Şimdi Ara

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
18
Favori
20.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=Gt3L8KQbmFM
  • İncelemeniz güzel olmuş da tek elle oynamasaydınız keşke Bu arada windowsu nasıl hallettiniz oem key mi aldınız yoksa torrent mi çektiniz?
  • Ssd dusunenlere mujdemi isterim m.2 slotu var cihazda 250 gb samsung evo 850 ssdsini an itibariyle takmis bulunmaktayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windowsu nasıl hallederiz?
  • torrentlardan ya da türk sitelerinden windows 10 pro 64 bit arat birini indir powerisoyla flash diskine boot oluştur sonra yapıştır windowsu laptop canavar ya m.2 slotu var ya başka bir şey istemem :D
  • tolgocokon kullanıcısına yanıt
    sonra lisans istemeyecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kmspico tarzi activatorler var orjinal olarak kullanmaya devam ediyorsun videolari falan var vaktim olsa yardimci olurdum forumda bununla ilgili konulari bulup halledebilirsin

• Tabii ki de warez tripod olsaydı evde öyle çekecektim :D
    Ayrıca buraya yazayım laptopun beğenmedim yanlarını,
    -Fan biraz hızlı çalışıyor ama rahatsız edecek şekilde değil.
    -Windows 7 ve Windows 8.1 driverlar için uyumsuz galiba
    -Güç soketi fareyi koyduğumuz yer olan sağ tarafta kablolu fareniz varsa rahatsız olabilirsiniz.
    -Klavyede touchpadi devredışı bırakacak kısayol yok denetim masasından ayarlıyorsunuz.
    -Kasa hafif olduğundan düşerse umudunuzu kesin :D
    Edit: @tolgocokon kardeşim laptopu açmış içinde ssd slotu varmış arkadaşlar rahatlayabilirsiniz şimdi.
    En beğendim yanları:
    -Nvidia GTX960M 4 GBLIK versiyonunun kullanılması.
    -Sistemde zerre kadar ısınma olmaması (herkes ısınır diyordu ben de şaşırdım :D)
    -Ekranı en çok sevdiğim şekilde hayalimdeki gibi geldi IPS FULL HD LED gerçekten baya kaliteli görünce anlayacaksınız.
    -DDR4 ram ile gelmesi harikulade bir hız katıyor.
    -7200 RPM Harddisk kullanması sevindirici bir şey dosya taşırken donma kasılma olmaması gerçekten güzel.
    -Webcam'i harika baya bir harika bir tek Windows 10'da çalışıyor çünkü driver daha aşağısına yok.
    -Veee Işıklı klavye :) Gece akıyor resmen kullanınca anlayacaksınız.

Bu yorumlarım kişiden kişiye göre değişebilir elbette fakat alacaksanız bir bakın yazdıklarıma ona göre alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Ryzen -- 13 Ağustos 2016; 18:23:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

Tabii ki de warez tripod olsaydı evde öyle çekecektim :D
    Ayrıca buraya yazayım laptopun beğenmedim yanlarını,
    -Fan biraz hızlı çalışıyor ama rahatsız edecek şekilde değil.
    -Windows 7 ve Windows 8.1 driverlar için uyumsuz galiba
    -Güç soketi fareyi koyduğumuz yer olan sağ tarafta kablolu fareniz varsa rahatsız olabilirsiniz.
    -Klavyede touchpadi devredışı bırakacak kısayol yok denetim masasından ayarlıyorsunuz.
    -Kasa hafif olduğundan düşerse umudunuzu kesin :D
    -SSD Slotu olmaması
    En beğendim yanları:
    -Nvidia GTX960M 4 GBLIK versiyonunun kullanılması.
    -Sistemde zerre kadar ısınma olmaması (herkes ısınır diyordu ben de şaşırdım :D)
    -Ekranı en çok sevdiğim şekilde hayalimdeki gibi geldi IPS FULL HD LED gerçekten baya kaliteli görünce anlayacaksınız.
    -DDR4 ram ile gelmesi harikulade bir hız katıyor.
    -7200 RPM Harddisk kullanması sevindirici bir şey dosya taşırken donma kasılma olmaması gerçekten güzel.
    -Webcam'i harika baya bir harika bir tek Windows 10'da çalışıyor çünkü driver daha aşağısına yok.
    -Veee Işıklı klavye :) Gece akıyor resmen kullanınca anlayacaksınız.

Bu yorumlarım kişiden kişiye göre değişebilir elbette fakat alacaksanız bir bakın yazdıklarıma ona göre alın derim.

Coguna katiliyorum kardesim ama ssd slotu var bak yazmistim yanlis bilgilendirmeyelim insanlari daha yeni ssd taktim
    Bu mesaja eklenen görseller:

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. İçimi rahatlattınız. Artık haftaya alırım, SSD'yi de bayramdan sonra hallederim. Şarjının ne kadar gittiği hakkında bilgilendirme yaparsanız aklımda soru işareti kalmayacak. Özellikle internette gezinirken ve video izlerken şarjını merak ediyorum. HP sitesinde 10 saat olarak belirtmiş, eğer güç tasarrufu modunda bu değeri verebiliyorsa benim için fazla bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum yanlış anlama yani ben tekniki klavuza göre söyledim. Açıp bakmadım kasanın arkasını yani.
  • Hozier kullanıcısına yanıt
    Şöyle diyeyim bugün elektrikler kesildi w8.1'de iken kalan süre 6 buçuk saat gözüküyordu. W10'da denemedim. Ayrıca eklemekte fayda var. W10'dan başka işletim sistemi yüklemeyin driver sıkıntısı yapıyor.
  • Kasa cidden çok mu kalitesiz ya düşünce çatlar mı ?
    Bi de windowsu sormuştum size ama nasıl yaptınız windowsu ben oem key almayı düşünüyorum en mantıklısı ne olur acaba sizin tavsiye edebileceğiniz başka bir yöntem var mı?
    Bu arada beğendiğiniz beğenmediğiniz yanları yazmanız çok yararlı oldu benim adıma çok teşekkür ederim
  • Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
    Kasanın görüntüsü güzel lakin hafif olduğu için yere düşünce çatlama problemi olabilir o yüzden söyledim.
    Windows'u herkesin bildiği gibi Microsoft'un sitesinden Windows 10'u indirip KMS loader ile hallettim. Mecbur yapacak bişe yok öğrenciyiz :D
  • Hocam bu kms loader dediğiniz şey güvenilir mi ben hiç bilmiyorum da bi de nerden indirdiniz link varsa atabilir misiniz?

• PM'den attım.
  • Çok teşekkür ederim hocam
  • Beklediğiniz 3. inceleme ekran kaydedici kullanarak yapabildim sonunda:
    https://www.youtube.com/watch?v=b8gXQLfDdXY
  • Hocam videoların için çok teşekkürler, Witcher 3, Fallout 4, AC Syndicate tarzı ağır oyunlarda da bekleriz mümkünse :)
  • Blackdanger_99 B kullanıcısına yanıt
    Ekran kaydedici bütün fpsyi sömürüyor artık çekmeyi bıraktım dostlar son incelememdi ayrıca bu oyunlar bende yok olsa idi çekerdim mutlaka ileride belki gta 5 çekebilirim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.