Şimdi Ara

HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
18
Favori
51.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim. Çok güzel bilgilendirdiniz. Ellerinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JesterKafa

Çok teşekkür ederim. Çok güzel bilgilendirdiniz. Ellerinize sağlık.
    Rica ederim hocam istediğiniz bir test falan varsa yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok hocam. Her şey gerçekten açık ve net. El yakıyor mu yük altında? Klavye dokununca.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JesterKafa

Hiç gerek yok hocam. Her şey gerçekten açık ve net. El yakıyor mu yük altında? Klavye dokununca.
    Klavyenin ortasından sol tarafı hiç ısınmıyor hocam ama sağ tarafı oldukça ısınıyor ama eli yakmıyor ama rahatsız edici tabii

• Merhabalar HP Pavilion Power - 15-cb007nt bataryası ölmüş durumda ve bios pili olmadığı için ayarlar sıfırlanıyor. Anakart üzerinden bios pili takabilecegimiz bir yeri varmı pil fiyatı için HP ile konuştum ama dönüş olmadi. Batarya şişmiş durumda herhalde kronik sorunlu.

• Pasa86 kullanıcısına yanıt
    Evet pilleri sorunlu. Yeni pil alırsanız da biostan maksimum yüzde 80 ayarlı yapın. Anakartı söktükten sonra ters çevirin bios pilinin yeri orada. Duracell 2032 öneririm.
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Youtube videoarında bir sürüm çıkar karşınıza. Güncel iso güzel bence ama pc kabul ediyorsa 1607 ve 1703 önerim. Ayrıca 1903 ve 2004 sürümleri iyi.
    1709 berbat 1909 da öyle. Macun olarak da thermal grizzly kryonaut iyidir. Merak etmeyin sıvı metal değil bu.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Maalesef bios pili yok cihazda, dediğinizi yapacağım. Bios enerjisini kendi bataryası dan alıyor.

• Pasa86 kullanıcısına yanıt
    İmkansız bu dediğiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Evet banada saçma geldi ama gerçekten bios pili yok sadece bataryadaki enerjiden güç alıyor. Mecbur batarya siparişi vermek zorunda kaldık.
  • Bu yılın başında değiştirmeme rağmen ekran yine yavaş yavaş bozulmaya başladı. Ara ara çizgiler oluşuyor. Bu modelde kronik bir sıkıntı herhalde. Garanti de bitti, bakalım ne zaman iyice gidecek ekran. Üzdün beni HP. HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) 

• Selamlar, SSD takmak kolay mı ? Garantisi bitti, 3 yıldır kullanıyorum. SSD yok. HP CB005NT

• Arkadaşlar Hp pavillion power 15 cb009nt laptobum GTA 5 high ayarlarda işlemci sıcaklığı 85 dereceyi görüyor.Bu anormal bir durum mu?Özellikle 5-6 tane araba patlattığımda 90 a kadar çıkıyor.Temizliği daha 1 ay öne yapıldı

2.sorunun batarya.Bataryada şişme var.Ben hep şarja takılı kullanıyorum ama bir sıkıntı olur mu acaba?

• merhaba, 15-cb008nt kullanıyorum yaklaşık 3 yıl oldu. anakart sorunu yaşıyorum. değiştirmem gerek. anakart arızası bu modellerde kronik mi ? 3 yılda böyle sorun çıkması normal mi. bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa ona göre değişim yaptıracağım. kronikse uğraşmaya değmez çünkü.

• Luke Cage kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar,

Pek çok sayfaya baktım, konunun eskilerinden olduğunuz için size danışacağım. SSD takmak istiyorum, hatta videoları da izledim ama çok zor olduğundan dert yanmış takanlar. Özellikle kapağı açmak, taktıktan sonra SSD'yi bilgisayara göstermek zor gördüğüm kadarıyla.

https://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g2g0b-p-HBV00000AVMZI

WD 240GB Sata Green M.2 SSD WDS240G2G0B

Bu SSD'yi alsam uyumlu olur mu ? SSD takarken bilgisayarın arkasındaki ayaklardan ikisinin süngerini söküyoruz sanırım, bunu tekrar yapıştırabiliyor muyuz ? Bu kadar zor olmasıyla dolayısıyla hiç takmasam mı diye düşündüm ama alalı da 3 yıl oldu, garantisi de yok. Biraz performansı artsın da istiyorum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Hocam selamlar,

Pek çok sayfaya baktım, konunun eskilerinden olduğunuz için size danışacağım. SSD takmak istiyorum, hatta videoları da izledim ama çok zor olduğundan dert yanmış takanlar. Özellikle kapağı açmak, taktıktan sonra SSD'yi bilgisayara göstermek zor gördüğüm kadarıyla.

https://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g2g0b-p-HBV00000AVMZI

WD 240GB Sata Green M.2 SSD WDS240G2G0B

Bu SSD'yi alsam uyumlu olur mu ? SSD takarken bilgisayarın arkasındaki ayaklardan ikisinin süngerini söküyoruz sanırım, bunu tekrar yapıştırabiliyor muyuz ? Bu kadar zor olmasıyla dolayısıyla hiç takmasam mı diye düşündüm ama alalı da 3 yıl oldu, garantisi de yok. Biraz performansı artsın da istiyorum. Teşekkürler.

Hocam o attıgınızı almayın uymayabilir. nvme olmasına dikkat edin.hp teknik detaylarında belirtir.Ben artık kulanmıyorum çok zaman oldu ve unuttum.Siz ona dikkat edin.Birde korkulacak bir şey yok,sakin sakin yavaş yavaş açabilirsiniz örnek videolara göz atın bir sorun yaşamazsınız

• Laptopu alışımın 2 yıl 6 ay sonrası batarya aniden şişti. Touchpadi dışarı itecek kadar büyüdü bir anda aletin alt kısmı. Açıp hemen bataryayı söktüm ve attım. Şimdi direk elektirikten çalıştırmak istediğimde ilk olarak mavi bir ekran veriyor ve windowsa geçemiyorum. Esc yapınca tekrar başlıyor ve siyah bios startup ekranı geliyor. Burayı da enterlayarak geçince aleti açabiliyorum. Yeni batarya almak istemiyorum fiyatı 800tl civarı ve laptopu mobil kullanmam hiç gerekmiyor.

Benzer durum yaşayıp çözümü bulmuş olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezilvezir -- 10 Kasım 2020; 14:17:4 >
  • HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ)

arkadaşlar pil kapasitem 4550 mah ama neden bunun %78 i olan 3592 sini kullanıyorum. tamamını kullanabılır mıyım ? fikri olan söyleyebilir mi

• prof_z P kullanıcısına yanıt
    3592 bataryanın kalan ömrünü belirtiyor yaklaşık 1000 mah ömrü kullandığın 15 ayda bitirmişsin yaklaşık bir yıl sonra pil kapasitesinin yarısını tüketmiş olacaksın bu durumda yeni pil alman gerekebilir.
  • rezilvezir kullanıcısına yanıt
    Bu durum kullanıcı hatası değil üretici hatası aynı sorunla karşılaştım hp batarya değişimi uyguladı
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.