Şimdi Ara

House'da Geçen Bir Hastalığı Bulmam Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • imaginerr (2 mesaj) Leopold Fitz (2 mesaj) Nelth. (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> House'da Geçen Bir Hastalığı Bulmam Lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    20 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar,ben bir kısa film senaryosu yazıyorum ve bu dizideki bir bölümde geçen bir hastalık aklıma geldi onun üzerinden ilerliyorum. Ancak hastalığın ne olduğunu bilip senaryoyu daha sağlam temellere oturtmam lazım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Şuan House izleyenler hafızasına güvenenler aşağıda anlattığım hastalığın geçtiği sezon,bölüm hatırlayıp yardımcı olurlarsa on numara olur.

- Bölümde bir adam hatırlayamadığım semptomlarla hastaneye kaldırılıyordu ve hastalığı House bulup çözdükten sonra adam daha zeki birisi oluyordu. Yani hastalık aslında adamda zeka geriliği -IQ düşüklüğü gibi bir şey- yapıyordu. Adam iyileştikten sonra sevgilisinin salaklığının falan farkına varıyordu zekalar uyuşmuyordu gibi şeyler hatırlıyorum. Tekrar hasta yaşamaya mı devam etmek istiyordu öyle bişeyler vardı herhalde de ben izleyeli çok oldu.

Sezonu falan da hatırlasanız ben bölüm bölüm aramaya razıyım. Teşekkürler şimdiden.

|
    |

• Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Ben biliyorum
  • Teğmen
    117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Ben biliyorum

Ben biliyorum yazacağına direk cevabı vereydin ya
    |
    |
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Biraz aramanı istemiştimhttp://house.wikia.com/wiki/James_Sidas burada tüm detaylar var
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Biraz aramanı istemiştimhttp://house.wikia.com/wiki/James_Sidas burada tüm detaylar var

Ne kadar teşekkür etsem az dostum. Sağol,varol. house.vikia.com'dan da haberim yoktu sayende aydınlanmış oldum.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.