Şimdi Ara

>>> HP HDX18 ANA BAŞLIK <<< (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
1
Favori
16.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçektan kaçırdınız...
  • millet ürünün piyasada olmadığını bilip neredeyse 2 katı fiyata satmaya çalışıyor karaborsaya düşmüş bu da :D
  • gerçekten gülünç bir durum
  • HDX lerden memnun almayan var mı?
  • İstanbul Bilişim HDX18T-1080US olan modelini Türkiye' ye getirmiş. Şu an garanti işlemlerini bitiriyorlar. 9 yada 10 Haziran gibi stoklarında ve satışa hazır olucaklar. Şu anda ön sipariş alıyorlar. 1 adet de ben ayırttım, hayırlısı bakalım.
  • Bende ve bi arkadaşımda hdx18 var 1 kac aylik tertemiz ciziksiz ve arena garantili 18" biraz buyuk geldi acikcasi satip 15.4 bisi almaya karar verdik. Sizce kac liradan satilabilir. Son stoktaki fiyati 2700tl idi.
  • 2500 den aşağı düşme derim. çünkü almak istiyen çok ama piyasada tükendi artık...
  • hdx18 imi tam 5 gün hiç kapatmadan kullandım hiç sorun olmadı ısınma fln da olmadı hp hdx serisini çok başarılı yapmış cihaz hakkını veriyor... iyiki almışım diyorum
  • Bende istanbul bilişimden hdx18 alarak aranıza katıldım arkadaşlar.Bir kaç gün kullandıktan sonra merak ettiklerinizi cevaplayabilicem.Ama şunu belirteyim gerçekten çok iyi bir cihaz.
  • aramıza hoş geldin hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle...
  • Arkadaşlar şubat sonu hp hdx 18 aldım teknosada fakat tam olarak 4320 TL ye aldım şuan hemen hemen yarısından bahsediyorsunuz nasıl oluyor anlamadım. Ayrıca makinada aşırı ısınma sorunu var 3d çalışmaktayım ve daha düşük özellikteki makinamla yapabildiğim işlemleri yaparken o kadar ısınıyorki kapanıyor makina...
  • nasıl ısınabiliyor yumuşak bir zemide veya rahat hava almayan biyerde mi kullanıyosunuz? ben saatlerce oyun oynuyorum tam 5 gün açık kulladım fakat aşırı ısınma olmadı... ve neden yarı fiyatına diyorsun? Hp hdx serilerini yaygınlaştırmak için kampanya yaptı ve ekonomik kriz sebebiyle indirimler oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeW xPlod

nasıl ısınabiliyor yumuşak bir zemide veya rahat hava almayan biyerde mi kullanıyosunuz? ben saatlerce oyun oynuyorum tam 5 gün açık kulladım fakat aşırı ısınma olmadı... ve neden yarı fiyatına diyorsun? Hp hdx serilerini yaygınlaştırmak için kampanya yaptı ve ekonomik kriz sebebiyle indirimler oldu...

ekstra bişey yapmıyorum masanın üstünde duruyor diğer cihazı nasıl kullanıyorsam bunuda aynı. o kadar ısınıyorki tuşlardan bile rahatlıkla hissedilebiliyor
  • çok şaşırdım. bugüne kadar öyle aşırı ısınma şikayeti duymadım bir sorun olabilir...
  • hdx serilerı için bios dan işlemci fanını sürekli acık olarak tutun.orj bios da kapalı geliyor. yoksa ısınıyor makina.
    seçeneği göreceksiniz zaten bios da
    fan kendini ayarlıyor zaten.
    saygılar..
  • ARKADAŞLAR HDX18-1080ET İSTANBUL BİLİŞİM FİYATI ŞUAN

NAKİT: 2440.00 TL

Türkiye Finans Türkiye Finans Card 15 - 180,80 TL
    HSBC Advantage Card 12 - 226,00 TL
    Akbank Axess Card 12 - 226,00 TL
    Citi Bank Citi Card 12 - 226,00 TL
    Bank Asya Asya Card 10 - 271,20 TL
    İş Bankası Maximum Card 9 - 301,34 TL
    Finans Bank Finans Card 10 - 271,20 TL
    Garanti Bonus Card 9 - 301,34 TL
    YapıKredi World Card 5 - 542,41 TL

ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA DUYRULUR
  • İstanbul Bilişim gerek uyguladıkları satış stratejisi ile olsun gerekse müşterilere yaptığı muameleyle benim gözümden düşmüş durumda. Ben, bir arkadaş ve daha önceden yine bu forumda olan bir arkadaş yaşadığımız tecrübeleri yazmıştık. Birincisi adamlar haftalardır stokta olmayan ürünü internete koyup en ucuzu bizde ayağı yapıyorlar. İkincisi o yok diye size 2,5 milyarlık laptopu kakalamaya calısıyorlar. (şahsen bana 1,600 lük cihaz yerine 2,5lugu yedirmeye calıstılar daha iyi diye). Üçüncüsü 3-4 tane ürün sordum arka arkaya hiçbiri stokta yok dendi. Müşteri hizmetleri ile konustum hp 1144 var mı, yok dedi, 1146 var mı, yok dedi, 1115 var mı, yok dedi. Var olan bir şey var mı diyorum. Size sonynin 2.5 milyarlık su modelini önerelim diyor. Döndüm o ürün performans acısından ne bunlarla yarısır ne de o fiyata değer dedim. Kusura bakmayın ama kampanyadaydı ürünler bitti dolayısıyla alamazsınız oh oh havasında bir mail geldi e-posta adresime.

O gün bugündür kendileriyle alışveriş yapmam. Ayrıca yine duyduğum kadarıyla garantileri kendileri veriyorlarmış. (ben olayı anlattım yorum sizin, fikir sahibi olun diye yazdım)

• WaRMaSTeR açıklama için teşekkürler...

arkadaşlar HDX inden memnun kalmayan yok galiba onuda geçtim sorunu olan yok mu yaw kimse bişey yazmıyor foruma HDX le ilgili bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaskayi

ARKADAŞLAR HDX18-1080ET İSTANBUL BİLİŞİM FİYATI ŞUAN

NAKİT: 2440.00 TL

Türkiye Finans Türkiye Finans Card 15 - 180,80 TL
    HSBC Advantage Card 12 - 226,00 TL
    Akbank Axess Card 12 - 226,00 TL
    Citi Bank Citi Card 12 - 226,00 TL
    Bank Asya Asya Card 10 - 271,20 TL
    İş Bankası Maximum Card 9 - 301,34 TL
    Finans Bank Finans Card 10 - 271,20 TL
    Garanti Bonus Card 9 - 301,34 TL
    YapıKredi World Card 5 - 542,41 TL

ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA DUYRULUR

Büyük ihtimal stokta yoktur bu ürün. Size şunu verelim derler soracak olursanız.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.