Şimdi Ara

Lenovo legion y520 mi Dell 7567 mi ? Yoksa hp pavilion gaming 15 ya da 17 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ikisi arasında hangisini alırsınız siz olsanız ? Isınmaması çok önemli. Mantığım Dell zevkim Lenovo diyor. Bir de dell daha serin diyorlar. Legion u kullanan varsa yorum alabilr miyim gta 5 de kaç derece oluyor acaba ? Dell 45 i geçmiyormuş.

• Bütçe sıkıntısı yoksa Dell 7567, 1050"Ti"'den dolayı.
  • SlideToUnlock kullanıcısına yanıt
    ti olması çok önemli değil. Ekran dell in çok leş diyorlar ama fark edeceğimi zannetmiyorum. Soğutma ve tipi önemli benim için.Dell sadece övüldüğü kadar var mı merak ediyorum. Güzel bir alete benziyor.
    Y520'nin de 1050Ti'li modeli var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iisskkoocc

Y520'nin de 1050Ti'li modeli var.

Sadece Hepsiburada ve Mediamarkt'ta gördüm, gözümden kaçmış.

Ama aralarındaki fiyat farkı epey fazla. HB'den Lenovo 5700, Ebrar'da Dell 4300.

expressimo, forumda sıkça tavsiye edilen bir alet, fiyat/performans oranından ötürü.
    7559 gibi olmasın sonra. Emin olmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

7559 gibi olmasın sonra. Emin olmak istiyorum.

7559'un meselesi nedir, bilgim yok. 7566'dan bahsediyor olabilir misiniz?
    Ben mediamarkttan aldım 1050li modelini şimdi sipariş verdiğim bilgide tıklayınca 1050ti li ilanı açıyor yani yanlış yazıyorb ilanda 1050ti li değil.
  • ekranı leş dell'in incelemelerde izledim legion aldım valla ben ısındığını fanın çok çalıştığını daha görmedim bi tek kasada sıcaklık sağ tarafta klavyenin üst tarafındaki plastikte biraz oluyor oda rahatsız edici değil ben memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Ben mediamarkttan aldım 1050li modelini şimdi sipariş verdiğim bilgide tıklayınca 1050ti li ilanı açıyor yani yanlış yazıyorb ilanda 1050ti li değil.

Lenovo'dan bahsediyorsunuz galiba, düzeltme için teşekkür ederim.
    evet lenovodan bahsediyorum indirimde 4800tlye 1050 ekran kartlısını aldım mediamarkttan
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Bf1 gta 5 de kaç derece oluyor mesela ? 5 yıl kullanmak istiyorum her iş için. Stüdyo oyun vsvs. Bir de kronik arızası olmaması önemli y700 ler sorun yumağı biliyorsunuz. Msi ge 62 veya bunu alacak olsam msi önde mi yoksa lenovo ile eşdeğer mi ?
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    daha onları yüklemedim hocam şimdilk cs go oynadım fullde 180 fps alıyordu paladins fullde sabit 60 fps hereos of storm extreme ayarlarda yine sorunsuz oynuyorum bf1 ve gta 5i daha yükleyip deneyemedim.Bunun dışında 3dsmaxte render alıyorum yine sıkıntı yok.Valla msi kullanan 1-2 arkadaşım var sakın alma dedi bide lenovo 2016da en çok gaming laptop satan 2.marka olmuştu lenovo 3.msi idi benim gördüğüm kadarıyla msi'ın fiyatları lenovoya göre daha yüksek ben 4800tlye aldım..Sıcaklıklarına bakmadım ama hiç rahatsız olmadım hatta fan tam gücünde devreye girdiğini bile görmedim daha.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıcaklıkları da merak ediyor herkes. Passmark, renderlar ve cs go uzun soluklu her şey. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Dell çok kaba. Legion yakışıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

ti olması çok önemli değil. Ekran dell in çok leş diyorlar ama fark edeceğimi zannetmiyorum. Soğutma ve tipi önemli benim için.Dell sadece övüldüğü kadar var mı merak ediyorum. Güzel bir alete benziyor.

ne demek önemli değil.en az iki katı daha fazla performans veriyor

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi hocam 2 fan tam güçte daha devreye girdiğini görmedim ben 10gündür kullanıyorum 3ds maxte falan render'a başlarken manuel kendim açıyorum 2 fanı sorun çıkmasın diye.Dediğin gibi bide yakışıklı olmasını geçtim ekran kalitesi benim için önemliydi o yüzden dell almadım tn panel kullanması çok kötü.
  • lenovo yoga serisinden laptop kullanıyorum ekranın bir tarafı sararmış. Sırt çantasına sol taraf aşağı koysam birkaç saat sonra sol tarafa akıyor sağ tarafa koysam sağ taraf sarı oluyor. Mürekkep gibi öteki tarafa gidiyor.

Garantisi var sorun nedir ?

• arkadaşlar

laptopta ilk bakacağınız şey ekrandır

pc toplarken bütçeden kısılmayacak şeylerin başında monitör vardır

laptopu her zaman tam karşınızda kullanmayacağınız için ips önemli, yansıma yapmayan ekran ev dışı kullanım için gerekli...

leş bir ekranda 200fps alsan ne olur ultra ayar açsan ne olur?

dell alacakların çoğu ekran değişimi araştırıyor, lenovo alınabilir

paranız varsa 17.3 asuslar çok güzel, gtx 970 olan eski modellere yurtdışından da bakabilirsiniz

• Şöyle soyleyeyim; ben iş amaçlı alacağım daha çok ıslemci önemli. Arada açacağım oyunlar var ve bf1 isi kriterim şu an.tabi ben de isterim ti olsun ama olmazsa da uzulmem. Serin çalışması çok önemli. Dell denmiş hep fakat 7559 dan çok çeken var ve 2. Konu ekran çok kötü mu yani 1300 tl lik laptoptan farkı olur mu? Çünkü ips için 50$ fazla vermek istemiyorum bu Dell in kendi ayibi.

• TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkür ederim. Farklı önerilere açığım ama sıfır ve mağazadan olması şart. 5000 o çok az gecebilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.