Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6020ET (LL045EA) (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.055
Cevap
19
Favori
298.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DinDjarin

eyvallah. yarına inşallah şimdi laptop yanımda değil. ama bu orijinal driver galiba. DFX nasıl oluyor ben onu merak etmiştim :)
    w10 da beats çalışıyormu sende hp modeli nedir sendeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

w10 da beats çalışıyormu sende hp modeli nedir sendeki

Alıntıları Göster
    hocam uzun süre oldu geri w7 ye geçeli. ekran kartı ile ilgili çok sorun yaşadığım için geri döndüm. beatsı hatırlamıyorum ama çalışmıyor olma ihtimali yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebani

hocam uzun süre oldu geri w7 ye geçeli. ekran kartı ile ilgili çok sorun yaşadığım için geri döndüm. beatsı hatırlamıyorum ama çalışmıyor olma ihtimali yüksek.

Alıntıları Göster
    hocam bendeki resimde paylaştığım modelimi kullanıyon şimdi ? ve w7 mi kullanıyorsun ? w8.1 yada w10 denedinmi bende 250gb ssd takıcam cillop olucak beats audio hiçmi denemedim az daha bilgi verirmsin lütfen saygılar

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    6020st. ben driver kurmuyorum. otomatik indirilen driver ile kullanıyorum. beats audio aktif olmuyor. dfx olayını o yüzden sordum sana
    ————
    hallettim DFX dediğin FXsoundenhancer adlı program galiba. kurdum beats’e gerek yok windows 10 ile gayet güzel gider bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinDjarin -- 14 Kasım 2018; 22:31:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

6020st. ben driver kurmuyorum. otomatik indirilen driver ile kullanıyorum. beats audio aktif olmuyor. dfx olayını o yüzden sordum sana
    ————
    hallettim DFX dediğin FXsoundenhancer adlı program galiba. kurdum beats’e gerek yok windows 10 ile gayet güzel gider bence
    6020et var bende de. otomatik yüklenen driverlar açılışta 1-2 dk siyah ekranda kalıyordu. diğerler driverlarda da mavi ekran sorunu yaşadım. bunun üzerine geri w7 'ye döndüm. sorunun çözümü varsa w10 u yükleyeyim.
  • zebani kullanıcısına yanıt
    1-2 dk siyah ekranda kalma sebebi resmî amd ekran kartı sürücülerinin w10 ile uyumsuzluğu.

http://http://leshcatlabs.net/forums/showthread.php?tid=845

şuradan w10 için modifiyeli ekran kartı sürücüsünü yükleyip bu sorunu aşabilirsin. güvenlidir. diğer sürücülerle ilgili ben herhangi bir sorun yaşamadım. problemsiz kullanıyorum windows 10’u

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

1-2 dk siyah ekranda kalma sebebi resmî amd ekran kartı sürücülerinin w10 ile uyumsuzluğu.

http://http://leshcatlabs.net/forums/showthread.php?tid=845

şuradan w10 için modifiyeli ekran kartı sürücüsünü yükleyip bu sorunu aşabilirsin. güvenlidir. diğer sürücülerle ilgili ben herhangi bir sorun yaşamadım. problemsiz kullanıyorum windows 10’u
    6020st modeli var bende hocam nasıl dokunmatik aktif edicez touchpad de

w10 yüklediniz mi? yüklediyseniz touchpad driver otomatik iniyor ben sorun yaşamıyorum

• quote:

w10 yüklediniz mi? yüklediyseniz touchpad driver otomatik iniyor ben sorun yaşamıyorum
    hal ettim hocam...birde beats audio w10da çalışıyormu
    ben onu da halletmiştim çok aramıştım w10 uyumlu beats driver ama sonradan kaybettim. başka model hp laptop içindi ama uyuyordu bizim laptoplara. formattan sonra yedeklemeyi unuttum sonra daha da bulamadım :) ama burada arkadaşların bahsettiği fx enhancer programı neredeyse beats audio yerini tutuyor hatta bana daha iyi gibi geldi. en azından bi dene. ücretli program. ben link bulursam sana PM ile yollarım linki

• quote:

ben onu da halletmiştim çok aramıştım w10 uyumlu beats driver ama sonradan kaybettim. başka model hp laptop içindi ama uyuyordu bizim laptoplara. formattan sonra yedeklemeyi unuttum sonra daha da bulamadım :) ama burada arkadaşların bahsettiği fx enhancer programı neredeyse beats audio yerini tutuyor hatta bana daha iyi gibi geldi. en azından bi dene. ücretli program. ben link bulursam sana PM ile yollarım linki
    kardeşim yıllardır kullanıyorum başlığada söyledim dfx atasıdır bu işin beats audio çöp kalıyor bunun yanında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebani

6020et var bende de. otomatik yüklenen driverlar açılışta 1-2 dk siyah ekranda kalıyordu. diğerler driverlarda da mavi ekran sorunu yaşadım. bunun üzerine geri w7 'ye döndüm. sorunun çözümü varsa w10 u yükleyeyim.

Alıntıları Göster
    harici mikrofon çalıştıramadım bir türlü w7 kullanıyorum bu arada beats audodanda ayarlama yaptım deliricem

• arcalper0658 kullanıcısına yanıt
    harici mikrofon çalıştıramadım bir türlü w7 kullanıyorum bu arada beats audodanda ayarlama yaptım deliricem

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

hocam hiç hatırlamıyorum valla laptopu satalı yaklaşık 2 yıl oldu şimdi ne desem yalan olur. Tek hatırladığım windows 8 kullandığım ve tüm driverlarını windows güncelleştirmesiyle kurduğum. böylece laptop donmadan kasmadan sıkıntısız çalışıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: arcalper0658

hocam hiç hatırlamıyorum valla laptopu satalı yaklaşık 2 yıl oldu şimdi ne desem yalan olur. Tek hatırladığım windows 8 kullandığım ve tüm driverlarını windows güncelleştirmesiyle kurduğum. böylece laptop donmadan kasmadan sıkıntısız çalışıyordu.

Alıntıları Göster
    hocam sorun kamerada imiş oda çalışmıyordu çıtayı açtım laptopun ççerçeve temazsızlık vardı şimdi süper

hp en karizma laptopu bu abi

• Arkadaşlar benim anakart uçtu sanırım çıkma arıyorum elinde olan varsa iletişime geçebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu laptopun klavyesini orijinal olarak nereden temin edebileceğimi bilen var mı arkadaşlar? Bir de laptopun fanı aşırı gürültülü çalışıyor orjinal fan ve heatsink(ısı göbeği)i değiştirmiş olmama rağmen fanın gürültüsü ve aşırı ısınma devam ediyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke.han

Bu laptopun klavyesini orijinal olarak nereden temin edebileceğimi bilen var mı arkadaşlar? Bir de laptopun fanı aşırı gürültülü çalışıyor orjinal fan ve heatsink(ısı göbeği)i değiştirmiş olmama rağmen fanın gürültüsü ve aşırı ısınma devam ediyor maalesef.
    fan nasıl aşırı çalışıyor ? bende sıfır taktım ve orjinal fan değiştirdiğim bir anda traktör sesi çıkardı sıfır taktım ama bunda ilk açılıta 40 saniye tıkır tıkır aşırı sürtünme sesi neyse içini açtık meğerse fanın demir koruyucusu sürtyor şimdi sıkıntı hiç yok
    Hocam fanın sürtmesi gibi bir ses değil bu. Fan sürekli çalışmasından bahsediyorum. En ufak yükte bile fan tam hızda sürekli çalışıyor. Sırf bu yüzden 8 yıllık laptopumu değiştireceğim.
  • W10 DA ÇALIŞAN BEATS AUDİO DRIVER YOKMU TMM ÇALIŞIYOR AMA MÜDEHALE EDEMİYORSUN SEÇENEKLERE BENDE DFX YÜKLEDİM
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.