUĞRUL olur diye düşünüyorum. Telefonunda paket olan bir arkadaş MH arayıp detayını buraya yazarsa sevinirim.
  • FIRSAT falan yazıp mesaj gönderen arkadaşlar; tebrikler mesajı gelse bile bu kampanya kişiye özel ve HSBC kişiye özel kampanyalarda puan yüklemesi yapmıyor. Daha önce test ettim.
  • turem T kullanıcısına yanıt
    Bilgiyi MH den almıştım.

• Advance bülteni ve advance kk yok! ( avis/allianz vs. Kampanya bilgileri de mevcut )

6-31 Mart tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Kampanyaya katılmak için FIRSAT yazarak 4477´ye SMS atılması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan´a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri (5 tek çekim, 3 taksitli) alışveriş yapması gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Nisan tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 20 Nisan tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla tek çekim işlemlerinden 30TL, taksitli işlemlerinden 50TL NakitPuan kazanabilir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bir müşterinin (asıl ve ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 80 TL ile sınırlıdır. NakitPuan ile yapılan ödemeler ve ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler geçerli değildir.

• Siz yanlış anlamışsınız olayı, ekstrenizi değil taksitlendirilebilir alışverişlerinizi üçe bölüyor.

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    Size özel mi geldi? Herkese açık advantage kampanyası mı sitede göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost_41 -- 22 Mart 2020; 8:46:5 >
    defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Abiler, kardeşler...

HSBC bu kampanyayı neredeyse her ay/dönem yapıyor. Hatta bu kampanyaya KAZAN veya FIRSAT yazarak sms atıp katılıyoruz. Yani kısaca kişiye özel değil..

Ben e-ticaret ve taksit kampanyası ile kombo yapacağım.

N11 den ilk taksitli işlemi dün yaptım. (110/11 kupon kullanarak)

Yani 15*3=45 ekstre indirimi + 50 nakit puan.

Deneyimleyip göreceğiz puan/indirip yatacak mı?

Not : benim aklıma takılan tek soru var.
    Ayni gün farklı işyerlerinden hem taksitli hemde tek çekim işlem yapsam sorun olur mu. Yani dahil olur mu kampanyaya.
    Kampayalarin tarih aralığı belli olmadığı için gün yetmeye bilir. 8 gün var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

Size özel mi geldi? Herkese açık advantage kampanyası mı sitede göremedim
    Genel bültende görüp katılmıştım ve kampanyada belirtilen kartım yok, consept kk harici!
    Sonrasında faydalanabilir miyim diye mh’den olumlu cevap aldım.

Bende MH den yazılı cevap istedim.Cevap aşağıda, üye işyeri zorunlu değil.

Sayın E T ,

Bankamıza 24-03-2020 tarihinde ulaşan 2003242002000219 referans numaralı bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Şikayetinize istinaden yapılan incelemede, e-ticaret kampanyasına dahil olduğunuz tespit edilmiş olup ilgili kampanyada üye işyeri zorunluluğu bulunmamaktadır.

Bununla birlikte, BES ve mail order işlemleri kampanya dahilinde değildir.
  • GlamourSS kullanıcısına yanıt
    genel bültenin linkini atarmısınız
    Herhangi bir taksitli işlem yeterli o zaman.

Gelen SMS de peşin veya taksitli diye bir ibare yok. Bu nedenle tek çekim yaparsanız garanti olur. bu kampanya e-ticaret kampanyası, diğeriyle karıştırmayın. 100 üzeri harcamaya 15 tl indirim toplmda 75 tl indirim olan kampanya
    Arkadaşlar ghost_41 hocamın dediği gibi eğer cep telefonuza size özel kampanya mesajı gelmediyse kampanyaya dahil olmazsınız.

daha önce alıyorduk kombo yapıyorduk hsbc ayıktı ve cep tel gönderilen msj ve mailleri kontrol ediyor. Yani sistemden otomatik kampanya katılım mesajı geliyor fakat kampanya mesajı gelmediyse puan yatmıyor, şikayet açsanız bile inceleyip yatırmıyorlar.

bende tecrübe ettim , sms ücreti gitmesin bilginize.
  • valla 300/100 de verdi sene başı gibi de.. sonra o bonusları harcayacak yer bulamadım.. paso büyük Opetlerden benzin alıp durdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: turem

genel bültenin linkini atarmısınız
    E-posta adresine gelen birşey, belli bir sayfada açılan birşey değilki, kampanyalar advance avantajlarından bahsediyor, zaten bu saatten sonra farklı günlerde olan kampanyayı tamamlamak zor, taksitli hariç.
    SMS atıp, mh’den dahil olup olmadığınızı teyit ettirin.

• ilk mesajdaki eticaret kampanyası mesajı şimdi telefonuma geldi. 15 nisana kadar diyor, 17 nisanda da ekstre indirimi olacakmış. Ben konu açıldığında kayıt yapıp alışverişi gerçekleştirmiştim. Acaba oldu mu olmadı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.