Şimdi Ara

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
18
Favori
20.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrtYlmzz

Başlıktaki modelin beyaz.

dell xps 15 hiç gördün mü hocam?
  • hp pavilion 15 sahibiyim 3 sene oldu , bu süre zarfında en ağır oyunlarda bile öyle aman aman ısınma olmadı , geçen ay oyunların hepsinde kasma olmaya başladı gittim herşeyini temizlettim., termal macunudur falan şuan yine eski halinde bendeki ekran kartı 2 gb gt 740 m, 8 GB Ram ,4200u işlemci , 1 TB harddisk , ama ısınma sorunu olmadi bende dediğim gibi yeni kasalardada ısınma sorunu yok cool sense diye bir program var dediğin gibi işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Figo kullanıcısına yanıt
    Maalesef ama görürsem haber veririm.
  • Bu bilgisayarı aktif kullanan kimse yokmu ya? Söyle güzel bir yorumlarını yazsada ısınma ekran vs.Bu belirsizlik bir ortadan kaybolsa şuan aklımda bu model var çünkü Lütfen yardımcı olun.

• aynn yok mu bu bilgisayarı kullanıp bize bilgi verebilecek.Aklımda bu bilgisayar ile asus x550vx var ama asus full hd olmadığı için düşündürüyor
  • Merhaba arkadaşlar bu fiyata bu sistem çok ucuz buldum sizce bu fiyata bunu mu yoksa şu model daha iyi olur diyor musunuz yüksek fps istiyorum görüntü kalitesinden ödün vermeden cs go dota oynarım daha çok
  • tolgocokon kullanıcısına yanıt
    Bu bilgisayar gerçekten özelliklerine göre çok iyi bir fiyatta.Ama malzeme kalitesi sıkıntı olabilir bazı arkadaşlar alt kısmının 1000tl lik laptoplar gibi kalitesiz bir kapağı olduğunu söylediler.İnceleme fırsatım olsaydı yorum yapardım ama aksarayda bulamadım.Büyük ihtimalle Asus x550vx xx147d modelini alacağım. onunda ekranının hd olması düşündüryor
  • Ya abi hangi laptopun yorumunu okusam biri diyorki şu özelliği kotu biraz daha o biraz daha ekran kotu,işlemci,ekran kartı vs.25 bin lirayada laptop var.ddr4 ram var işlemcide iyi ekran özelliği iyi duruyor gtx960 var 7200 rpm daha ne? siz laptopla sinek mi avlıyosunuz nedir anlamadım? kız arkadaşım asus al diyip duruyor 1366 x 768 cözünürlükte ekranda gtx950 yi neyapıyım? ssd takılmıyorsa? biri almış laptopu biheyecan ısınıyor dururken diyip gondermiş,hele bi incelensin alt kapağına çözüm buluruz...
  • Beyler hp siparis verdim muhtemelen yarin elimde olur ssdyi kendim taksam garantiden cikar mi ya da antalya da kime taktirtabilirim

• ssd takarsan garanti dışı kalmaz.Bilgisayar eline ulaşınca bi inceleme çeksen çok iyi olur malzeme kalitesi ,ısınması fln.Asus u almak istemiyorum çünkü hd ekran
  • Beklemedeyiz.

• Soğutması iyiyse hemen alcam bıktım ya bilgisayar araştırmaktan yol Dell yok Acer yok msn

• GTX960M ve DDR4 olarak f/p en iyi bu cihaz görünüyor. Bende çok kararsız kaldım. Bir arkadaş beni bilgilendirirse veya baska pc tavsiyesi verirse memnun olurum. Min 960M arıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz kargoda hala calistigim icin vaktim az kaliyor windows falan kurduktan sonra vakit bulursam video cekip atarim

• Bekliyoruz

Yorumlarinizi bekliyoruz. Bende aksilik olmazsa yorumunuz olumlu olursa buyuk ihtimal vericem siparisi.

• Gittigidiyorda integrabilgisayar diye bir satıcı uygun fiyata satıyor. Yorumlar olumlu ama emin olamadım sizce alınır mı arkadaşlar? Tecrübesi olan var mı acaba?
  • Bende integradan aldim fiyati cok uygun laptopa sadece windows 10 yukledim su ana kadar kasasi kirlenmeye cizilmeye cok musait format atarken isindi ama abartilcak bir sey degil usb 2.0la formatladigim icinde biraz isinmayi etkiler laptop kasa disinda herhangi bir kotu tarafi yok su ana kadar yarin daha detayli inceleyecegim. Kargodan alirken sirt cantasini sorun muhakkak kargocular calabiliyor ona gore...

• Bir video çeken olsa oyun oynasa ısınmasini fln ölçse alan arkadaşlar

Hocam daha detaylı inceleme fırsatınız olduysa bugün görüşlerinizi yazar mısınız rica etsem. Gün içerisinde ben de siparişi vermeyi düşünüyorum.
    Özellikle ekran kalitesi nasıl, ışık sızması var mı? Isınma durumu nedir?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.