Şimdi Ara

Hp 2014 problemi (acil yardım lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an şirketimiz de yazıcı olarak hp 2014 kullanıyoruz. Ancak şöyle bir problemim var. Bu yazıcı benim bilgisayarımda kurulu ve ağ vasıtası ile şirketteki herkes bu yazıcıdan çıktı alabiliyor (yazıcı sorun çıkarmassa tabi). Yazıcıyı kurduktan sonra kendisine "Kopya1" adında yeni bir kopya oluşturuyor. Yazıcılarıma baktığım zaman iki tane hp2014 yazıcı görüyorum. Yazdırmak istediğim zaman hangisinin o an çalıştığını bilemiyorum çünkü sürekli değiştiriyor kendi kafasına göre. Eğer yanlış olanı seçersem bilgisayarı kitliyor. Gerçi doğru olanı seçsem bile çıktı alma işlemi bitene kadar yine kitleniyor. Sorunun bilgisayardan olduğunu düşünüp diğer şirketteki diğer bilgisayarlada kurup denedim yazıcıyı fakat aynı sorunlar yine devam etti. Bu yazıcıdan ağ bağlantılarımdaki kişilerin çıktı alması ise daha büyük bir işkence. Çünkü eğer yanlış yazıcıyı seçerlerse bilgisayarlarına reset atmaları gerekiyor genellikle.

Kendi oluşturduğu "Kopya1" adındaki yazıcıyı kaldırmayı denedim. Bu sefer hiç yazmıyo (küsüyo sanki ).

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Acil cevap bekliyorum. Her gün yazıcıyla uğraşmaktan helak oldum

Şimdiden teşekkür ederim...

• Yok mu yardım edebilecek
  • enteresan bir durum bu ,olayı çözemedim servis yardımı almalısın bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.