Şimdi Ara

Hp pavilion bc200nt 2 seneden fazla dayanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ben bu aleti çok beğendim. Touchpad olsun, hızı ve serinliği olsun şu anda en iyi alet piyasada bu. Dell den daha serin ve tasarımı şık. Oyun oynayacakmış gibi değerlendirin dayanıklılık konusunda. Dell 7567 yi çok beğenmedim. Daha sade ve ultrabook tasarımında bir makine istiyorum. Fakat kartuşuna tarih atayan bir firmadan zamanlı bozma beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 30 Aralık 2017; 2:42:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Isınma sorununu aşmışsa gider de, Lenovo Legion Y520 daha uygun fiyatlı bir alternatif değil mi bu HP ile kıyasladığımızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

Isınma sorununu aşmışsa gider de, Lenovo Legion Y520 daha uygun fiyatlı bir alternatif değil mi bu HP ile kıyasladığımızda?

Değil. Hp KDV indirimi ile 4200e geliyor ve 256GB SSDsi var.

Hp ne kadar gider bilemem ancak 2 yıl çok kısa bir süre. Bir bilgisayarın en az 5 yıl gitmesi lazım. Hp Pavilion kullanıcılarına sormak lazım.

Vatanda ki satıcı bana Y520 alanların geri getirdiğini falan söylemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 23 Haziran 2017; 21:13:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Isınma sorununu aşmışsa gider de, Lenovo Legion Y520 daha uygun fiyatlı bir alternatif değil mi bu HP ile kıyasladığımızda?

HP'nin KDV indirimini kim sağlıyor? Eğer anlık indirimse, anlık indirimler dışında söylemiştim.
  • quote:

quote:

quote:

HP'nin KDV indirimini kim sağlıyor? Eğer anlık indirimse, anlık indirimler dışında söylemiştim.

Vatan fiyatlarını baz alarak yazdım hocam. Özelliklere göre Y520 den daha F/P bir cihaz olarak gözüküyor ancak HP malzeme kalitesi vs. bilemiyorum. Forumda HP'ye karşı bir ön yargı var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vatan fiyatlarını baz alarak yazdım hocam. Özelliklere göre Y520 den daha F/P bir cihaz olarak gözüküyor ancak HP malzeme kalitesi vs. bilemiyorum. Forumda HP'ye karşı bir ön yargı var.

Mağaza harici satış kanallarındaki fiyatı baz almışım ben. HP'ye karşı olan önyargının sebebi, geçmişe dayalı sabıkası aslında, herkesçe bilinen ısınma sorunu, malum. Dolayısıyla insanlar yeni ve tutulan modelleri tercih etmeye yöneliyor, Dell 7567 gibi, Legion Y520 gibi, bundan bir süre önce Asus'un X550VX serisi gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mağaza harici satış kanallarındaki fiyatı baz almışım ben. HP'ye karşı olan önyargının sebebi, geçmişe dayalı sabıkası aslında, herkesçe bilinen ısınma sorunu, malum. Dolayısıyla insanlar yeni ve tutulan modelleri tercih etmeye yöneliyor, Dell 7567 gibi, Legion Y520 gibi, bundan bir süre önce Asus'un X550VX serisi gibi.

Anladım hocam.

expressimo

Bu ayarda 3 laptop var onlarda Dell 7567,Lenovo y520, HP. Bu üçünden dell'i elemişsin zaten lenovoya da bak bir şikayet var mı diye. Macbookdan dönme sebebin ne?

• Şimdi şöyle söyleyeyim, windows istiyorum ve mac 6000 tl en az. Hp pavilion serisi için 2 senede bozulduğunu yazanlar olmuş ama gaming olmayan seriler için. Testlere iyi baktım hp dell den bile serin çalışıyor. Ayrıca legion ısınan bir makine. Yuk altinda sol alt köşe 56 derece çok fazla. Dell veya acer a rakip olamaz.Dell en fazla orta kısmı 43 ve hp maksimum ısı sol ust 41 iken. Dell ile hp güzel işler çıkarıyor. Fakat kartuşuna tarih atayan bir firmanın zamanlı bozma ihtimalini de düşünmüyor değilim. Son bir ihtimal media market dell xps 9550 yi 5000 tl den veriyor. Ne kadar güvenilir bu fiyat bilmiyorum çünkü vatan 7000 den veriyor aynı aleti. Bir de hp omen ile pavilion gaming serisi aynı aletler.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Şimdi şöyle söyleyeyim, windows istiyorum ve mac 6000 tl en az. Hp pavilion serisi için 2 senede bozulduğunu yazanlar olmuş ama gaming olmayan seriler için. Testlere iyi baktım hp dell den bile serin çalışıyor. Ayrıca legion ısınan bir makine. Yuk altinda sol alt köşe 56 derece çok fazla. Dell veya acer a rakip olamaz.Dell en fazla orta kısmı 43 ve hp maksimum ısı sol ust 41 iken. Dell ile hp güzel işler çıkarıyor. Fakat kartuşuna tarih atayan bir firmanın zamanlı bozma ihtimalini de düşünmüyor değilim. Son bir ihtimal media market dell xps 9550 yi 5000 tl den veriyor. Ne kadar güvenilir bu fiyat bilmiyorum çünkü vatan 7000 den veriyor aynı aleti. Bir de hp omen ile pavilion gaming serisi aynı aletler.

Media Markt da ürün tükenmiş sanırım. HP sizin için şuan iyi bir tercih gibi görünüyor.

• Pc mark 8 deki work score ne işe yarar? 17 inç olanı süper ama 15 inç olan hp zayıf kalmış sistem stabilitesi zayıf deniyor bu hoşuma gitmedi pek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Pc mark 8 deki work score ne işe yarar? 17 inç olanı süper ama 15 inç olan hp zayıf kalmış sistem stabilitesi zayıf deniyor bu hoşuma gitmedi pek ?

link atarsanız bakayım hocam.
  • Ne yaptınız aldınız mı hocam?

• Aeronautical Engineering A kullanıcısına yanıt
    Daha alamadım para bekliyorum bir yerden. Ya acer vx 15 , v17 nitro ya da bu alet veya 17 inç olanı alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.