Şimdi Ara

>>> HP HDX18 ANA BAŞLIK <<< (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
1
Favori
16.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum. HP bu doğasında var sanırım :)
  • bunların yeni modeli varmı? sıfır almayı dusunuyorumda
  • malesef , hdx serisi ürünü cıkarmıolar artık

envy serisine önem veriyor hp , pavilion lar var ztn malum
  • keske yeni modeli olsa dk durmaz alırdım.
  • Hayatimda kullandigim en iyi laptoptu hdx 18 uzerinw cay dokuldu tus takimlari yapis yapis oldu ekranda leke olustu girltti dedim pc servisr yolladim yapilsin diye 400 500 tl yi gozden cikarmistim 30 is gunu ucinde yapilmadi para iadesi istedim 40 45 gun icinde 2170 lira hesabi yattigini gorunce sok olmustum ;) o gun bugundur hdx 18 kalitesinde pc gelmedi almadigim sony serisi kalmadi en keali bunin yanins yaklasamazdi parasini sonuna kadar helal ediyor yenisi ciksa 1 dakika dusunmezdim .....
  • ben kullanıyorum hala HDX18'imi :)
  • Merhaba arkadaşlar.

HDX18'imin bataryası bozuldu. Yeni batarya nereden temin edilebilir? HP'nin sitesinde göremedim. Amazon'da Anker marka muadil ürün var, orijinalinden ucuz ancak Türkiye'ye göndermiyorlar (her halde batarya olduğu için). Orijinal HP batarya çok pahalı ise başka markalar ile deneyimi olan var mıdır?

Teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMaestro

Merhaba arkadaşlar.

HDX18'imin bataryası bozuldu. Yeni batarya nereden temin edilebilir? HP'nin sitesinde göremedim. Amazon'da Anker marka muadil ürün var, orijinalinden ucuz ancak Türkiye'ye göndermiyorlar (her halde batarya olduğu için). Orijinal HP batarya çok pahalı ise başka markalar ile deneyimi olan var mıdır?

Teşekkürler....

Hp'nin türkiye ve worldwide destek hattına mail atmanızı öneririm. Sizin için teknik servise gönderebilirler almanız adına ancak o şekilde temin edilebilir orjinal olanı
  • ARKADAŞLAR MRB TEMİZ BİR HP HDX 18 ALMAK İSTİYORUM. SATAN VAR MI ACABA
  • quote:

Orijinalden alıntı: TİMSAH58

ARKADAŞLAR MRB TEMİZ BİR HP HDX 18 ALMAK İSTİYORUM. SATAN VAR MI ACABA

Selamlar,
    Ben satıyorum. Detaylar için özelden mesaj atabilirsiniz
  • merhabalar
    hp hdx18 laptopta ram leri yükseltmek(8 veya16 gb) ve 250 gb hdd lerden birini veya ikisini ssd yapmak mümkün müdür ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.