Şimdi Ara

Hotpoint-Ariston AQ93F29EU Çamaşır Makinesini Kullanan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
31.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 51 Cm En 37.5 Cm Derinlik onda yazacaktım konunun ustunden zaman gecince yazmadım
  • arkadasım bu makınanın bı alt modelini kullanıyorum 5 senelik evliyim ve 5 senede hiç sorun yaşamadım,süper yıkıyo cokta sessız senın alcagın yada aldıgın daha da ust modelı emınım dahada iyidir,ariston olan buz dolabımdan memnun degldım qadrıo modelıydı ve cok tasındık kötü bı sekılde özensız taşıdılar sonrada sorun cıktı garantıde bttı ve bze fazlaya mal olcagını ogrendık ve dolabı dgştırdım,günlerdir bu forma bakıyorum ve yenı uye oldum buzdolabı almıstım ve yorumları okuyayım dedım dolabım bosch kgn 72 sersinden cogu kişide memnun oldugu için aldım ama hangı topıge grsem sanırım yönetıcı arkadas o konuşan süreklı bosch un o modelını almayın dayanıksız ,kalıtesız gbi taraflı yorumları okudum ve süreklı bı samsung onermesı açıkcası anlamadım,heryerde bı tutturmusunuz samsung bu ne yani,ınsanlar burda gercekten kullanıp yorum yapan ınsanların tecrubelerını ogrenmek ıcın bakıyo bıkaç kişinin kullanmadan konusmasına dgl herkez memnunsa kullanmayanlara ne oluyo onlar nıe karalıyo o modeli aldınız mı kullandızmı yada arıstonu,hemde bosch gbı bır markayı,kaç kişi 2500 lirasını çöpe atmak ıster,performansı kötü dedgınız buzdolabı süper bı sogutmaya hakım,ayrıca sessız,alcak olanlarada yanlış yönlendırme lütfen yapmayın samsung un nelerını kullandınız acaba bu kadar yogunlastınız illlede o gbi,saçmalık bska bse dgl,ayrıca arıston dedgm gbi makınem ve cokta memnunum kımseye bakmayın kendınız alın ve kullanın çünkü en gzl tecrube sizinki olacaktır taraflı ınsanların dgl...

• quote:

Orijinalden alıntı: sedaras

arkadasım bu makınanın bı alt modelini kullanıyorum 5 senelik evliyim ve 5 senede hiç sorun yaşamadım,süper yıkıyo cokta sessız senın alcagın yada aldıgın daha da ust modelı emınım dahada iyidir,ariston olan buz dolabımdan memnun degldım qadrıo modelıydı ve cok tasındık kötü bı sekılde özensız taşıdılar sonrada sorun cıktı garantıde bttı ve bze fazlaya mal olcagını ogrendık ve dolabı dgştırdım,günlerdir bu forma bakıyorum ve yenı uye oldum buzdolabı almıstım ve yorumları okuyayım dedım dolabım bosch kgn 72 sersinden cogu kişide memnun oldugu için aldım ama hangı topıge grsem sanırım yönetıcı arkadas o konuşan süreklı bosch un o modelını almayın dayanıksız ,kalıtesız gbi taraflı yorumları okudum ve süreklı bı samsung onermesı açıkcası anlamadım,heryerde bı tutturmusunuz samsung bu ne yani,ınsanlar burda gercekten kullanıp yorum yapan ınsanların tecrubelerını ogrenmek ıcın bakıyo bıkaç kişinin kullanmadan konusmasına dgl herkez memnunsa kullanmayanlara ne oluyo onlar nıe karalıyo o modeli aldınız mı kullandızmı yada arıstonu,hemde bosch gbı bır markayı,kaç kişi 2500 lirasını çöpe atmak ıster,performansı kötü dedgınız buzdolabı süper bı sogutmaya hakım,ayrıca sessız,alcak olanlarada yanlış yönlendırme lütfen yapmayın samsung un nelerını kullandınız acaba bu kadar yogunlastınız illlede o gbi,saçmalık bska bse dgl,ayrıca arıston dedgm gbi makınem ve cokta memnunum kımseye bakmayın kendınız alın ve kullanın çünkü en gzl tecrube sizinki olacaktır taraflı ınsanların dgl...

Bakın Arkadas memnun Hayırlı günlerde kullanırsın inş dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aggressor19

51 Cm En 37.5 Cm Derinlik onda yazacaktım konunun ustunden zaman gecince yazmadım

BU ÖLCULER KAPAK KAPALI IKEN EN Mİ ?VE DERİNLİĞİNE KÖRUK KISMI DAHILMI.
  • karsı kısımdan kazanın agz kısmına kadar ölçtum kapak camının bittigi yer yada elbiselerin konulacagı alanı aşmamaya çalıstım.
  • BİZ ARALIK AYINDA ALDIK VE KULLANIYORUZ.ACAYİP SESSİZ BİR MAKİNA.İLK ALDIĞIMIZDA ÇALIŞIRKEN EŞİME GİT BAK HİÇ SESİ ÇIKMIYOR BİRŞEY Mİ OLDU DEMİŞLİĞİM VARDIR O DERECE YANİ .YANLIZ TEK SORUN PROGRAM AYAR DÜĞMESİ BOZULDU VE 2 HAFTADIR BEKLİYORUM.SERVİS KONUSUNDA BİRAZ SORUN YAŞIYORUM.
  • Benim de dikkatimi çeken kontrol panelindeki tuşlar, biraz adi plastikten yapmışlar orayı sanki. Çok güven vermedi orası bana. Bir de deterjan gözünün içte olması uzun süreli kullanımlarda bir sıkıntı doğurur mu, öngörmek biraz zor. Kontrol panelinde bir arıza çıkar mı diye biraz endişeliyim. 500tl fazla verip siemens mi alayım ya da şansıma deyip bu makineyi mi alayım hala karar veremedim. The-Rockers1 servis konusunda ne gibi sıkıntılar yaşadın, biraz paylaşabilir misin acaba?
  • Bende bu makinayı gördüm fiyatı ve özellikleri güzel. Merak ettiğim kullanlar ses nasıl ? Yani tam dolu haliyle ve yarım dolu haliyle yıkama, sıkma ve su boşaltmada sesi nasıl. Bir de artı garanti var mı varsa kaç lira ve kaç sene ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Rockers1

BİZ ARALIK AYINDA ALDIK VE KULLANIYORUZ.ACAYİP SESSİZ BİR MAKİNA.İLK ALDIĞIMIZDA ÇALIŞIRKEN EŞİME GİT BAK HİÇ SESİ ÇIKMIYOR BİRŞEY Mİ OLDU DEMİŞLİĞİM VARDIR O DERECE YANİ .YANLIZ TEK SORUN PROGRAM AYAR DÜĞMESİ BOZULDU VE 2 HAFTADIR BEKLİYORUM.SERVİS KONUSUNDA BİRAZ SORUN YAŞIYORUM.

Bence tekrar arayın bukadar geç gelmemeleri lazım karısıklıga gelmistir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 11 Mayıs 2012; 0:10:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recursive1234

Benim de dikkatimi çeken kontrol panelindeki tuşlar, biraz adi plastikten yapmışlar orayı sanki. Çok güven vermedi orası bana. Bir de deterjan gözünün içte olması uzun süreli kullanımlarda bir sıkıntı doğurur mu, öngörmek biraz zor. Kontrol panelinde bir arıza çıkar mı diye biraz endişeliyim. 500tl fazla verip siemens mi alayım ya da şansıma deyip bu makineyi mi alayım hala karar veremedim. The-Rockers1 servis konusunda ne gibi sıkıntılar yaşadın, biraz paylaşabilir misin acaba?

ailem 7 yıldır aqualtis modeli kullanıyor deterjan kapagında bir sorun olmadı kapaktaki aksamlardada hiç bir sorun olmuyor. 500 daha fazla vereceginize bunu alın 10yıl kafanız rahat kullanın 10 sonra bozulursa 500 daha koyup ustune ozamanın teknolojisiyle en yeni en tasarruflusundan bitane daha alır 10 daha kafanız rahat kullanır 20 yılı garanti edersiniz en kotu ihtimalle :D bence

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bende bu makinayı gördüm fiyatı ve özellikleri güzel. Merak ettiğim kullanlar ses nasıl ? Yani tam dolu haliyle ve yarım dolu haliyle yıkama, sıkma ve su boşaltmada sesi nasıl. Bir de artı garanti var mı varsa kaç lira ve kaç sene ?

3 cvp ussteki The-Rockers1 nickli arkadas kullanmıs çok sessiz oldugundan bahsetmis ses 51Db ürün The-Rockers1ın ürünü onceki model. Üründe akıllı pompa var diger birçok ürün gibi sürekli pompa çalısmaz sadece ihtiyaç oldugunda suyu algıladıgında çalısır normal bir pompa sesindende cok daha az sesi var. Ek garanti ürün kurulumundan 6 ay sonrasına kadar 100Tl karsılıgı 7 yıla çıkartılabiliyor. yere yapısan bir ayak yapısı var titresim hiç yok. Baska merak Edilen konu varsa Bilgim dahilinde Cvplayabilirim iyi geceler.

• quote:

quote:

Benim de dikkatimi çeken kontrol panelindeki tuşlar, biraz adi plastikten yapmışlar orayı sanki. Çok güven vermedi orası bana. Bir de deterjan gözünün içte olması uzun süreli kullanımlarda bir sıkıntı doğurur mu, öngörmek biraz zor. Kontrol panelinde bir arıza çıkar mı diye biraz endişeliyim. 500tl fazla verip siemens mi alayım ya da şansıma deyip bu makineyi mi alayım hala karar veremedim. The-Rockers1 servis konusunda ne gibi sıkıntılar yaşadın, biraz paylaşabilir misin acaba?

ailem 7 yıldır aqualtis modeli kullanıyor deterjan kapagında bir sorun olmadı kapaktaki aksamlardada hiç bir sorun olmuyor. 500 daha fazla vereceginize bunu alın 10yıl kafanız rahat kullanın 10 sonra bozulursa 500 daha koyup ustune ozamanın teknolojisiyle en yeni en tasarruflusundan bitane daha alır 10 daha kafanız rahat kullanır 20 yılı garanti edersiniz en kotu ihtimalle :D bence

Yarın iş çıkışı mediamarkt'a almaya gidiyorum bu makineyi. Hayırlısı artık. Buradan yazarım tecrübelerimi kullandıkça.

Ben de aynı fikirdeyim aggressor19. Ben bu çamaşır makinesini 10 yıl kullanırım diye alıyorum zaten. 10 yıl yetsin yeter. Teknoloji çok hızlı değişiyor. Evladiyelik olsun diye 500-600tl daha fazla vermek çok mantıklı değil açıkcası. 10 yıl sonra çok daha güzel makineleri kullanıyor olacağız zaten. Genellikle çok fazla marka takıntım yoktur. Evdeki buzdolabı altus, maşallah çok memnunum, daha servis yüzü görmedi. Makine, beklediğim süre içerisinde, tam anlamı ile işini görsün yeter. 10 sene bozulmasa bile demode oluyor eşyalar zaten. O yüzden çok büyük rakamlar vermeye gerek yok bence makinelere.

7yıl garanti olayını bilmiyordum, yarın bir sorayım bunu bakalım. Yapıyorlarsa düşünülebilinir.

Hotpoint-ariston servisi konusunda bu forumda ve başka forumlarda olumsuz yazılar okudum epey. Ama şikayetvar.com'a baktığımda mesela bosch, siemens, beko, arçelik gibi markaların servisleri hakkında da çok olumsuz şeyler okuyorum. Bu biraz bulunduğun bölgenin servisinin kalitesi ile ilgili bir durum sanırım. Şimdiye kadar aldığım ürünlerde pek servislik bir durumum olmadı hiç. Bundan sonra da olmaz inş. Yaşayıp görücez artık...

• BİRKAÇ GÜN EVVEL ARAMIŞTIM.GELİNCE BİZ SİZİ ARARIZ DİYORLAR.İŞİN KÖTÜ TARAFI NE ZAMAN GELECEĞİNE DAİR BİLGİ VEREMİYORLAR
  • ŞUAN AYAR DÜĞMESİ 40 DERECE VE 600 DEVİRDE SABİT.BAŞKA AYAR YAPAMIYORUZ DÜŞME BOZUK OLDUĞU İÇİN.ÜRÜNÜ TEKNOSA'DAN ALDIM VE EK GARANTİDE YAPTIRDIM.MAKİNA 9 KG KAPASİTELİ,1200 DEVİR VE GRİ RENKLİ.DEDİĞİNİZ GİBİ TİTREME HİÇ YOK.SADECE SU ALIRKEN DOĞAL OLARAK SES ÇIKIYOR.ONUN DIŞINDA SES YOK DİYEBİLİRİM.
  • nedense bu marka bana hiç sempatik gelmiyor, fiyatları çok uygun olmasına rağmen
  • bu alet media marktta kaç para ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

bu alet media marktta kaç para ?

Bir Arkadasımız Media markta 999Tl oldugundan bahsetmis hala aynı fiyattır sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Yarın iş çıkışı mediamarkt'a almaya gidiyorum bu makineyi. Hayırlısı artık. Buradan yazarım tecrübelerimi kullandıkça.

Ben de aynı fikirdeyim aggressor19. Ben bu çamaşır makinesini 10 yıl kullanırım diye alıyorum zaten. 10 yıl yetsin yeter. Teknoloji çok hızlı değişiyor. Evladiyelik olsun diye 500-600tl daha fazla vermek çok mantıklı değil açıkcası. 10 yıl sonra çok daha güzel makineleri kullanıyor olacağız zaten. Genellikle çok fazla marka takıntım yoktur. Evdeki buzdolabı altus, maşallah çok memnunum, daha servis yüzü görmedi. Makine, beklediğim süre içerisinde, tam anlamı ile işini görsün yeter. 10 sene bozulmasa bile demode oluyor eşyalar zaten. O yüzden çok büyük rakamlar vermeye gerek yok bence makinelere.

7yıl garanti olayını bilmiyordum, yarın bir sorayım bunu bakalım. Yapıyorlarsa düşünülebilinir.

Hotpoint-ariston servisi konusunda bu forumda ve başka forumlarda olumsuz yazılar okudum epey. Ama şikayetvar.com'a baktığımda mesela bosch, siemens, beko, arçelik gibi markaların servisleri hakkında da çok olumsuz şeyler okuyorum. Bu biraz bulunduğun bölgenin servisinin kalitesi ile ilgili bir durum sanırım. Şimdiye kadar aldığım ürünlerde pek servislik bir durumum olmadı hiç. Bundan sonra da olmaz inş. Yaşayıp görücez artık...

Simdiden Hayırlı olsun ilk izlenimlerini merakla bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Rockers1

ŞUAN AYAR DÜĞMESİ 40 DERECE VE 600 DEVİRDE SABİT.BAŞKA AYAR YAPAMIYORUZ DÜŞME BOZUK OLDUĞU İÇİN.ÜRÜNÜ TEKNOSA'DAN ALDIM VE EK GARANTİDE YAPTIRDIM.MAKİNA 9 KG KAPASİTELİ,1200 DEVİR VE GRİ RENKLİ.DEDİĞİNİZ GİBİ TİTREME HİÇ YOK.SADECE SU ALIRKEN DOĞAL OLARAK SES ÇIKIYOR.ONUN DIŞINDA SES YOK DİYEBİLİRİM.

Umarım Sorunun hemen Çözülür servisin elinde olmayan bir parçadır sparis vermistir
  • bende merak ediyorum bu aleti alan arkaşada hayırlı olsun ,1 hafta kullanıp güzel bir inceleme video koyarsa güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.