Şimdi Ara

Hp Officejet J4500 Güzel fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fiyat güzel almak isteyen alsın ön bilgi aldım ürün var ellerinde :D

http://www.gold.com.tr/U113540/Hp-Officejet-J4500-Pr-scan-foto-fax-

• Gold.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Gold.

Ahahah aynen smiley cuk oturmuş...
  • piyasası 300TLden aşağı değil ama ne de olsam gold ışte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darty'de 145 vatanda 149'dan satılmıştı galiba. tabi bugünün en iyi fiyatı galiba bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytekinNet -- 13 Haziran 2012; 14:12:19 >
  • Sipariş veren bir tanıdığın ürünü çıkmak üzere arkadaşlar gönül rahatlığı ile verebilirsiniz ben siz mağdur olmayın diye artık onay alıp içeriden konu açıyorum yakın arkadaşım çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MZR34

Sipariş veren bir tanıdığın ürünü çıkmak üzere arkadaşlar gönül rahatlığı ile verebilirsiniz ben siz mağdur olmayın diye artık onay alıp içeriden konu açıyorum yakın arkadaşım çalışıyor.

Madem yakın arkadaşların var hocam mağdurlarında sözcüsü olmam her iki taraf içinde çok faydalı olurdu diye düşünüyorum.Mesela biz 3hafta geçmesine rağmen hala hafıza kartlarına sahip olamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Sipariş veren bir tanıdığın ürünü çıkmak üzere arkadaşlar gönül rahatlığı ile verebilirsiniz ben siz mağdur olmayın diye artık onay alıp içeriden konu açıyorum yakın arkadaşım çalışıyor.

Madem yakın arkadaşların var hocam mağdurlarında sözcüsü olmam her iki taraf içinde çok faydalı olurdu diye düşünüyorum.Mesela biz 3hafta geçmesine rağmen hala hafıza kartlarına sahip olamadık.

Özelden ulaşan arkadaşların problemlerini çözüyorum zaten elimden geldiğince sipariş numaranı özel olarak gönder ben sana durumu hakkında dönüş yaptırayım

• Mallarını satıp tek taraflı olarak siparişleri iptal eden firmadan bahsediyoruz değil mi?

Ben daha geçen gün 3 arkadaşa GPS aldırmıştım üretimi yok deyip iptal ettirmişler.
    Modem aldım bana sormadan iptal etmişler.

Sevgili MZR34
    Bu rezilliği kişisel çabalarınız ile çözemezsiniz.
    Onlar için bu olay sıradanlaşmış, müşteri temsilcileri bile kaşarlanmış, yüzüne tükürsen çarpıp geri dönüyor.
  • @xconnect

Son cümle sonrasında hayatımda atmadığım kahkahayı attım.
  • quote:

Arkadaşlar fiyat güzel almak isteyen alsın ön bilgi aldım ürün var ellerinde :D

http://www.gold.com.tr/U113540/Hp-Officejet-J4500-Pr-scan-foto-fax-

Gold kuruluşu olan Hızlıal'ın sattığı Canon fotoğraf makinası için de arkadaşlar aramıştı, stok var dendi, fiyatta hata yok dendi, hatta bazı arkadaşlara gönderim yapıldı. Sonra ne oldu? Türkiye tarihinde yaşanmamış bir başarıya imza attılar ve ürünleri eline geçenlerden ürünleri İADE etmeleri istendi. Dağıtımda olanlar için de kargo şirketini arayıp ürünleri teslim etmemeleri istendi. Bu açıdan tarihe geçtiler!

• Arkadaşlar ben size hak veriyorum fakat burada amacım yardımcı olmak zaten sipariş verenlerin işlemlerini hızlandırmak veya yeni sipariş verecek olan arkadaşların siparişleri problemsiz çıksın diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Mallarını satıp tek taraflı olarak siparişleri iptal eden firmadan bahsediyoruz değil mi?

Ben daha geçen gün 3 arkadaşa GPS aldırmıştım üretimi yok deyip iptal ettirmişler.
    Modem aldım bana sormadan iptal etmişler.

Sevgili MZR34
    Bu rezilliği kişisel çabalarınız ile çözemezsiniz.
    Onlar için bu olay sıradanlaşmış, müşteri temsilcileri bile kaşarlanmış, yüzüne tükürsen çarpıp geri dönüyor.

kredi kartı ile mi sipariş vermiştiniz,
    sormak istediğim, iptal ettikleri zaman hesabınıza geri iadesi nezaman yapıldı?
  • Aynı cihazı iki ay önce vatan bilgisayardan 138'e aldım.
  • İlk öpülüşte akıllandık.

Çok dediler alma diye ama şeytana uyduk aldık.

Bir daha GOLD'a kendimi öptürmem.

(Tecrübeyi tecrübe etmek aptallıktır derler. Biz o aptallığı bir kez yaptık. Siz de aptallık yapma kisterseniz hiç düşünmeden alın geçin.)
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Emek vermiş.

Ancak fiyatın "SICAKLIĞI" tartışılır. Yani GOLD'un fiyatı öyle ahım-şahım düşük değil.

http://www.netsiparis.com/detay/15031140135/HP-CB867A-OFFICEJET-J4500-YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPI-FAKS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 13 Haziran 2012; 16:29:49 >

• Aynı fiyatlara veya yakın rakamlara veren başka firmalar da varmış.

http://www.akakce.com/yazici-cok-fonksiyonlu/en-ucuz-hp-officejet-4500-g510g-cb867a-fiyati,147606.html
  • Gold bedava verse almam. Gidin 2-3 tl fazla verin diğer firmaları tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Emek vermiş.

Ancak fiyatın "SICAKLIĞI" tartışılır. Yani GOLD'un fiyatı öyle ahım-şahım düşük değil.

http://www.netsiparis.com/detay/15031140135/HP-CB867A-OFFICEJET-J4500-YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPI-FAKS

dikkat et biri kablolu biri kablosuz ama J4500 ün iki modeli var ona dikkat edin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.