Şimdi Ara

>>> HP HDX18 ANA BAŞLIK <<< (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
1
Favori
16.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun bir süredir forumdan ayrıydım. ;Ancak bugün itibari ile geri döndüm ve dönüş içinde bugün elime ulaşan HDX18'i kullanıyorum NeW xPlod' un dediği gibi notebook canavar gibi. Şahsen sadece katı modelleme için almama rağmen bu gidişle bir kaç oyunda oynatacak bana. Ekran kalitesi 10 numara. Isınma yok. Ses kalitesi muazzam. Başka ne denebilir ki.
  • Arkadaşlar ben bu cihaz için bir çanta bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: DIABLOS

Arkadaşlar ben bu cihaz için bir çanta bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum .

Türkiye'de bulman zor.Hp'nin ABD sitesinde HDX18'e özel çantalar var oradan sipariş edebilirsin
  • +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.a.a.N

burada buldum
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/Pavilion_HDX18T-1080US-4-GB-HP-DUNYASI,9042.html
    ist. bilişim güvenilir mi?

Bulduğun ürün stoklarda yok ve garanti İstanbul Bilişim'den.Paralel ithalat olarak getirilmiş.Çünkü Tr'deki modellerin sonunda ET eki olur...
  • NeW xPlod senden bir şey isteyeceğim msn'den ulaşabilirmisin bana. goksin_kasikci@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIABLOS -- 7 Mayıs 2009; 9:35:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DIABLOS

NeW xPlod senden bir şey isteyeceğim msn'den ulaşabilirmisin bana. goksin_kasikci@hotmail.com

ee sormucakmısın
  • arkadaşlar suan hp 6000 kasası kullaniyorum ve çok sorunlu bildiğiniz üzere... bu makineyi alırkende herkes cok super soyle boyle dendi herkesin elinde patladı. cogu kisi para iadesi aldi biz alamadik.. simdi yeni notebook bakiyorm ve hdx serisi beni cezbetti. ama hem stok sorunu var suan hemde yine hp magduru olurmuyum
  • ben pişman olmadım... bende hp mağduruydum bir daha hp almıcam demiştim taa ki hdxleri görene kadar çok araştırdım ve aldım çokta memnunum sorun çıkarmadı şimdiye kadar ve çevreden görenler bu nasıl birşey ya diyip hayran kalıyorlar
  • Bu ürünü uygun fiyatlı ve stoklarda bulunduğunda alan arkadaşlar gerçekten çok şanslı. Umarım yeniden benzer bir kampanya olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Necrophobia

Bu ürünü uygun fiyatlı ve stoklarda bulunduğunda alan arkadaşlar gerçekten çok şanslı. Umarım yeniden benzer bir kampanya olur.

katılıyorum
  • Kardeşim HDX18 geldiğinde bu ne böyle maaüstü alsan dha iyiymiş demişti ama bir gün kullandıktan sonra bendeHDX istiyorum demeye başladı. Ama hiçbir yerd bulamadık sadece arena getirebileceğini ama en az 45 iş günü süreceğini söyledi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Necrophobia

Bu ürünü uygun fiyatlı ve stoklarda bulunduğunda alan arkadaşlar gerçekten çok şanslı. Umarım yeniden benzer bir kampanya olur.

+++ Kesinlikle katılıyorum
  • ilk kurulumdaki duvar kağıdını nerden bulabilirim. Hp'nin kendi duvar kağıdı.
  • masa üstü sağ tıkla + kişiselleştirme tıkla + masaüstü arka plan tıkla = bütün sçenekler orada...
  • bu makina artık stoklara girmez mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: chesterx

bu makina artık stoklara girmez mi

hiç sanmıyorum... yeni modeller gelecektir...
  • Abi format attığım için şuan ne yazıkki sistemde mevcut değil. Sende varsa paylaşabilirmisin
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.