Şimdi Ara

House M.D. (2004-2012) - BİTTİ (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.828
Cevap
23
Favori
156.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırsat varsa bakın. Sağlıkla ilgili olmasında rağmen unutulmaz bir dizi oldu, her kesim sevdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • izlemeden önce 8 sezon kim izleyecek diyordum fakat çok başarılı bir dizi. Dr house gibi bir karakteri sevmemek mümkün değil.
  • Başladım şöyle 3 bölüm izledim de sardı bayağı.House,Sherlock'un doktor olmuş hali gibi bir karakter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyalogları bile zekice hazırlanmış dizi.efsanedir.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam bulabildiniz mi acaba ?

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Yok hocam istediğim kalitede bulamadım , amazon prime de güzel kalitesi ama netflixe göre cok zayıf o yüzden üyeliği devam ettirmedim.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Netflix'de yok şuan house kaldırmışlar

DVD almak kaldı tek çare o halde

• 2005 izlemeye başlamıştım her sezonu izlemişim dir her bölüm sonu bir tekrara dayanır ama yine de kendini izletir.Hugh Laurie iyi bir ingiliz oyuncu performansı gösteriyor zaten dizi onun üstünden gidiyor..Bu arada kendisi 4 yada 5 yıl önce konsere gelmişti ülkemize çok da kaliteli bir program olmuştu kiss on fire başlayınca diziden olan hayranlık tavan yaptı
  • doktor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1ms0n

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dizidekilerin çoğu sallama, bilgin olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x5

Dizi çok güzel çok güzel de doktorlar sabahtan akşama kadar hastanede volta atıyorlar. Hastane nasıl para kazanıyor anlamadım. Ayrıca House Allah'tan hastalarla konuşmuyor çünkü demek konuşsa hastaların kafası 1 milyon olacak. Bir de bir hastayla her konuştuğunda ''Hastayla mı konuşuyor bu?'' diye şaşırıyorlar sözde. Belli ki dizi sonuna kadar daha epey ''şaşıracaklar''

1x7

Benim Amerikan dizilerinden anladığım kadarıyla Amerikalıların anaları yok babaları yok dayıları halaları yok kardeşleri yok kuzenleri yok yok da yok. Çünkü izlediğim hemen bütün Amerikan dizilerinde karakterler akrabasız. Kadın ölmek üzere ortada ne ana var ne baba. Walter BB'de kanser oluyor arayan soran yok. Sadece bu dizide değil ki bütün Amerikan dizilerinde aynı mesele. Kardeşim sizi leylekler mi getirdi anlamıyorum ki?

1x14

Kadın Kalp nakli ameliyatından yüzünde hafif bir makyajla uyanıyor... Demek ki bu tip salaklıklar Türk dizilerine özgü değilmiş. Ben öyle sanıyordum.

1x17

inş gerçekten de gitmiştir ve umarım geri gelmez güzelliğinden başka hiçbir şeyi olmayan gıcık kadın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 18 Mayıs 2019; 16:31:46 >

• En son bölümün ismini yanlışlıkla gördükten sonra ve TVTİME’da 17. bölümün yorumlarını okurken insanlara spoiler vermekten zevk alan 10-15 yaşındaki gerizekalılar yüzünden son bölümde House’un öleceğini tahmin ediyorum. Spoilerlı yorumları anında okumayı bıraktım ama aklımda o fikir oluştu bir kere. Ölse de ölmese de içim de kalacak. Allah insana beyin vermeli; “Ben spoiler yedim siz de yiyeceksiniz” diyen bir gerizekalı ötesi görmüştüm Twitter’da... Allahım yarabbim... Bu, ezikliğin hangi seviyesidir Yarabbim!?

Mal oğlu mallar

1x19

Geri geldi tipini ....

2x1

Ulan bu Cameron’a ne olmuş böyle bir anda? Aşık oldum lan fıstık gibi olmuş resmen. Tam bir seksi beybi olmuş Bu sanki bu kadar güzel değildi? Evrim geçirmiş resmen. Belli ki paraya voleyi vurunca 2. sezona kadar bazı estetik ameliyatlar geçirmiş bence. Paran varsa huzur var kardeş kadın resmen meleğe dönüşmüş. uuuu seksi beybi

2x2

Bu ne la? Hadi kız küçük mal bişey. 9 yaşındayken ben önümdekinin ne işe yaradığını bilmiyordum bu öpüşmeyi merak ediyor. 30 yaşında adama beni öp diyor o da öpüyor mu? Midem kalktı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 21 Mayıs 2019; 2:4:32 >

• Konuyu hortlatıyorum da az önce mutfağa girince tesadüfen gördüm House'dan uyarlama yeni dizi yapmışlar, dizinin sonunu söyledim direkt anneme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Konuyu hortlatıyorum da az önce mutfağa girince tesadüfen gördüm House'dan uyarlama yeni dizi yapmışlar, dizinin sonunu söyledim direkt anneme
    Bende yeni denk geldim birebir kopyası gibi duruyor izlemedim henüz baya merak ettim gerçekten.
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    8-9 yıldır yerli dizi izlemiyorum, bence house'ı tekrar izleyin daha iyi
  • Senin düşüncen senin zevkin.

• Tekrar başladım, izleyeceğim. Bundan sonra yalnız dünyamda yalnız kendi hedeflerim var. O kadar değer verdik ki olmayacak insanlara...

Neyse bakalım, geçen sene bu zamanlarda yaptığım şeye döndüm. Hayatım bir reklam arasının ardından devam ediyor.
  • Bu zamana kadar birçok yabancı dizi izledim ve en önemli olanları izlediğimden ve izleyecek dizi kalmadığından yakınıyordum taa ki House M.D. ile karşılaşana kadar. Bir hafta oldu ilk 3 sezon bitti nerdeyse. İlk başlarda medikal drama olduğu için uzak duruyordum fakat bir cesaretle başladım şimdi başından kalkamıyorum. Dizide her karakter çok iyi yansıtılmış özellikle Gregory House rolündeki Hugh Laurie. İnsan izlerken Allison Cameron rolündeki Jennifer Morrison ablamıza da aşık olmuyor değil Dizi başladığında 25 yaşındaymış, yakın zamanda katıldığı talk showlara ve instagramına falan baktımda 40 yaşına gelmiş zamanın kimseye acıması yok gerçekten. İzlemeyi düşünenler varsa düşünmeyi bıraksın başlasın direk.
  • Arkadaşlar hangi bölümde hangi hastalığa baktıklarının listesi varsa atabilir misiniz? Hekimoğlu versiyonunda son bölümdeki hastalığı öğrenmezsem deliricem ne olabilir diye düşünüyorum dünden beri:(

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.