Şimdi Ara

HP İPAQ 514 SMARTPHONE WM6(İPAQ VOİCE MESSENGER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
0
Favori
14.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• telefon satışta teknosa da şuan 588 dolar.(kdv dahil)
  • güzel tasarım. qtek s200'ün ufaltılıp, kamerası 1.3 megapiksele düşürülmüş hali diyebiliriz. smartphone olduğu için dokunmatik yok tabi ki bi de.

• quote:

Orjinalden alıntı: _PainKilleR_

güzel tasarım. qtek s200'ün ufaltılıp, kamerası 1.3 megapiksele düşürülmüş hali diyebiliriz. smartphone olduğu için dokunmatik yok tabi ki bi de.

Qtekle nealakası var nokia n serilerine bile daha fazla benziyor. Birisi telefon birisi pda
  • Arkadaşlar bu telefonu alıp kullanan deneyen var mı. Kablosuz ağa bağlanabiliyor mu. Alınabilir bir telefon mu.
  • teknosa'da elime alıp denedim ve kablosuz ağ ile internete çok kolay ve hızlı bağlandı. şık bir telefon ancak fiyatı özelliklerine göre biraz pahalı geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: konitek.com

quote:

Orjinalden alıntı: _PainKilleR_

güzel tasarım. qtek s200'ün ufaltılıp, kamerası 1.3 megapiksele düşürülmüş hali diyebiliriz. smartphone olduğu için dokunmatik yok tabi ki bi de.

Qtekle nealakası var nokia n serilerine bile daha fazla benziyor. Birisi telefon birisi pda

ram, rom, işlemci dahil tüm özellikleri qtek s200 ile aynı. sadece kamerası düşük gördüğün gibi. tip olarak istediğine benzetebilirsin.

• cihazda wireless var.rahatça bağlanabilirsiniz
  • bu arada cihazı boyut olarak karşılaştırmak isteyen varsa cihaz nokia n73 den biraz daha kısa ve daha ince.

bu cihazdan alan arkadaşım olursa bilgilerini burada bizimle paylaşabilir.gerçi ben haftaya alacam ya
  • Valla ben eski bir 6815 kullanıcısı olarak tek elle kullanmak zor olduğu için 25 Ağustos günü Tekno-Sa dan bu cihazı satın aldım. Ben memnunum. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.
  • Özellikle küçük ekranda internet kullanımını sormak istiyorum. Bunun yanında taşıma kılıfı olarak nasıl bir çözüm düşünüyorsunuz.
  • Sayın arık kullandiğınız süre içerisinde yorumlarınızı aktarabilir misiniz cihaz hakkında. Pil ömrü, Wlan, kullanım kolaylığı, eksileri artıları....
  • Bütün özellikleri okey ama sesini cok merak ediyorum dısarı nası ses veriyor acaba suan N73 kullanıyorum eger bundan iyi veriyosa direk alıcam bu teli
  • Evet arkadaşlar beklenen inceleme geldi bu incelemeden sonra kimsenin kafasında soru işareti kalmayacağına inanıyorum , ozellikle ses kalitesini cok net bir sekilde izleyebileceksiniz bu videoda ...

HP iPAQ 514 Video İncelemede Yer Alan Bölümler:

- Telefonun menüsü
    - MP3'lerdeki ses çıkışı
    - Video oynatımı
    - Live Msn Messenger kullanımı
    - Ofis dosyası (Word ve Excel) açarak telefonda izleme
    - Soliter
    - Internet Explorer ile sayfada gezinti
    - Tuş kilidi ayarının nasıl yapıldığı
    - Sesli komutlara bir örnek

İnceleme İçin Tıkla

• teşekkür ederiz inceleme için.
    500 ytl ye sıfır buldum alsammı ? sora sıkıldığımda 2. el değeri varmıdır?
  • voice messenger nedir ki?
  • Cihazda WM06 var ama standart edition. Neden Pro koymazlar anlamıyorum. Program yüklerken standart olması çpok sığ kalmasına neden olabilir. Ben de 6815 i sallayıp bunu alayım diye düşünmüştüm ama vazgeçtim sonra.
  • Ya arkadaslar titreşim i bir türlü yapamadım.Yani bir kere titriyor ve birdaha titremiyor,melodi calmaya devam ediyor ama titreşim olmuyor..Tlf in çalması halinde devamlı titremiyor mu ipaq 514 ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

voice messenger nedir ki?
  • Profil ayarlarını yaparken (menüden düzenle komutu ile) titret ardından çal modu seçili kalmış sende. Bunu değiştirirsen titret ve çal gibi başka bir moda istediğin şekilde kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.