Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.967
Cevap
56
Favori
357.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngilizce öğrenmek için izlemiştim bir ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=lDM-i_7PwhU arkadaşlar böyle bi video gördüm ama film mi geliyo 2020 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: z21

https://www.youtube.com/watch?v=lDM-i_7PwhU arkadaşlar böyle bi video gördüm ama film mi geliyo 2020 de
    Fake bu hocam ama kim yaptıysa güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Fake bu hocam ama kim yaptıysa güzel olmuş

Alıntıları Göster
    üzdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krogoth

İngilizce öğrenmek için izlemiştim bir ara.
    İyi midir ingilizce için hocam

• Hep dram hep uzun soluklu mindfuk diziler sonrası kendime sitcoma vermek istedim HIMYM oldu 3.sezonu yariladik çok sevdim ben bu sitcom olayını :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

asla böyle bir hayatın ve arkadaş grubun olmayacağını öğrenmek adama çok koyuyor.

Alıntıları Göster
    Üzülerek verdim artını. Friends ve bu dizi çok fena işledi içime nedense.

• Challenge accepted..

• ilk sezonu bitirdim fazla güldürmese de akıp gidiyor o yüzden zaman geçirmek için birebir

barney ve ted olmasa izlenmez bu arada ağlak marshall ve lily ekrana her çıktığında ekrana kafa atıyorum
  • diziyi daha yeni ilk defa izliyorum inanamayacaksınız belki

çevremde hep duyardım 4.kez izliyorum şöyle böyle. Dedim bir bakayım bari ayıp olmasın, çok eğlenceliymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

ilk sezonu bitirdim fazla güldürmese de akıp gidiyor o yüzden zaman geçirmek için birebir

barney ve ted olmasa izlenmez bu arada ağlak marshall ve lily ekrana her çıktığında ekrana kafa atıyorum
    Belli bi yerden sonra marshall tek başına taşıyor diziyi. Bu fikrinin değişeceğinden adım kadar eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Belli bi yerden sonra marshall tek başına taşıyor diziyi. Bu fikrinin değişeceğinden adım kadar eminim

Alıntıları Göster
    2. sezon ortasındayım şimdiden değişti bile o saf halleri, barneyle olan dalaşmaları falan güldürmeye başladı

---------------------------------

2x16 ve 2x17 müthiş bölümlerdi

o araba sürme sahnesi ve tek kişilik piyes enfesti baya güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 13 Şubat 2020; 18:37:4 >

• Friends ve himym benim için efsane dizilerdir. espri yetenegini geliştirmek isteyenler mutlaka izlesin
  • ve bitti final sezon her ne kadar sıkmadan izletse bile işlediği konunun rezalet olduğu gerçeğini değiştirmiyor

22 bölüm düğün izlet 23. bölümde 1 dakikada boşandır lol xd

1 ay falan sürmüş bitirmem, uzun süre uzun dizi bakmam gibi

ayrıca idolüm naked manin taktiğini uygulamadan bu dünyadan göçmek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 15 Mart 2020; 9:49:12 >
  • Final bence güzeldi. Nedeni spoilerda.

Ben ilk bölümden beri Ted ile Robin'in bir araya gelmesini isteyen tayfadanim. Fakat çocukların ilk sezondan beri sonu bildikleri düşünüldüğünde mavi gözlü, sarı saçlı çocukların annesi ne Robin ne de Tracey olmadığı apaçık ortada idi. Birkac yerde daha okumuştum sezonlar uzayınca değişikliğe gidilmiş diye. Çocukların annesi bana göre Victoria olmali idi. Diğer adaylar zayıf ama Stella veya Zoey de olabilirdi.
    Bu çıkarimlarim çocukların mavi gözlü, sari saçlı olmasina bağlıdır.

Ben kesinlikle sonunu begendim çünkü Tracey'e bir turlu isinamadim. Robin ile bir araya gelmeleri güzel oldu.
    Alternatif sonuda izledim. Ama final bolumu daha hosuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 3 Mayıs 2020; 18:10:48 >

• Dizinin şöyle güzel bi özelliği var. Diyelim ki yemek yaptınız ve 20 dakikalik bi açığınız var, boş boş dğeilde bi şeyler seyrederken yemek istiyorsunuz, HIMYM biçilmiş kaftan. Tüm sezonlar arasından rastgele bir bölüm açın ve izlemeye başlayın.

Ancak şöyle bi üzücülük oluyor, eğer son sezonlarda başladıysanız, wtf bu dizi biteli o kadar olmuş mu diyorsunuz. 6 yıl olmuş çünkü biteli :(
  • Ramazanda başlamıştım şimdi yeni bitti, fena boşluğa düşüyor insan sıcağı sıcağına yeniden başlıyorum

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chelonian -- 3 Ağustos 2020; 5:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Ted'in çıktığı en güzel kız zoey, barney'nin ise nora'ydı bence.
    Bence Ted'in ciktigi en güzel kiz Victoria'ydi. Hatta iclerinde en tatli kisilige sahip kisi de oydu.
  • özlüyoruz
  • 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.