Şimdi Ara

>>> HP HDX18 ANA BAŞLIK <<< (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
1
Favori
16.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok acıklı; 02.10.2009'da 2.238TL'ye DV5-1006 aldım -.- gelde ağlama. İşin trajik yanı ürünüm serviste. Özellikleri çok ideal ama ekran boyutu biraz büyük geldi. Ama yinede çok güzel.
  • bu modelin . 20.1 inc olanını tavsiye edermisiniz arkadaşlar... bir takım tereddütlerim var...

ev içinde kulanıcam... taşıma sorunum yok... lakin üretimden kaldırıldığını okudum,acaba kaldırıma nedeni nedir , sorunlu bir ürünmüdür(en büyük tereddütüm bu)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERDM

bu modelin . 20.1 inc olanını tavsiye edermisiniz arkadaşlar... bir takım tereddütlerim var...

ev içinde kulanıcam... taşıma sorunum yok... lakin üretimden kaldırıldığını okudum,acaba kaldırıma nedeni nedir , sorunlu bir ürünmüdür(en büyük tereddütüm bu)

Forumda master88 nickli arkadaşımızda var ve oldukça memnun.Üretimden kalkmasının nedeni biraz eski model olduğu için olabilir(Centrino 1)
    Piyasada böyle f/p ürünü yok
    http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1209&u=HP

• quote:

bu modelin . 20.1 inc olanını tavsiye edermisiniz arkadaşlar... bir takım tereddütlerim var...

arkadaşım dediğin ürün fiyatına göre çok iyi şekli yeter zaten özellikleride gayet iyi tavsiye ederim
  • aslanemre ... özellikleri senin bilgisayarınla aşağı yukarı aynı ekran harici, centrino1 olduğundan eminmisin... içime bir kurt düştü şimdi...bilgisayar bileşenlerinden pek anlamam ama , insan alırkende iyisini almayı ister...

İşlemci Intel® Pentium® Core2Duo T9300 2.5 GHz 6 MB önbellek ... bu işlemci iyi değilmi şimdi
  • quote:

aslanemre ... özellikleri senin bilgisayarınla aşağı yukarı aynı ekran harici, centrino1 olduğundan eminmisin... içime bir kurt düştü şimdi...bilgisayar bileşenlerinden pek anlamam ama , insan alırkende iyisini almayı ister...

İşlemci Intel® Pentium® Core2Duo T9300 2.5 GHz 6 MB önbellek ... bu işlemci iyi değilmi şimdi

İşlemcisi çok iyi neredeyse T9400 ile aynı ama aralarındaki fark fsbleri ve saat hızları.T9400, 1066 mhz iken T9300 800 mhz
    Aşağıdaki link sana yardımcı olacaktır...
    http://www.notebookcheck.com/Mobile-Prozessoren-Benchmarkliste.1809.0.html

• quote:

aslanemre ... özellikleri senin bilgisayarınla aşağı yukarı aynı ekran harici, centrino1 olduğundan eminmisin... içime bir kurt düştü şimdi...bilgisayar bileşenlerinden pek anlamam ama , insan alırkende iyisini almayı ister...

İşlemci kötü değil gayet iyi bir işlemci tek farkı mimarisi P serisinden eski olması. Burdaki en önemli farkda P serisinden daha fazla enerji harcaması buda ev içinde kullanacaksan hiç önemli değil bence. Zaten 20' laptopu ne kadar taşıyabilirsin ki? Bende bu laptopu almayı düşünüyorum ciddi ciddi. Beni düşündüren ise çok büyük olması birde çözünürlüğünün full HD olmaması. 20 inç monitor yap 16 ve 18 inçdeki 1920x1080 çözünürlük özelliğini HDX9450 de yapma. Olacak şey mi bu! Bu laptopun en çok beğendiğim yanı ise ekran kartının çok çok iyi olması. Hala ikilemdeyim kararsızım daha iyi modeller gelir diye bekleyeceğim sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: OdeN

quote:

İşlemci kötü değil gayet iyi bir işlemci tek farkı mimarisi P serisinden eski olması. Burdaki en önemli farkda P serisinden daha fazla enerji harcaması buda ev içinde kullanacaksan hiç önemli değil bence. Zaten 20' laptopu ne kadar taşıyabilirsin ki? Bende bu laptopu almayı düşünüyorum ciddi ciddi. Beni düşündüren ise çok büyük olması birde çözünürlüğünün full HD olmaması. 20 inç monitor yap 16 ve 18 inçdeki 1920x1080 çözünürlük özelliğini HDX9450 de yapma. Olacak şey mi bu! Bu laptopun en çok beğendiğim yanı ise ekran kartının çok çok iyi olması. Hala ikilemdeyim kararsızım daha iyi modeller gelir diye bekleyeceğim sanırım

Boşuna bekleme bence zaten bunlar sınırlı bir seri çok özel bir bilgisayar.Hp şu sıralar HDX18'ler üzerine yoğunlaştı.Onlarda da en yeni ekran kartı Nvidia GT130 ddr3
    Abd sitesinden bakabilirsin.20" olanlar artık üretilmiyor
    http://www.shopping.hp.com/webapp/shopping/series_can.do;HHOJSID=3yR0JyyLT4BHnvvTsLpLyVPRQ44QQ32NdLKgBvdGnbnvJhvyjLdn!-1424403850?storeName=computer_store&landing=notebooks&a1=Brand&v1=HP+HDX

• Bekleme derken HP yi kastetmemişdim diğer markalardan çıkabilecek daha iyi ürünler olabilir demişdim. Şurası muhakkak ki GeForce 8800M GTX gibi bir ekran kartını diğer laptoplarda görmek çok zor. Ayrıca üretimden kalkmasıda bence bir avantaj kullanıcı için. Laptopda yapamıyacakları bir sorun çıkarsa (umarım çıkmaz) değiştirme şanslarıda yok haliyle yeni üretim bir laptop vermek zorundalar.
  • aslanemre58 senin dediğin hdx ler türkiye ye gelmeyecek... gelse bile 1 yada 2 model gelir oda o serinin üretimden kalkmasına yakın gelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KuTLuBeY- -- 25 Nisan 2009; 1:59:37 >
  • quote:

Bekleme derken HP yi kastetmemişdim diğer markalardan çıkabilecek daha iyi ürünler olabilir demişdim. Şurası muhakkak ki GeForce 8800M GTX gibi bir ekran kartını diğer laptoplarda görmek çok zor. Ayrıca üretimden kalkmasıda bence bir avantaj kullanıcı için. Laptopda yapamıyacakları bir sorun çıkarsa (umarım çıkmaz) değiştirme şanslarıda yok haliyle yeni üretim bir laptop vermek zorundalar.

GeForce 8800M GTX değil GeForce 8800M GTS dir. düzeltelim de okurlarımız yanlış bilgi edinmesiler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeW xPlod

quote:

Bekleme derken HP yi kastetmemişdim diğer markalardan çıkabilecek daha iyi ürünler olabilir demişdim. Şurası muhakkak ki GeForce 8800M GTX gibi bir ekran kartını diğer laptoplarda görmek çok zor. Ayrıca üretimden kalkmasıda bence bir avantaj kullanıcı için. Laptopda yapamıyacakları bir sorun çıkarsa (umarım çıkmaz) değiştirme şanslarıda yok haliyle yeni üretim bir laptop vermek zorundalar.

GeForce 8800M GTX değil GeForce 8800M GTS dir. düzeltelim de okurlarımız yanlış bilgi edinmesiler...

Hepsiburada da öyle yazmışlardı, ondan GTX yazdım. Kafam karıştı hangisi doğru acaba?

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-hdx9450-core-2-duo-t9300-2.5ghz-20.1-3072mb-320gb-tasinabilir-bilgisayar-ch962ea/productDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd72701

• Doğrusu GTS imiş alttaki link kendi sitesine ait.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01502885&lc=en&dlc=tr&cc=tr&product=3767573&lang=tr

Product Name HDX9450ET
    Product Number CH962EA
    Microprocessor 2.5 GHz Intel Centrino processor technology Intel Core 2 Duo processor T9300
    Microprocessor Cache 6 MB Level 2 cache
    Memory 3072 MB (1 x 1024 MB + 1 x 2048 MB)
    Memory Max Up to 4 GB DDR2 (Up to 1 GB may not be available due to 32-bit operating system resource requirements)
    Video Graphics NVIDIA GeForce 8800M GTS
    Video Memory Up to 1791 MB (512MB dedicated)
    Hard Drive 320 GB (2 x 160 GB) (5400 rpm)
    Multimedia Drive Blu-Ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer
    Display 20.1” WSXGA+ High-Definition HP Ultra Brightview Widescreen Display (1680 x 1050)
    Network Card Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
    Wireless Connectivity Intel PRO/Wireless 4965AGN Network Connection

Bluetooth
    Sound Altec Lansing speakers with integrated sub-woofer; Native External Speaker Configurations Ports: Rear, Center/Sub, Front

3D Sound Blaster Pro compatible sound 16 bit integrated
    Keyboard Full size desktop keyboard (with separate numeric keypad layout)
    Pointing Device Touch Pad with On/Off button and dedicated vertical Scroll Up/Down pad, volume control, mute buttons, 2 Quick Launch Buttons
    External Ports

* 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards
    * 4 USB 2.0
    * 1 HDMI connector
    * 1 eSata connector
    * 1 VGA port
    * 1 RJ45 ethernet connector
    * S-video Capture input
    * 1 headphones-out
    * 1 mic-in
    * 1 IEEE 1394
    * remote control infrared port (remote optional)
    * integrated stereo mic
    * cable docking connector

Dimensions 47.5 cm (L) x 33.95 cm (W) x 5.85 cm (min H/max H)
    Weight 7.05 kg (15.5 lbs)
    Security

* Integrated finger print reader

Power

* 180 W AC Power Adapter
    * 9-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery

What's In The Box HP Pavilion WebCam with Integrated Microphone

Dockable remote

TV Tuner DVB-T

• quote:

aslanemre58 senin dediğin hdx ler türkiye ye gelmeyecek... gelse bile 1 yada 2 model gelir oda o serinin üretimden kalkmasına yakın gelir...

Yeni seriler gelebilir.Belki onun için çok indirim yapılıyordur.HDX18-11xx serisi olarak
  • bu ürünü nerde bulabiliriz? eskişehir'de aradım mediamarkt'ta hdx16 var fiyatı 2777 tl
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.a.a.N

bu ürünü nerde bulabiliriz? eskişehir'de aradım mediamarkt'ta hdx16 var fiyatı 2777 tl

arkadaşım artık soranlara satıcı sölemekte zorlanıyoruz çünkü ürün hiçbir yerde yok stoklar tükenmiş durumda. ama biyerden bulursam konuya eklerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslanemre58

quote:

aslanemre58 senin dediğin hdx ler türkiye ye gelmeyecek... gelse bile 1 yada 2 model gelir oda o serinin üretimden kalkmasına yakın gelir...

Yeni seriler gelebilir.Belki onun için çok indirim yapılıyordur.HDX18-11xx serisi olarak

illaki gelecek yeni seriler...

• hdx16 ve hdx18'ler ne yazıkki tükendi

zaten çok az sayıda gelmişti.

büyük ihtimalle tekrar gelecektir bu ürünler ancak ne zaman gelir bilinmiyor.

bende hdx18 bulsam alacam :)

gerçi şuna da akıl kaymıyo değil: http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1209&u=HP%20Pavillion%20HDX9450ET
  • balıkesir akçayda tv kartını ayarlıyamadım.yardımcı olursanız sewinirimm...
  • DVB-T teknolojisi şuan için sadece istanbul ve ankara da TRT 1 TRT 2 TRT 3 TRT INT kanlları yayındadır... başka yayın türkiye de henüz yok...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.