Onbaşı
03 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Model m8s dostlar. Genelde ısındığı zaman aşağıdaki gibi pil işareti üzerinde ünlem çıkıyor. Bu bir uyarı mi arıza habercisi mi merak ettim. Bilenler bilgilendirirse sevinirim.

Antidepresan kullanan, kullanmayan herkesi bilgi paylaşımına davet ediyorum. Konu dışı özel ciddir, ciddi olalım.
Silinsin.
Yaklaşık bir senedir evimdeki kablosuz bağlantıya her girişimde şifreyi tekrar yazıyorum, şifre kaydedilmiyor. Ağ bağlantıları kısmındaki "Kablosuz ağları yönet" bölümü de hep boş. Kendim ağ oluşturayım diyorum defalarca denemiş olmama rağmen her defasında "beklenmeyen bir hata" uyarısı alıyorum.
Arada bir sorunu çözmek için uğraşayım dedim hiç bulamadım çözümümü bir size danışayım dedim.
Birini severiz ama imkansızdır,
Hayatımızı geçirmek istemediğimiz bir bölüm okuruz,
Çevremizdekiler garip gelir,
Tam kafamıza göre olan hatunlar mesela bizi kafasına göre görmez,
Ailemiz düşünce,yaşama şeklimizi beğenmez hep irdeler,
Para,marka,eşya,mülkiyet hırsını bir türlü anlayamayız
Her yerde de karşı çıkarız böyle düşünenlere.
Marjinal derler bize,aykırı,anarşist...
Bir kısmın zengin olup diğerlerini yönetme hırsını anlayamayız mesela,
Hayatı anlamak isteyip fizik,kozmoloji araştırmamız çok garip gelir birilerine.
Kitap okumamız sadece entekektüelliğimizdendir.
Çekilmez yani hayat...

Ama bırakıp gidemeyiz sevdiklerimizi.
Öyle de erdemliyiz hani, öyle de delikanlı.

Ne yapmalı peki ?

* Kafam fena güzel dostlar. Belki vardır benim gibi güzeli de paylaşırız dertlerimizi.
Güzel olsun geceniz.
Arkadaşlar,ben bir kısa film senaryosu yazıyorum ve bu dizideki bir bölümde geçen bir hastalık aklıma geldi onun üzerinden ilerliyorum. Ancak hastalığın ne olduğunu bilip senaryoyu daha sağlam temellere oturtmam lazım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Şuan House izleyenler hafızasına güvenenler aşağıda anlattığım hastalığın geçtiği sezon,bölüm hatırlayıp yardımcı olurlarsa on numara olur.

- Bölümde bir adam hatırlayamadığım semptomlarla hastaneye kaldırılıyordu ve hastalığı House bulup çözdükten sonra adam daha zeki birisi oluyordu. Yani hastalık aslında adamda zeka geriliği -IQ düşüklüğü gibi bir şey- yapıyordu. Adam iyileştikten sonra sevgilisinin salaklığının falan farkına varıyordu zekalar uyuşmuyordu gibi şeyler hatırlıyorum. Tekrar hasta yaşamaya mı devam etmek istiyordu öyle bişeyler vardı herhalde de ben izleyeli çok oldu.

Sezonu falan da hatırlasanız ben bölüm bölüm aramaya razıyım. Teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar,
D&R, kitapyurdu, idefix gibi birçok kitap sitesindeki indirimleri hergün takip edip bu sitede yayınlıyoruz.
İndirimlerin yayınlanmasının yanısıra kültür sanat dünyasındaki haberleri paylaşmaya çalışacağız.
Daha yeni bir site forum açtık ama henüz kimse yok.
Lafın kısası kitap seven herkesi bekleriz.

www.kitapcenter.net
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Edebiyat, Bilim, Müzik, Sinema, Teknoloji, İdeoloji
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 102
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.345 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 78 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.