Şimdi Ara

Hp 15-DW4010NT 9.900tl sizce nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Linkteki ürünü 9.900tlye aldım sizce nasıl? Eksik yönleri var mıdır?
    HP 15-DW4010NT Intel Core i5 1235U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 6Y7Z9EAhttps://www.hepsiburada.com/hp-15-dw4010nt-intel-core-i5-1235u-8gb-512gb-ssd-freedos-156-tainabilir-bilgisayar-6y7z9ea-p-HBCV00002VUPYB?url_src=ios-product-detail

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Nasıl 9.900'e denk geldi hocam? Kağıt üstünde özellikler gayet güzel.

• Kallig kullanıcısına yanıt
    9.999tl idi 100tl axess puan verdi hocam.

• Şimdi 12 bine yaklaşmış indirim yaptık diye 10500 e satarlar bu akşam benim baktığım Dell PC 11300 den 14800 olmuş bakalım akşam kaça düşecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • peripellatea P kullanıcısına yanıt
    Aldınız mı hocam?

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Yok hocam almadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Laptopu aldım fakat pili çok az gidiyor. Freedos laptopa windows yükleyip 2 gün kullandım. Sizce iade alırlar mı?

• Tam bu cihazın bir üst modelini takip ederken, bu fiyata bu ürün çıkınca kaçırmadım, memnunum. Tam bir fiyat-performans cihazı. Şu anki fiyatı 12500 civarı. Pili kullanım amacına göre değişiyor. 5 saat kalkmadan işlerim için kullandım. %18 kalmıştı. Isınma problemi yaşamadım, hatta oğlum bir ara Roblox oynadı, herhangi bir takılma, ısınma yada sorun yaşamadım. kaçırılmayacak fırsattı.

• tanir70 T kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. Aynısı bende de var fakat dediğiniz kadar gitmedi şarjı. Kullanıma göre değişebilir elbette.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.