Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6020ET (LL045EA) (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.055
Cevap
19
Favori
298.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu laptopta bluetooth kulaklık kullanabilen var mı ? Aygıtlarda bluetooth cihaz bulamıyorum bir türlü sadece dosya gönder al v.s. var. Deneyen olduysa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machete Cortez

Merhaba.Bir sorunum var.Daha önceki sayfalarda da sorulmuştu ama çözüm bulunamamıştı.Belki çözüm bulunmuştur diye tekrar sorayım.
    Kulaklık takılı halde iken skype sesleri hoparlörden , sistem sesleri kulaklıktan geliyor. Başka örnek vermek gerekirse oyun sesi kulaklıktan gelirken firefoxda açtığım radyonun sesi hoparlörden geliyor.Anladığım kadarıyla sistem varsayılan ses çıkış aygıtını kafasına göre atıyor.Gelişmiş ayarlardan hoparlör ve kulaklığın özel kullanım modunu(bu aygıta öncelik tanıma şeysini) devredışı bıraktım.Ses driverını güncelledim, program ve oyun ayarları ile oynadım ama bi türlü çözemedim.

hocam merhaba hayırlı ramazanlar size bir sorum olucak ..

bendede hp 6020st modeli var ve laptopun kulaklık çıkış gücü baya fazla üstüne dfx eq yazılımını kullanıyorum efsane oluyor kullanıyorum ve bende fiio x1 DAP müzik çalar olmasına rağmen hemen hemen aynı ses şiddetine sahip..siz sağlam kulak içi kulaklıkla ses çıkışı hakkında ne diyorsunuz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: berke.han

Arkadaşlar bu laptopta bluetooth kulaklık kullanabilen var mı ? Aygıtlarda bluetooth cihaz bulamıyorum bir türlü sadece dosya gönder al v.s. var. Deneyen olduysa yardımcı olabilir mi?
    hocam yukarda yazdım sizde cevap verin lütfen saygılar
  • modded bios yüklemiştim. ekran kartıyla ilgili bios ayarlarını yaparken pc kapandı açılmıyor. bios pilini çıkarıp bekledim ama hala daha açılmıyor. usb bellekten den bios kurtarma olayını yapmam lazım. laptop üzerinden şunu indirip:

https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/swdetails/HP-Pavilion-dv6-Entertainment-Notebook-PC-series/5048664/model/5059878/swItemId/ob-93558-3

bana usb bellek hazırlama konusunda yardımcı olabilecek biri var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zebani

hocam uzun süre oldu geri w7 ye geçeli. ekran kartı ile ilgili çok sorun yaşadığım için geri döndüm. beatsı hatırlamıyorum ama çalışmıyor olma ihtimali yüksek.

Alıntıları Göster
    Ya hocam bir şeyi çok merak ediyorum bu kaptopun kulaklık çıkış gücü kaç watt acaba ? ben denediğim laptoplarda en yüksek kulaklık çıkışı bundan aldım ..yani kaliteli kulaklıkları çok besliyor üstüne DFX yüklüyorum ses dahada artıyor..bir bulamadım bizim laptopların kulaklık çıkış gücünü

ıphone x.samsung note 9 denedim bizim laptoplar daha güçlü kulaklık çıkışı

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Ya hocam bir şeyi çok merak ediyorum bu kaptopun kulaklık çıkış gücü kaç watt acaba ? ben denediğim laptoplarda en yüksek kulaklık çıkışı bundan aldım ..yani kaliteli kulaklıkları çok besliyor üstüne DFX yüklüyorum ses dahada artıyor..bir bulamadım bizim laptopların kulaklık çıkış gücünü

ıphone x.samsung note 9 denedim bizim laptoplar daha güçlü kulaklık çıkışı

Alıntıları Göster
    bi önceki mesajım için bana yardımcı olabilir misin? laptop açılmıyor ve 6020st kullanan birine ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: DinDjarin

bi önceki mesajım için bana yardımcı olabilir misin? laptop açılmıyor ve 6020st kullanan birine ihtiyacım var

Alıntıları Göster
    birader yapacağın işlem çok sürer..en iyisi pc'ciye götürmen 6020st biraz nazil cihazlar biosları ..bende bir ara aynı konuda müzdaiptim hal etmiştim ama baya uğraşmıitım inan
  • GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    reis 10 dk sürmez.

https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/swdetails/HP-Pavilion-dv6-Entertainment-Notebook-PC-series/5048664/model/5059878/swItemId/ob-119331-2

şunu indirip boş flasha hazırlaman. flash belleği de zipleyip upload etmen. maksimum tutacağı 15-20 mb bunu hazırlaman da 10 dk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar. Bu Bilgisayarın bios yazılımına nasıl ulaşabilirim ? Bios güncellemesi yaparken komple bozuldu. Açılışta ekran gelmiyor ve caps lock tuşu 2 kez yanıp sönüyor.

Çözümü ne şekilde olmalı ? Yardımcı olanlara çok teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinDjarin

ben onu da halletmiştim çok aramıştım w10 uyumlu beats driver ama sonradan kaybettim. başka model hp laptop içindi ama uyuyordu bizim laptoplara. formattan sonra yedeklemeyi unuttum sonra daha da bulamadım :) ama burada arkadaşların bahsettiği fx enhancer programı neredeyse beats audio yerini tutuyor hatta bana daha iyi gibi geldi. en azından bi dene. ücretli program. ben link bulursam sana PM ile yollarım linki
    bizim laptopların kulaklık amfisi çıkışı bir türl bulamadım kaç ohm ..deliricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: arcalper0658

hocam hiç hatırlamıyorum valla laptopu satalı yaklaşık 2 yıl oldu şimdi ne desem yalan olur. Tek hatırladığım windows 8 kullandığım ve tüm driverlarını windows güncelleştirmesiyle kurduğum. böylece laptop donmadan kasmadan sıkıntısız çalışıyordu.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Alıntıları Göster
    108 db ses çıkışı verdiğini hatırlıyorum ama ohm olarak ölçmeme rağmen hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcalper0658 -- 3 Eylül 2019; 1:48:16 >
  • quote:

108 db ses çıkışı verdiğini hatırlıyorum ama ohm olarak ölçmeme rağmen hatırlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Saygı değer hocam yani bizim laptoplar besleyemeyeceği kulaklık yok gibi yani bir nevi USB -DAC diyebilirmiyiz
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam şu kulaklıkalra bakarmısınız lütfen 108db ve 32 ohm ve 50 ohm arası değişiyor
    https://www.epey.com/kulaklik/hassasiyet/108-db/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 3 Eylül 2019; 2:0:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Hocam şu kulaklıkalra bakarmısınız lütfen 108db ve 32 ohm ve 50 ohm arası değişiyor
    https://www.epey.com/kulaklik/hassasiyet/108-db/

Alıntıları Göster
    hocam kulaklıklarla hiç aram yoktur. 1 tane aldım, onu da kenara kaldırdım. ben hep ses sistemi ile kullandım laptopu.
    he ama size şöyle bilgi verebilirim;

maksimum güç yazan kısım ne kadar yüksekse ve empedans yazan kısım ne kadar düşükse, alacağınız ses daha yüksek olur. siz kulaklılardan bangır bangır ses gelmesini istiyorsanız buna dikkat edin
    ancaaak
    ses yüksekliğinden ziyade sesinde bozulmamasını istiyorum diyorsanız,
    frekans aralığına ( 20hz - 20khz gibi) dikkat edin bu aralık ne kadar genişse o kadar net ses alırsınız

yolladığınız kulaklarının hiç birini kullanmadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum

• quote:

hocam kulaklıklarla hiç aram yoktur. 1 tane aldım, onu da kenara kaldırdım. ben hep ses sistemi ile kullandım laptopu.
    he ama size şöyle bilgi verebilirim;

maksimum güç yazan kısım ne kadar yüksekse ve empedans yazan kısım ne kadar düşükse, alacağınız ses daha yüksek olur. siz kulaklılardan bangır bangır ses gelmesini istiyorsanız buna dikkat edin
    ancaaak
    ses yüksekliğinden ziyade sesinde bozulmamasını istiyorum diyorsanız,
    frekans aralığına ( 20hz - 20khz gibi) dikkat edin bu aralık ne kadar genişse o kadar net ses alırsınız

yolladığınız kulaklarının hiç birini kullanmadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum

Alıntıları Göster
    cok haklisiniz sefim...6020st nin kulaklik cikisi cogu laptop kulaklik çıkışından güçlüki...baya denedim buzim laptop fark koydu inanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arcalper0658 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç bir şekilde 6020st bizim laptopların kulaklık çıkış empedans ohm vs öğrenebileceğimiz kaynak yokmu vallaha takıntı yaptım inanın
  • arcalper0658 kullanıcısına yanıt
    hocam sizce 40 ohm empedansı varmıdır ?
  • scorn kullanıcısına yanıt
    reis bana kimse cvp vermiyor bende 6020st modeli var ve kulaklık çıkışı baya güçlü yani kafa üstü kulaklıklarıda beslermi bu laptop..kulak içilerde baya yüksek ses alıyorum , kulaklık çıkışı kaç empedans vs değerleri nedir bulamadım 1 aydan beri helak oldum bir el at babam..
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    destekler, desteklemezse ses az gelirse ucuzundan usb ses kartı alırsın o şekilde kullanırsın.
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.