Şimdi Ara

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
18
Favori
20.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sadece kasa olarak mı almıştınız? googledan öyle gözüküyor belki ondan sıkıntı çıkarmışlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangirozden2

hocam sadece kasa olarak mı almıştınız? googledan öyle gözüküyor belki ondan sıkıntı çıkarmışlardır

Aynen hocam sadece kasa olarak almıştık.

• Hocam yardiminiz icin sagolun birde faturaya neyi ekletmistiniz

• keterek K kullanıcısına yanıt
    HP ürünün ser numarasını faturada görmek istiyor bilgisayarla eklenmiyorsa el ile eklenip yanına mağazanın kaşesi vurulup tarayıcıdan geçirilmeli ya da net fotoğrafı çekilmeli. başta shadow olmak üzere başlıktaki herlese ben teşekkür ederim. yalnız konu başında bilgisayarı ısınır diye almayanlar sanırım yanlış karar vermiş oldu bu arada ürünüm ilk iş gününde gelmedi artık 2 eylülde bekliyorum.

• Petfaynder kardeşim dediğin ayarı yaptım ama henüz lole girip bakmadım girince ne olduğunu yazarım.

• Vatan bilgisayarda 2999 tl olmuş yetişen alsın
    Link burada:http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-silver-15-bc004nt-core-i7-6700hq-2-6ghz-8gb-1tbhdd-15-6-2gb-w10.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquaria

Şuan 2900 gibi bir fiyata nerden bulabiliriz

Vatan bilgisayarda i7 li ekran kartı 2 gb olan versiyonu şu an 2999 tl bence acele din hemen alın fiyatı sonra 3599 a geri yükseltiyorlar
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-silver-15-bc004nt-core-i7-6700hq-2-6ghz-8gb-1tbhdd-15-6-2gb-w10.html

• Ama oradaki 2 gb vram e sahip digerleri hep 4 gb vram bide fanlarda yada kasasında bi degişiklik v.s olmasın hocam ? Ben olsam şahsen 4 gb vramlı olanını alırdım da buda aklımı karıştırıyor degil
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    2 gb ile 4 gb arasında fark edebileceğiniz bir farklılık yok açıkçası dert edebilecek bir şey değil
    Benim bildiğim vatandaki notebookun diğerlerinden bir farkı yok ama bu konuda notebooku alan arkadaşlar vardı sanırım onlara sorun isterseniz size yardımcı olurlar

• Benim kastım şey mesela gta 5 te 2 gb vram az geliyor ve bende gta 5 i indiricegim için oynayacagım için 2 gb vram yetersiz gelir dedim
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ekran kartı gb'ının ön planda olduğu tek oyun gta başka oyunda hissetmezsiniz zaten bütün ayarları very high ultra arası çözünürlüğü de 1920x1080 yaparsanız kartın 3-3,5 gb'ını harcarsınız bununla birlikte fps 15-20 arasında olur ve oynayamazsınız fps ortalama bir şekilde (30-40 fps) oynamak istiyorsanız high very high arasına alırsınız bu da 2 gb ekran kartını doldurmaz büyük ihtimal yani çok da dert edilecek bir durum söz konusu değil 2 gb yeterli olacaktır.
  • Bryler cs Beyler cs goda kendime özel ayarlarda prizdeyken ( full olan bişi yok ) 140 250 arası fps alıyorum.Pildeyken 50 60 fps oluyor.Prizdeki performanaı pilde almak mümkünmü ? Lolde fps her yerde min 180 vs alan arkadaşlar kart ayarlarını vs çekip atarsanız sevinirim.

• Arkadaşlar dün elime geçen bilgisayara win10 pro ve driverlarını kurduktan sonra kullanmaya başladım öncelikle bilgisayar görüntüsüyle sizi tatmin edicektir dışıyla da ekran tarafıyla da. bu arada coolsense mutlaka kurulmalı. normal kullanımda şu anda bi sorun görmedim inşallah bir kaç güne oyunlarıda deniycem.

• Berkan442nn B kullanıcısına yanıt
    Pilde o performans alınamaz eğer alınabilseydi sarj 30dk anca dayanırdı yani her halükarda pille oyun oynamada yüksek performans beklenmemeli

• Arkadaşlar dell 7559 la bu laptop arasinda kaldim hangisini alsam lutfen yardim edin
  • http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-12gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354352 arkadaslar bunu alicam yada vatandakini arada 500 lira var linkteki asusun metal kasalisi tek fark gxt960 la, yazilim yuklemeyi bilmiyorum vatandakinin okolayligi var

• Arkadaşlar bende i7'li modeli aldım sonunda. Çok araştırdım ve bu fiyat seviyesinde en iyi cihazın bu olduğuna karar vererek aldım. İlk başta gtx950'li modeller baktım ama bu modelin neredeyse aynı fiyat olduğunu görünce 960 alırım diye düşündüm ve en sonunda dell 7559, asus n551vw ve bu bilgisayar arasında kaldım. Asus'u tek fan, dell'i ise ddr3 ram ve kaba görüntüsü yüzünden eledim ve hp'yi aldım. Şu an gayet memnunum kasa kalitesi düşündüğüm kadar kötü gelmedi. Tasarımı çok şık ve ince. İlk başta sanıyorum driver kaynaklı performans düşüklüğü yaşadım ama şu an battlefield 1 açık betayı kurup oynadım ve medium-high grafiklerde 50-60 fps arası oynuyorum. Performans gayet yeterli. Isınma konusuna gelince. Battlefield 1 inerken numerik tuşlarda ısınma hissedip korktum ilk başta. Rahatsız edici değil tabi ki ama oyun içerisinde fazla yükselip rahatsız edeceğinden korkmuştum. Sonrasında oyunu açtığımda sıcaklık hiç artmadı ve o şekilde kaldı. Soğutma performansından son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Zaten klavyenin büyük bölümü buz gibi kalıyor numerik tuşların olduğu sağ kısım ısınıyor sadece. İleride herhangi bir ısınma probleminde dahi oyun esnasında wasd tuşları ve touchpad kısımları soğuk kalacağı için sıkıntı mininum düzeyde kalacak. Fanlar sesli çalışıyor hele oyunda çok net duyuluyor fan sesi lakin bu benim önemsediğim bir problem değil. Zaten oyunu sesi açar öyle oynarım, fan sesini de duymam sadece merak edenler için söylüyorum. Soracaklarınız varsa cevaplayabilirim.

• heymannn kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız,ne kadara aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanGLR

nerden aldınız,ne kadara aldınız ?

Vatan 3000 lira

• arkadaşlar bimekstehttp://www.bimeks.com.tr/urun/151539/hp-pavilion-15-bc001nt-i7-w10-gaming-w7r26ea.aspx W7R26EA modeli kampanya sonrası mağazadan alımlarda 19 eylüle kadar 3800 tl civarı sizce bu modeldeki 16 gb ram - 2 tb hdd -128 ssd ve 4 gb ekran kartı farklılıkları bu fiyatı hakeder mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.