Şimdi Ara

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
18
Favori
20.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim bir iki sorum olacak?
    1. 128ssd var sistem bunda diğeri 1 tb ben bu 1 TB olanı bölmek istiyorum bunu yapan var mı ve nasıl yapabilirim?
    2. Hp win 10 yüklü benim ki ben öyle aldım ama win 10 lisans keyi nerede olabilir ve sistemi kurtar dediğim zaman bütün programlarım ve 1 Tb kısım da gidiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUVARİ22

arkadaşlar bimekstehttp://www.bimeks.com.tr/urun/151539/hp-pavilion-15-bc001nt-i7-w10-gaming-w7r26ea.aspx W7R26EA modeli kampanya sonrası mağazadan alımlarda 19 eylüle kadar 3800 tl civarı sizce bu modeldeki 16 gb ram - 2 tb hdd -128 ssd ve 4 gb ekran kartı farklılıkları bu fiyatı hakeder mi?

O fiyata gtx965 li monster var kaçırma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heymannn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o bilgisayarı geçen ay aldım ve memnunum. Hp nin geri odeme kampanyası ile 3400 e mal oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUVARİ22

Hocam ben o bilgisayarı geçen ay aldım ve memnunum. Hp nin geri odeme kampanyası ile 3400 e mal oldu.

Ben mesajı yeni attınız sandım hocam hiç bakmadım tarihe hayırlı olsun.

• Merhabalar. Bu laptopu almış olup hala kullanan var mı? Kullanan varsa memnunlar mı bilgilendirirlerse çok güzel olur teşekkürler. Isı değerlerinden de bahsederseniz sevinirim

• 2900 tl ye kadar düşmüş kullanlar aydınlatsın bizi

• Kullanan arkadaslara bir sorum olacak eindows 8.1 embedded yükledim bilgisayara sonrasında honin sitesinden driverları yükledim bios güncellestirmeside vardı onuda yaptım fakat sonrasında bilgisayar acılırken siyah ekranda 15 saniye kadar bekleyi acılıyor bir türlü cözemedim aynı sorunu yasayan varmı,birde hoparlör ızgarasında bilgisayar calısırken cızırtı sesi geliyormu işlem yaparken felan

• NextMan-- kullanıcısına yanıt
    açılıyor ise bir problem yoktur. Sıkıntı etmemeye çalısın
    Driver Booster programı ile güncelleme yapınız. Driverlarda herhangi bir çakışma olabilir.
  • mikadiel79 M kullanıcısına yanıt
    sorun edilmeyecek gibi değil hocam daha yeni aldım bilgisayarı sıfır ürün ama böyle birşey olması can sıkıyor kullanmak istemiyorum resmen bir çözümü yokmudur bunun doanımla ilgili bir sıkıntı degildir umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 9 Kasım 2016; 0:05:27 >
  • Merhaba, cihazı satın almayı düşünüyorum ancak cihazda pil koruma özelliği var mıdır merak etmekteyim? Bazı bataryası çıkmayan dizüstü bilgisayarlar şarj olurken akımı kesip prize takılı şarj olmuyor şeklinde bir bildiri veriyor. Bu özellik bu cihazda mevcut mudur? Bu özelliğin uzun kullanımda bataryanın ömrüne etki ettiğini biliyorum. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Teşekkürler
    tek önerebileceğim şey windows10 yükleyin gene aynı şekilde siyah ekranla karşılaşıyorsanız servise gönderip değişim raporu alınız.
  • Kolay gelsin arkadaşlar ben şunu satın almak istiyorum çok araştırdım kullanan varsa izlenimlerini alabilir miyim?
    http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-17-ab009nt-intel-core-i5-6300hq-2-3ghz-3-2ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-17-3-ips-tasinabilir-bilgisayar-z5a05ea-p-HBV000001YJO4?magaza=%C4%B0ntegra%20Bilgisayar

• safsaf26 S kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de onu almayı düşünüyordum fakat tek fanlı olduğunu söylediler ilk sayfalarda.onun için 15.6 inch olanını aldım

• Ama 17.3 inch istiyorum ya 😄 kesin mi acaba o tek fan olayı

• I5 ve i7 model link atabilicek varmi vatandan falan

• mikadiel79 M kullanıcısına yanıt
    o cızırtı olayı bende de var müzik falan dinlerken de oluyor sende de var mı böyle bir durum
  • tolgocokon kullanıcısına yanıt
    Lenovo kullanıyorum . Dell 15 7559 konu başlığında bir arkadaşa cızırtı konusunda yardım etmeye çalıştık şimdiye kadar olumlu bir cevap gelmedi sorununu halledemedik. Realtek sürücüsü ile alakalı bir durum ona şunları yazdım regedit a girip güç seçeneklerinde kendini kapat olayını kapatıyorsun.Bu işlemi yapmıştı ses devam ediyordu.
    Mevcut kullandığı drıverı DDU ile kaldırıphttp://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsCheck.aspx?langid=1&pfid=24&level=4&conn=3&downtypeid=3 bunu kurmasını söylemiştim. Yaptım ama olmadı dıye bır sey söylemedi.

Farklı modellerde aynı sorun yaşanmasının nedeni statik elektirik gibime geliyor. Kullanmış olduğunuz priz topraklı mı topraklı ise toprak hattın bağlantısı yapılmış mı ona bakın

Bu son öneriyide diğer arkadaşa göndereyim oda kontrol yapsın.

• Valla hafta sonu doncem eve bir de prize takili sarj olmuyor diye bir sikinti da baslamisti en son incelemeye firsatim olmadi bu sorunlar prizdende kaynaklanabilir mi laptopu cogu zaman prize takili birakiyorum cunku sanirim batarya artik sarj olmuyor ne yapmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgocokon -- 23 Kasım 2016; 0:21:16 >
  • tolgocokon kullanıcısına yanıt
    topraklı priz kullanılacak dıye yazmıştım ıyı okumadınız herhalde . Topraklı priz isede toprak hattın bağlı olup olmadığını kontrol et. internetten notebook statik elektirik diye yazıp aratırsan bir cok yazı çıkar karsına .
    Prizi söküp kontrol etmeden öncede sigortayı kapatmayı unutma.

Sorunun cevabına gelince evet statik elektiriklenmeden dolayı şarj yapmama gibi durum olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikadiel79 -- 23 Kasım 2016; 3:32:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.