Şimdi Ara

HP İPAQ 514 SMARTPHONE WM6(İPAQ VOİCE MESSENGER) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
14.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihaza skype yi bir türlü kuramadım. Hata veriyor. Bilen varsa bi zahmet yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bin_Dawood

quote:

Orjinalden alıntı: aresa_

mrb arklar. benim garip bi sorunum var hp 514 cihazımla. ben kendim başka cihazlara bluetoot tan veri yollayabiliyorum ama başka telefon benim cihazımı görmüyor. bluetoot cihazı bulunamadı diyor. sebebi ne olabilir. bluetoot görünürlülüğüde açık!! teşk.

aynı dert bende var. bende beceremedim

hocam bluetoot menüsüne gir.telefonuım görünsünmü kutusu işaretliyse işareti kaldır.işaretli degilse işaretle

ben cihazımı sattıgım için işaretlimi deilmi hatırlamıyorum.ama dedigimi yaparsan sorunun %100 çözülecektir

• fiyatı 420ytl ye düşdü hepsiburada da
  • Bi türlü wirelessen bağlanamadım dellendim yau
  • Arkadaşlar bu telde voip uygulamasını nasıl aktif edecegız hp ipaq kurulum yardımcısından ... bilen varsa lütfen bılgısını paylasırsa sevınırım
  • HOCAM CDSİNDEN BİR YAZILIM VAR ONU KURACAN AKTIVESNYC İLE TELEFONA O KENDİ ATIYOR.SANA SIP AYARLARINI SORUYOR.

• bu iki ayrı fiyat olayı ilginç bugün gedikgross.com dada var

http://www.gedikgross.com/ProductList.aspx?_catId=1507&_sp=brand=532
  • arkadas butun haftasonu forum incelemelerımızden sonra koysepete.com'san sipariş verdi,hele bir gelsin biraz bakalım kullanalım onunkisini bende sipariş vermeyi düşünüyorum
  • ne yapsak ta alsak, 3 gün sonra şok kampanya diyorlar. şu an 400 civarı.
  • arkadaşlar ben bu cihazı almayı düşünüyorum bana kötü yönlerini söyleyebilicek biri varmı bide hafızası max 196 mb oluyomus diye gördüm bi yerde bu doğrumu?
  • ben de almayı düşünüyorum ve en uygun fiyatı ekonomikticaret.com'da buldum. KDV Dahil : 386.23 YTL

http://www.ekonomikticaret.com/Product.aspx?_pId=2176366&_catId=1507
  • ya bnm için 10-20 önemli değil önemli olan aklıma takılan bi kaç soru onların yanıtını bulabilirsem alıcam hemen
  • Hangi sitede olduğunu belirtebilirseniz şok kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir arkadaşım...
    quote:

Orjinalden alıntı: lazanya

ne yapsak ta alsak, 3 gün sonra şok kampanya diyorlar. şu an 400 civarı.
  • arkadaşlar hp 514 almayı düşünüyorum yalnız daha önce hiç pda almadım ve kullanmadm bu cihazı almak istememin sebebi yeni telefon alıcam almışken pda olsun dedim kablosuz internet ve msn kullanabilmekde cazip geldi açıkcası. şimdi aklıma takılan bi kaç soru var

1-şarj süresi ne kadar gidiyor (ben günde yaklasık 2 saat konusma yapıyorum)
    2-hafızası max 196 mb yükseliyor diye okudum bi forumda bu doğrumu
    3-bu cihazı yurt dışından getirtsem ben türkçe dil seçeneği yükleyebilirmiyim
    4-kullanan arkadaşlar eksi yönlerini yazarlarsa sevinirim.
    teşekkürler..
  • @The enemy

Öncelikle cihaz PDA değil, smartphone; dokunmatik ekran özelliği bulunmuyor ve Windows Mobile 6 Standart versiyonunu içermekte. Maddelerine geçersek:

1- Şarj tam dolu bir halde iken normal olarak 3 günde gidiyor ve bir saat ya da daha az bir zaman konuşuyorum (Wi-Fi ve Bluetooth da çok götürüyor şarjdan).

2- Cihazın dahili hafızası 64 MB ve 2GB'lik Kingston microSD kartım ile sorunsuz işliyor (4GB'ye kadar da çıkıyormuş fakat performansının düştüğünü söylüyorlar diğer forumlarda).

3- Cihazı yurt içinden aldığım için bunu bilemiyorum, ancak çıkan son güncelleme HP Türkiye sitesine göre hem Türkçe hem de İngilizce idi.

4- Eksik yönleri ise yeni bir irtibat numarası girerken her zaman ya Outlook ya da Windows Live'a eklemek istemesi; öte yandan eksik bir yönü çok yok hatta fazlası var diyebilirim. Umarım yardımcı olmuştur sana.

• bahsettiğim üzere geçen haftasonu arkadsa siparişini verdik bu haftasonuda gittiğimiz bir mekandanwww.zargan.com adresinden spool kelimesinin türkçe karşılığına baktık,

kamerası 1,3mpiksel olmasına karsın yakın mesafe çekımlerinde hiç bir fark yok gibi,demo videosunuda izledim görüntü kalitesi ortalama,
    excel için denemeler yaptık çok fonksiyonel değil ama bu durum boyuttan kaynaklanıyor,onun dışında temel işlemlerin hepsini gayet iyi yapıyor
    internet,excel vari işlemler sırasında telefonun isterse kapatılması mumkun,uçak modu dedikleri sanırım,gerçi biz ulennn gprs'den mi bağlanıyoruz hele telefonu bir kapatalım dedik de oyle kullandık bu ozelliği
    onun dısında boyutlarına değineyim,kolaylıkla cepte tasınabilir,bende 6100 nokıa var su an,kalınlığı 6100'ın en kalın yeri ile her yerde eşit enide çok az kalın,normalde 6100'ın kucuk bir tel oldugunu dusunursek diğer tel'ler ile arasında nerde ise boyut farkı yok gibi
    ihtiyacını duydugunuz teksey aslında iki sey diyelim birinci hele bir tv-out olsaymış muthiş olurmus diyorsunuz,ikinci ekran biraz daha buyuk olsaymış dıyorsunuz gerçi ozamanda te. buyuk olurdu

bu rada kulaklık çıkışı ve şarz olayı gayet evrensel,oyle yok efendim ince uclu sarz aletin varmı,sony erıksson sarz aleti olan varmı tarzı aranmalara girmeyip rahatlıkla bilgisayrınızdan sarz edebilirsiniz

gelelim sadete bu haftasonuda hepsi buradadan siparişi vermeyi dusunuyorum,

• arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var..
    bu cihazda wifi var ve sanırım üst mesajlarda yazıldığı gibi skype yüklenebiliyor..
    Skype'a wifi ile bağlanıp başka bir kişi ile wifi üzerinden görüşme yapabiliyormuyum acaba..
    Gprs veya başka bir bağlantı zorunluluğu yok değil mi??
    Eğer öyleyse bu aletten 2 tane alıp birini nişanlıma vereceğim..
    İkimizinde çalıştığı yerlerde wifi var.. Gün içinde wifi üzerinden ücretsiz konuşursak, kontura ayıracağımız para azalacak..
    Konu ile ilgili yorumlarınız bekliyorum..
    Saygılarımla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rfuysen

arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var..
    bu cihazda wifi var ve sanırım üst mesajlarda yazıldığı gibi skype yüklenebiliyor..
    Skype'a wifi ile bağlanıp başka bir kişi ile wifi üzerinden görüşme yapabiliyormuyum acaba..
    Gprs veya başka bir bağlantı zorunluluğu yok değil mi??
    Eğer öyleyse bu aletten 2 tane alıp birini nişanlıma vereceğim..
    İkimizinde çalıştığı yerlerde wifi var.. Gün içinde wifi üzerinden ücretsiz konuşursak, kontura ayıracağımız para azalacak..
    Konu ile ilgili yorumlarınız bekliyorum..
    Saygılarımla..

bu telefonun üretilme amacı zaten voip, skype biraz sorunlu çalışıyor ama fring diye bir program var gayet başarılı, hem gtalk,msn ve skype destekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.