Şimdi Ara

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
18
Favori
20.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HORTLATTIM HP kesinlikle almayin isinma sorunu cok fazla arkadasim almisti 1 sene kullandi isinmadan dolayi sürekli kapatiyordu kendini ve notebook cöp oldu calismiyor suanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAFTICI75 -- 8 Ağustos 2016; 19:06:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan yokmu ya bununla i7 6500u lu asus arasında kaldım
  • Ürünü satın aldım inceleme videosu çekeceğim sizler için

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

Ürünü satın aldım inceleme videosu çekeceğim sizler için

Valla çok iyi olur hocam ya. İnceleme bekleyen çok kişi var. Özellikle ısınma konusunda durum nedir, yoğun kullanım ve oyun oynandığı takdirde kaç derecelere çıkıyor tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Hepsini detaylı olarak paylaşacağım video incelemesi olarak aslında ben ısınma konusunu pek takmıyorum neden derseniz çoğu laptopta var bu sıkıntı kimi oyun bilgisayarlarında bile var. Şu an ürünün kargoya verilmesini bekliyorum sipariş ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

Hepsini detaylı olarak paylaşacağım video incelemesi olarak aslında ben ısınma konusunu pek takmıyorum neden derseniz çoğu laptopta var bu sıkıntı kimi oyun bilgisayarlarında bile var. Şu an ürünün kargoya verilmesini bekliyorum sipariş ettim.

Nereden, kaça aldınız paylaşır mısınız?
  • f.emre F kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan aldım 2900 liraya
    http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-bc010nt-intel-core-i5-6300hq-2-3ghz-3-2ghz-8gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602354
    Kargoya verilmiş bu arada :)
  • Katılıyorum size ısınma konusunda. Sonuçta yüksek performansta ısınmayan bilgisayar yok gibi. Fakat bunu sormamdaki maksat şuydu herkeste öyle bir algı varki hp bilgisayar çok ısınır, yanar, soba gibi olur vs. diyorlar. Ön yargıları kırmak için incelemeniz de bu konuya da değinirseniz faydalı olur diye düşünüyorum. Sonuçta yeni seri olan bu modellerin eski hp'ler kadar ısınacağını düşünmüyorum ben.
  • En fazla 81 dereceye ulastim antalya sicaginda normal olsa gerek ama klimali ortamda 65 70 hic sikintisi yok degerler normal hpnin eski laptoplariyla alakasi yok

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu konuya değineceğim incelememde de.
    Ayrıca herkeste böyle bir algı var bunun nedeni;
    -HP'nin çok satması
    -Çok satılan modellerde AMD chipsetinin olması
    -AMD Chipsetinin ısınması
    Sıkıntı buradan kaynaklanıyor başka bir şeyden değil.
  • bekliyoruz arkadaslar

• benimde bir sorum olacak bu laptopa m2 slotlu ssd lerin hepsi uyumlu mu ssdlerden tam performans yararlanabilir miyim yaklaşık 240 gb lık bu laptopa uygun ssd önerir misiniz?
  • tolgocokon kullanıcısına yanıt
    m2 ssd olanların hepsi uyumlu olur diye düşünüyorum. Alınabilecek en iyi ssd aşağıdaki sanırım.

https://www.webdenal.com/samsung-mz-n5e250bw_775492.html?ref=akakce&v=1.35.5
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgocokon

En fazla 81 dereceye ulastim antalya sicaginda normal olsa gerek ama klimali ortamda 65 70 hic sikintisi yok degerler normal hpnin eski laptoplariyla alakasi yok

Hocam hangi oyunları ne ayarlarda ne kadar süreyle oynuyorsunuz?
  • Video çekip Youtube'a yükleyip bizi aydınlatırsan çok iyi olur.
  • 3 4 saat cs go ve dota 2 oynadim full ayarlarda 75 dereceydi

• Videoyu uploadlıyorum şu an umarım yardımcı olur size kısa ama öz :)
  • Buyrun Kısa ve öz inceleme videom
    https://www.youtube.com/watch?v=fRSERYakBn8
  • İşte herkesin beklediği çalışma.Çok teşekkürler.
  • ElvBella kullanıcısına yanıt
    Ne demek :) Yalnız konuya sabitlenirse sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.